jaht vene moodi täna

Kui satud netis surfates huvitavatele lehekülgedele ,siis siia võiks neid teemade kaupa kirja panna.
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

jaht vene moodi täna

Postitus Postitas honkomees »

Viimati muutis honkomees, E Mär 10, 2008 8:31 am, muudetud 1 kord kokku.
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
Prohvet Maltsvet
Postitusi: 426
Liitunud: T Dets 11, 2007 5:26 am

Re: jaht vene moodi täna

Postitus Postitas Prohvet Maltsvet »

... vene jahi eripära:) Kas keegi mingeid punaseid hilpe meestel seljas märkas:)
Ole kui leebe tuul...
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Re: jaht vene moodi täna

Postitus Postitas jorr »

....vene jahi eripära jah) ja algab ikka viinapoe juurest aga pudelid eriti silma ei jäänud ja nagu prohvet maltsvetki mainis,ega punast küll ei paistnud(neil ju lippki punast täis ja milleks seda veel metsa vedada).Eks seal ole muidugi teised kombed(väljamaa ikkagi) ja jahikorraldus ka teine.Matte oleks võinud mõnes kohas küll laduda.
Ise arvan punase kohta nende jahi eripära juures,et neil rahva arv ka teine kui meil ja kui nüüd mõni jahi käigus õnnetult hukkub,siis see ikka kõrgemalt(Jumalast) nii määratud,et kes sureb voodis pudel suu juures ja kes metsas kuuli läbi.Jahikombed ikka teised kui meil.
noorus on ilus aeg
Kasutaja avatar
Anti
Postitusi: 501
Liitunud: E Dets 05, 2005 2:13 pm

Re: jaht vene moodi täna

Postitus Postitas Anti »

Videoid vaadates jääb mulje,et üsna palju jahipäevast kulub autode lumest välja kaevamiseks :lol:
http://beta.album.ee/antilaht
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Re: jaht vene moodi täna

Postitus Postitas honkomees »

punaste hilpude teemal olen vene netist lugenud ainlt eriti arad mehed neid kannavad ja siis koos soomusvestiga selle all... aga need on Peterburi sõjaväe-jahiseltsi mehed, need ei karda kuraditki :M
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
Üllar Tamm
Postitusi: 894
Liitunud: N Okt 13, 2005 12:45 pm

Re: jaht vene moodi täna

Postitus Postitas Üllar Tamm »

Jaht nii, nagu asjad Venemaal ikka käivad :lol: Vaadates meeste tuletorusid, jäi nii mõnelgi silma päris pirakas salv relva all. Külmarohi käib loomulikult asja juurde :D
Hundijahi klipis on päris põnevaid kaadreid, ainult montaaž väheke hüplev. Hundud on neil igatahes kobedad ja hästi söönud :twisted: Võib-olla osa neist on võtnud nõuks ka siiapoole kolida. Tänases Postimehes juba kurdavad, et hundud Ida-Virus metssea põrsastega liialt maiustavad, enam kohalikele jahimeestele ei jätkugi põssasid :wink: Ehk Mustlesk oskab täpsemalt kommenteerida, kui hulluks olukord juba läinud on :?:
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Re: jaht vene moodi täna

Postitus Postitas honkomees »

Üllar Tamm kirjutas:...Vaadates meeste tuletorusid, jäi nii mõnelgi silma päris pirakas salv relva all...

Vene netis käis arutlus/küsitlus poolautomaadi teemal, kus pakuti ka keelamist, salve piiramist 5 padrunini ja täielist vabadust. Kui ma õigesti mäletan siis ca 80% olid piirangute vastu, ehkki enamik väitis et nagunii jahis üle paari sihitud paugu teha ei saa... aga ikkagi julgem kui 30 kuuli varus.
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
Kasutaja avatar
Karmo
Postitusi: 301
Liitunud: K Okt 13, 2004 2:30 am

Re: jaht vene moodi täna

Postitus Postitas Karmo »

Prohvet Maltsvet kirjutas:... vene jahi eripära:) Kas keegi mingeid punaseid hilpe meestel seljas märkas:)

venelasi on nii palju, et neil ei ole vaja punast vesti.
Kasutaja avatar
Olgerd
Postitusi: 787
Liitunud: P Apr 09, 2006 5:16 pm

Re: jaht vene moodi täna

Postitus Postitas Olgerd »

Hundi video mu ei avane otse, kas peab kuhugi eraldi klikkima?
mustlesk
Postitusi: 635
Liitunud: N Dets 02, 2004 1:48 pm

Re: jaht vene moodi täna

Postitus Postitas mustlesk »

Minul ei avane neist ükski, ei tea mis viga.
Kasutaja avatar
Anti
Postitusi: 501
Liitunud: E Dets 05, 2005 2:13 pm

Re: jaht vene moodi täna

Postitus Postitas Anti »

Olgerd kirjutas:Hundi video mu ei avane otse, kas peab kuhugi eraldi klikkima?


Link natuke sassis sellel..
http://vision.rambler.ru/users/shahter4/1/ohotaNaVolkov/
http://beta.album.ee/antilaht
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Re: jaht vene moodi täna

Postitus Postitas sooviku »

Väga hea lõpp:"Me veel kohtume!" :D Kadedaks teeb selline lumi ja Võssotski laul.Mina ei kritiseeriks venkusid.Eks neil ole oma jahikombed,meil oma ja jaapanlastel hoopis teised.Eesti jahist pole ühtki sellist videot,ega ole vist ime ka.Eestlane teab ju täpselt,mis on eetiline ja mis pole.Kui juba mõne pildi peal sellist verist lund näidata,tõuseks kisa taevani.Lõppesid ju ka siin foorumis jahipildid peale nn.mütsiga põdra pilti.
Naine võib olla,koer peab olema!
Kasutaja avatar
Olgerd
Postitusi: 787
Liitunud: P Apr 09, 2006 5:16 pm

Re: jaht vene moodi täna

Postitus Postitas Olgerd »

See huntide video oli küll väga tasemel video ja nagu sooviku rääkis, siis lumeolud ja kõik teeb kadedaks tõesti. :o
Üllar Tamm
Postitusi: 894
Liitunud: N Okt 13, 2005 12:45 pm

Re: jaht vene moodi täna

Postitus Postitas Üllar Tamm »

Meestel majandada üle 80 000 ha jahimaad- vot see teeb küll kadedaks :lol: Hea klipp on ka see http://vision.rambler.ru/users/shahter4/1/Nyasino/, räägivad väga asjalikku juttu lisasöötmisest ja pukijahist (y)
mustlesk
Postitusi: 635
Liitunud: N Dets 02, 2004 1:48 pm

Re: jaht vene moodi täna

Postitus Postitas mustlesk »

Ei saa mina aru kuidas te neid vaatate, minul avab mingi kommentaaride lehe ja rohkem ei leia ma sealt midagi.
Vasta