naine jahimeheks???

Siin võiks oma küsimusi esitada alles jahimeheks pürgijad ja noorjahimehed teemadel - kuidas jahimeheks saada,minu esimene relv jne.
Vasta
saareke
Postitusi: 4
Liitunud: K Jaan 16, 2008 10:39 pm

Re: naine jahimeheks???

Postitus Postitas saareke »

EJS uus tegevjuht ka naissoost, igati positiivne ju :wink:
Kasutaja avatar
Metslane
Postitusi: 576
Liitunud: P Sept 25, 2005 1:42 pm

Re: naine jahimeheks???

Postitus Postitas Metslane »

Mõtled, et juhiabi Lea Truskat? Praegune direktor ikka veel Lillemäe, kuid eks varsti saab kuulda, kes vabale toolile prantsatab.
Aim small, miss small!
Kasutaja avatar
Olgerd
Postitusi: 787
Liitunud: P Apr 09, 2006 5:16 pm

Re: naine jahimeheks???

Postitus Postitas Olgerd »

saareke kirjutas:EJS uus tegevjuht ka naissoost, igati positiivne ju :wink:
Eks seda veel näha ole.
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Re: naine jahimeheks???

Postitus Postitas Feen »

Nujah... ma tahaks tegelikult natukene ohata... lugesin uue tegevjuhi ( see 99,99% kindel, et pr.Lump uus tegevjuht) kirjutist EJs, ja tegelikult ei ole üldse kindel, et see nüüd siis kõikse parem valik oli. Aga eks ta ole näha, mis saab, esmamuljet ühe artikli ja selle kujunemisloo põhjal võtta pole vist hea. Öeldakse küll, et naine paadis, paat põhjas. Ehk päris nii hull asi pole.
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
saareke
Postitusi: 4
Liitunud: K Jaan 16, 2008 10:39 pm

Re: naine jahimeheks???

Postitus Postitas saareke »

Ühe artikli põhjal ei tohi tõesti seisukohta võtta. Eks ta pigem niipidi oli, et midagi pidi avaldama, et tema nimi päris tundmatu poleks.

Ja see, et naine paadis jne ... vaadake mismoodi mulkide paat jahindusmerd künnab (y)
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Re: naine jahimeheks???

Postitus Postitas baddmann »

saareke kirjutas:...Ja see, et naine paadis jne ... vaadake mismoodi mulkide paat jahindusmerd künnab (y)


Kas ikka ? Tulemused kokkutulekul ei näita veel sisemiste rahulolematuste puudumist ilmtingimata ;)

BM
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Re: naine jahimeheks???

Postitus Postitas rajaleidja »

baddmann kirjutas:
saareke kirjutas:...Ja see, et naine paadis jne ... vaadake mismoodi mulkide paat jahindusmerd künnab (y)


Kas ikka ? Tulemused kokkutulekul ei näita veel sisemiste rahulolematuste puudumist ilmtingimata ;)

BM

No mis seal Viljandis siis nii hullu nüüd on? Eks seda rahulolematust mingil määral leidub igal pool. Kõik ~800 jahimeest ei saagi ühte moodi mõelda.
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: naine jahimeheks???

Postitus Postitas kakuke »

Hinnakem inimest tegude, mitte soo järgi. Eks aeg näitab, kui õige otsus see oli, mis hetkel tehti.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
sammal.habe
Postitusi: 1180
Liitunud: P Jaan 04, 2004 7:43 pm

Re: naine jahimeheks???

Postitus Postitas sammal.habe »

jahimeeste mainekujunduse aspektist on kindlasti positiivne, kui konfliktse vanapoolse meesterahva asemele tuleb noor ja kaunis naine...

loodetavasti saavad konkursil allajäänud foorumlased ka oma emotsioonide mahasurumisega hakkama :wink:
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Re: naine jahimeheks???

Postitus Postitas baddmann »

rajaleidja kirjutas:
baddmann kirjutas:
saareke kirjutas:...Ja see, et naine paadis jne ... vaadake mismoodi mulkide paat jahindusmerd künnab (y)


Kas ikka ? Tulemused kokkutulekul ei näita veel sisemiste rahulolematuste puudumist ilmtingimata ;)

BM

No mis seal Viljandis siis nii hullu nüüd on? Eks seda rahulolematust mingil määral leidub igal pool. Kõik ~800 jahimeest ei saagi ühte moodi mõelda.


Minuni millegipärast jõuavad ainult kriitilised sõnumid VJL kohta, aga ehk see on minu mure. Õnneks ise ei pea hindama ega taluma VJL juhte.

BM
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Re: naine jahimeheks???

Postitus Postitas rajaleidja »

No ma ei tea. Ei ole meil siin need asjad nii hullud midagi. Olen ise tihe VJL külastaja ja volikogu liige ning ma võin küll öelda, et asjad on paremuse poole liikunud. Kui varasemalt ei tahtnud inimesed Liidus käia, siis nüüd minnakse sinna hea meelega. Volikogus vaidlemist muidugi on, aga seda ikkagi ühtse eesmärgi nimel: muuta asjad paremaks. Pigem on enamus nurinat tavajahimeeste poolt tingitud nende oma pealikest, kes ei jaga infot edasi. Kui mehed ei tea, et majas toimuvad koolitused(jahipasun, väikeulukite nahastamine ja küttimine - kohal oli, soku ja hirve valiklaskmine, ühisjahid jne.) või seda, et nende selts ei ole juba mõnda aega VJL liige, siis selle kivi saab ikkagi visata ainult seltsi pealike kapsaaeda.
Ja minu arust on meil päris asjalik koduleht ka veel: http://www.vjl.ee
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Re: naine jahimeheks???

Postitus Postitas Feen »

Pr. Lumpi kohta saab muidugi seda öelda, et pole nii noore naisega midagi tegemist, võrreldes hr.Lillemäega. Vanust ikkagi vist üle 40ne natukene :) Ma ise arvan, et see pigem positiivne, päris tütreke eesotsas oleks nukram variant.

VJL tundub, et klubi poolt käib üsna aktiivne elu ja tegevus, endal pole ka kusagilt mingit jama kuulda, pigem mitmelt rindelt positiivset vastukaja.
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
Prohvet Maltsvet
Postitusi: 426
Liitunud: T Dets 11, 2007 5:26 am

Re: naine jahimeheks???

Postitus Postitas Prohvet Maltsvet »

Pole just ülemäära asjadega kursis, aga mõtlema panev on see kuuldus, et uue tegevjuhi palk 40 kilo ja abiks tal 4 nõunikku, kes samuti palka tahavad saada. Lillemäe aeg oli tegevjuhi palk vististi poole väiksem ja nõunike oli ka poole vähem. Kuna EJS põhiline sissetulek on minu teada liikmemaks, siis võib juhtuda, et 2009 a eelarve koostamise ja vastuvõtmise protsessis seda tõsta tahetakse.
Võimalik, et näen tonti seal kus seda pole, tore kui kompetentsemad tegelased oma vastava sisuga teadmisi ka teistega jagaksid.
Ole kui leebe tuul...
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Re: naine jahimeheks???

Postitus Postitas rajaleidja »

Jah, olen minagi seda numbrit kuulnud. Niipalju, kui mina olen aru saanud, siis see pole otseselt ainult palk, vaid kogu töötaja kulu ühes kuus(palk, maksud, telefon, auto komp või mis iganes veel). Aga ka minul tekkis sellega seoses kohe küsimus, et kust võetakse see lisa pool miljonit krooni eelarvesse, sest liikmemaksu tõstmisega ei olda nõus.
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Re: naine jahimeheks???

Postitus Postitas aivar00 »

Kuda need asjad lahendatakse ei oska kommenteerida. Aga mingil ajal ühes vestlusringis käis läbi selline mõte- tegevjuhi palk peab olema selline, et ta ei hakkaks "otsima" põhitöö raames lisasissetuleku allikat. Too olevat olnud hr. Lillemäe üks "probleemidest".
ikka lõbusalt
Vasta