naine jahimeheks???

Siin võiks oma küsimusi esitada alles jahimeheks pürgijad ja noorjahimehed teemadel - kuidas jahimeheks saada,minu esimene relv jne.
Vasta
lumetydruk
Postitusi: 3
Liitunud: T Nov 25, 2008 9:02 pm

Re: naine jahimeheks???

Postitus Postitas lumetydruk »

nagu kõik on juba aru saanud, siis mina see heledapäine neiu ei olnud ( kuigi olen ka blondiin :lol: ). Aga mina alles nii algaja, et pole veel seltsigi omale leidnud, kus küttimas käia . Elan Tallinnas ja ühtegi tuttavat jahimeest ei tunne, et kuhugi seltsi võiks ennast liikmeks sokutada, aga küll ma leian!
Eino Sepp
Postitusi: 16
Liitunud: T Sept 26, 2006 9:04 am

Re: naine jahimeheks???

Postitus Postitas Eino Sepp »

Mis siis sinna metsapoole tõmbab? Tekkis kohe selline küsimus. Vb loll küsimus, ilmselt samad asjad mis mindki, aga kohe tekkis tahtmine küsida :D
Kasutaja avatar
AndresR
Postitusi: 187
Liitunud: L Aug 25, 2007 5:16 pm

Re: naine jahimeheks???

Postitus Postitas AndresR »

lumetydruk kirjutas:nagu kõik on juba aru saanud, siis mina see heledapäine neiu ei olnud ( kuigi olen ka blondiin :lol: ). Aga mina alles nii algaja, et pole veel seltsigi omale leidnud, kus küttimas käia . Elan Tallinnas ja ühtegi tuttavat jahimeest ei tunne, et kuhugi seltsi võiks ennast liikmeks sokutada, aga küll ma leian!

Kui Tartu kandis viitsid käia siis pakuks Luunja ja Nõo seltsi:)
lumetydruk
Postitusi: 3
Liitunud: T Nov 25, 2008 9:02 pm

Re: naine jahimeheks???

Postitus Postitas lumetydruk »

to Eino:
Mulle väga - väga meeldib metsas konnata ja nii sündiski juba üsna mõned kuud tagasi mõte, et see jahindus oleks küll vist just see mis mulle sobiks. Püssi pole kunagi palges hoidnud,aga tunne on, et meeldib. Aga eks aeg näitab. Hetkel olen lihtsalt väga tuhinas ja tahtmist täis proovida.
Ja tänud, et pakkusite mulle oma seltse.Hetkel loomulikult otsin kodule lähemale, aga pole võimatu ka kaugem kant.
Kasutaja avatar
annaliisa
Postitusi: 407
Liitunud: P Okt 14, 2007 8:53 pm

Re: naine jahimeheks???

Postitus Postitas annaliisa »

lihtsalt nii äkki avastasidki et tahad jahimeheks hakata? äge! eks ta natuke raske on kui kedagi ees pole, aga miski pole vöimatu :D nagu ma aru sain sul paberid käes juba? sealt said juba kindlasti pääris palju uut infot ja kui meeldis, siis peaasi, et edasi tegeled! edu sulle seltsi otsingutel (y)
Vegetarian is an old indian word for bad hunter.
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Re: naine jahimeheks???

Postitus Postitas jorr »

Luunja seltsi eriti ei tunne(vist paar korda käinud) aga Nõo on igati tasemel selts.On jahimehi,on endisi miilitsid ja isegi mõni salakütt vahel tegutseb.Esimees ka noorepoolne asjalik mees ja vallalisi noori poisse on õige mitu,nii-et Lumetütruk,kui ligiduses ei leia,siis vaata ikka Nõo poole.Loomi leidub igasuguseid,kassist- karuni.
noorus on ilus aeg
Kasutaja avatar
TiitR
Postitusi: 1172
Liitunud: L Aug 25, 2007 12:44 pm

Re: naine jahimeheks???

Postitus Postitas TiitR »

Meil Nõo seltsis on selline vaikiv kokkulepe, et uued liikmed panevad eelkõige oma pildi siia kõigile vaatamiseks ja kommenteerimiseks :mrgreen: ...ok-ok, see oli nali.
Kasutaja avatar
Olgerd
Postitusi: 787
Liitunud: P Apr 09, 2006 5:16 pm

Re: naine jahimeheks???

Postitus Postitas Olgerd »

TiitR kirjutas:
AndresR kirjutas:Et sina Tiit käid siis metsas naisi piilumas,ehk see oligi põhjuseks et põdrast mööda kõmmutasid:)

Et sina viilid meil vapsjee jahist ja mööda ei kõmmutanud ma mitte! Kontrolli oma andmeid! :lol:
Kui siin uurida, siis kõige kõvem vend ehk vana K., see ütles, et tema poisi lask oli see, mis looma surmas jne. :D Ning vana K.-l oleks kindlasti selle koha pealt ka midagi kobiseda, kui mingi naine Nõkku jahiseltsi tuleks.
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Re: naine jahimeheks???

Postitus Postitas jorr »

Et kuhugi seltsi liikmeks saada,selleks on vaja ikka üldkoosoleku otsust ja kui päris võõras oled,siis vaevalt sa liikmeks pääsed?Pealegi on Tartu Tallinna vahemaa päris suur ja peale väsitavat jahipäeva(ühisjahil noor ikka ajamas) seda maad maha sõita,tavaliselt pimedas,no ei tahaks ise küll mitte?Tean juhtumit,kui keegi käis Tartust Võrumaale jahti ja peale pikka ajupäeva tagasi sõites jäi rooli magama.Meest jäi leinama noor naine ja kaks last.See on elu Lumetüdruk,ning soovitan ka sinul ikka kõigepealt mõni tuttav otsida,kes ligemal jahtimas käib ja temale vaikselt silma teha.Tahtmine on hea asi aga sellest üksi ei piisa alati ja poisse on lähemal ka kui Nõos.
noorus on ilus aeg
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Re: naine jahimeheks???

Postitus Postitas Feen »

Kui pole kunagi püssi palges hoidnud, siis on küsitav, kuidas Tallinnas jahitunnistust antakse? Tartumail on vaja ikka tiirus mõned pigilinnud alla lasta, isegi kui tahad kogu elu lõksudega püüda. Relvaloa saamiseks vaja igal juhul püssi käes ja palges hoida.
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
Kasutaja avatar
annaliisa
Postitusi: 407
Liitunud: P Okt 14, 2007 8:53 pm

Re: naine jahimeheks???

Postitus Postitas annaliisa »

eile jutukas rääkisin temaga, tal pole jahitunnistust ega miskit... a küll ta jöuab:)
Vegetarian is an old indian word for bad hunter.
krissu
Postitusi: 43
Liitunud: E Okt 20, 2008 6:35 pm

Re: naine jahimeheks???

Postitus Postitas krissu »

a vot mul kah küsimus. Kuidas see jahinaiseks saamine õite käib? Olen juba pikemat aega mõelnud, et võiks selle tee ette võtta ja jahti minna.
Kasutaja avatar
TiitR
Postitusi: 1172
Liitunud: L Aug 25, 2007 12:44 pm

Re: naine jahimeheks???

Postitus Postitas TiitR »

krissu kirjutas:a vot mul kah küsimus. Kuidas see jahinaiseks saamine õite käib? Olen juba pikemat aega mõelnud, et võiks selle tee ette võtta ja jahti minna.

Olen päris kindle, et jahitunnistus ja relvaluba sugu ei küsi, ehk eks ta samamoodi käib kui jahiMEHEKS saamine :D
Kasutaja avatar
annaliisa
Postitusi: 407
Liitunud: P Okt 14, 2007 8:53 pm

Re: naine jahimeheks???

Postitus Postitas annaliisa »

ehk siis paned ennast kursustele kirja, maksad ilusti raha ära ja lähed kohale, ja ülejäänud saad juba sealt teda... loenguid omajagu ja tiirus laskmine ja eksam.. ja siis juba relvaluba politseist kui huvi on :D
Vegetarian is an old indian word for bad hunter.
Kasutaja avatar
TiitR
Postitusi: 1172
Liitunud: L Aug 25, 2007 12:44 pm

Re: naine jahimeheks???

Postitus Postitas TiitR »

Minu arust on ju jube hea paberite alustada nii jaanuar-veebruar, sest veebruari lõpuga saab läbi nö. ametlik jahihooaeg ja paras aeg hakata tiirus ennast relvaga ja kõike sinna juurdekuuluvaga kurssi viima. Eeldusel muidugi, et vastavad tunnistused juba omandatud on 8) .
Vasta