Kaks padrunit rauda...

Küsimused relvameistritele lootuses kompententsetele vastustele.
Vasta
Hekler
Postitusi: 60
Liitunud: T Mär 27, 2007 8:11 pm

Kaks padrunit rauda...

Postitus Postitas Hekler »

Relvaks on Heckler-Koch SLB 2000 Light poolautomaat, probleem järgmine. Ei tõmba hülssi korralikult välja ja tõukab uue padruni vana hülsi ja raua vahele kinni. Käsitsi laadides seda ei juhtu.Kas viga võib olla salves, või miskis muus? Kunagi sai salve põhjasid õhemaks lihvitut, et rohkem padruneid sisse mahuks. ise mõtlen, et äkki venitas salve ääred laiemaks, ja sellega muutus ülemise padruni kõrgus, kolvi suhtes. :M
Lähme metsa...
M695
Postitusi: 93
Liitunud: N Aug 04, 2005 6:11 pm

Re: Kaks padrunit rauda...

Postitus Postitas M695 »

Mul kunagi tegi poltlukuga püss sama vigurit. Minul oli see viga et optika oli nii madalatel jalgadel et viskas kesta vastu optika reguleerimis kruvi korki, ja sealt kukkus see tagsi lukukotta, seda just siis kui kiiruga sai laetud.
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Re: Kaks padrunit rauda...

Postitus Postitas Feen »

Hekler kirjutas:Relvaks on Heckler-Koch SLB 2000 Light poolautomaat. Kunagi sai salve põhjasid õhemaks lihvitut, et rohkem padruneid sisse mahuks.


§ 39. Jahipidamisvahendid

2) poolautomaattulirelv, mille salve mahub kuni kaks padrunit;

Kas algselt mahtus salve ainult 1 padrun?
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
Ahto Kattai
Postitusi: 2418
Liitunud: R Mär 12, 2004 8:41 pm

Re: Kaks padrunit rauda...

Postitus Postitas Ahto Kattai »

Hekler kirjutas:Relvaks on Heckler-Koch SLB 2000 Light poolautomaat, probleem järgmine. Ei tõmba hülssi korralikult välja ja tõukab uue padruni vana hülsi ja raua vahele kinni. Käsitsi laadides seda ei juhtu.Kas viga võib olla salves, või miskis muus? Kunagi sai salve põhjasid õhemaks lihvitut, et rohkem padruneid sisse mahuks. ise mõtlen, et äkki venitas salve ääred laiemaks, ja sellega muutus ülemise padruni kõrgus, kolvi suhtes. :M

Tõenäoline ,et tühi kest ei lenda lihtsalt välja,lukk ei liigu piisavalt tagasi.Kui ise laed siis on võimalik ,et laeng liiga nõrk .Teiseks võib lukk lihtsalt mingile takistusele veidi kinni kiiluda,vaja siis veits puhastada.Salv võiks mõjutada küll uue padruni rauda suunamist ,aga kest peaks olenemata salvest välja lendama.Lase üks pauk ilma salveta ja on selge ,kas kest ikka lendab välja!
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: Kaks padrunit rauda...

Postitus Postitas andrus »

Mul kaasvõitlejal oli HK-ga sama mure seal ees laeklotsi all pidi olema mingi väike reguleer kruvi mingisugune pisikene sisekuuskandiga.See on sul nüüd kas pooleks või kadunud sealt.Mure vastu aitab sind Deerhunter.Neil on poes need kruvid olemas.Helista ja kurda muret, saad kindlasti abi sealt.

Lisaks veel nii palju,et helista esmaspäeval Ülemiste keskuse Deerhunterisse( 6 034 635)siis on Janno tööl ja tema teab täpselt nendest kruvidest ja vigadest sulle rääkida.
jahismurf
Hekler
Postitusi: 60
Liitunud: T Mär 27, 2007 8:11 pm

Re: Kaks padrunit rauda...

Postitus Postitas Hekler »

Käsitsi laadimise all mõtlesin ikka vinnastust, ehk käsitsi lukku liigutades, tõmbab (lendavad) ilusti padrunid välja. Olen proovinud ka ilma salveta ja toimib ilma vigadetta.
Andrus, kus kohas see kruvi täpsemalt asub?
Lähme metsa...
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: Kaks padrunit rauda...

Postitus Postitas andrus »

Tead mis kui sul on võimalik helista mulle homme 11-12 ajal olen siis "KOHHI" mehega koos tema seletab täpselt sulle.Mina ise ei tea täpselt.
56147322 Andrus
jahismurf
Vasta