...

Kui satud netis surfates huvitavatele lehekülgedele ,siis siia võiks neid teemade kaupa kirja panna.
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Re: ...

Postitus Postitas jorr »

Jah LR22,hästi ütlesid,müüme oma jahikultuuri maha,peaasi,et väljamaa mehed meile rohkem raha tooks.Umbes nagu tänapäeva seksfilmid,et mida paljam,seda paremini müüb.
Roheliste õrritamiseks võiks ju seda poevorstitegu ka filmida ja üles panna,et elusloomast poeletini(tapamaja lugu ka),näis siis,kas kõik rohelised lähevad taimetoidu peale üle?Reklaam missugune.
noorus on ilus aeg
tony
Postitusi: 1148
Liitunud: P Dets 26, 2004 1:41 pm

Re: ...

Postitus Postitas tony »

Ära seda karda, ei koerajahti ära keelata

Aedikus ju keelati sea hammustamine ära kuigi mujal see lubatud.
kaljuennok
Postitusi: 8
Liitunud: T Mär 20, 2007 7:38 pm

Re: ...

Postitus Postitas kaljuennok »

Peale selle loo vaatamist ei taha kellelegi öeldagi,et ise jahimees olen.HÄBI ON.
Tüüpidel täielik jahieetika puudumine.Sellist nalja ei tohi loomadega teha,maksab kunagi valusasti kätte.
Ajujahti ei harrasta juba ammu,see minu meelest täielik barbaarsus ja kõige suurem kahju loodusele.
Sorry,ma ei saa neist meestest aru,kes oma metsad tühjaks ajavad.
soul
Postitusi: 124
Liitunud: N Jaan 27, 2005 1:22 am

Re: ...

Postitus Postitas soul »

22LR kirjutas:Kõik müügiks,ka meie jahikultuur!?

Paremini ei saagi öelda selle loo kohta.


Uus tubli avaldus avalikusele, et valame veel õli tulle, täiesti arusaamatud tegelased. See teema müüb avalikusele hästi ja karta on, et sealt imetakse veel üht koma teist välja.
TV3: metssea piinamise video üles pannud firma ei pea juhtunut ebaeetiliseks
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Re: ...

Postitus Postitas jorr »

No firmat võiks mõista,neil aint raha ja raha vaja,eetika nati tagaplaanil.Aga mind häirib ka see,et kõik toimub lapse nähes(või polegi see teine püssiga tegelane laps) ja osavõtul.Küsiks isegi seda,et miks see video siin foorumis üldse ripub,kas ka reklaamiks,või tahab keegi näitata jahimeeste julmust metsloomadega ümber käimisel?
noorus on ilus aeg
Kasutaja avatar
Anti
Postitusi: 501
Liitunud: E Dets 05, 2005 2:13 pm

Re: ...

Postitus Postitas Anti »

kaljuennok kirjutas:Ajujahti ei harrasta juba ammu,see minu meelest täielik barbaarsus ja kõige suurem kahju loodusele.
Sorry,ma ei saa neist meestest aru,kes oma metsad tühjaks ajavad.


Pooldad ainult pukijahti?? See ka ju nii jube ,lased looma poole söömise pealt maha :roll: Igal jahipidamisviisil omad + ja -, ei tasu kohe maha teha siis seda,mis endale ei meeldi.
Teemast välja küll, aga pidin ütlema seda!
Viimati muutis Anti, R Mär 21, 2008 10:52 am, muudetud 1 kord kokku.
http://beta.album.ee/antilaht
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Re: ...

Postitus Postitas honkomees »

Lisaks mõned naabrite kommid, ei olnud ühtegi hukkamõistvat:
Ролик интересный.
С паросенком обращаются достойно. На руки не возьмешь, зверь дикий. А в таком виде его до клетушки довести можно. Был дикий, стал домашний.
Живодерства нет, собаки его не рвут. А авторам приписку надо было сделать как у рыбаков: после замеров и фото с трофеем животное в целости и сохранности вернули в живую природу.

а молодец мужик, свинёнка живьём домой, а не на себе тащить, он-то задними ногами как-никак сам идёт только за ухо придерживай. Откормит дома, и к Новому году карбонатик забацает.
а Сейчас его уже есть нельзя, надо дать успокоиться, ато вся моча в мясе. и собачки его не грызут, а понимают, что он уже хозяйский - низзяяя.

Наверное собаки порося в растяжку взяли. А охотник его решил в плен живьём взять ( языка). Так частенько бывает. Пыток не заметил. Комменты не понятны, но думаю про гуманизм плачутся.

Предлагаю снять клип, как коментатор после этого интервью идёт в магазин и покупает колбасу и мясо. Такого цинизма и лицимерия гуманисты не переживут.
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
tony
Postitusi: 1148
Liitunud: P Dets 26, 2004 1:41 pm

Re: ...

Postitus Postitas tony »

Äkki tõlgid maakeeli.
Kasutaja avatar
Veix
Postitusi: 200
Liitunud: E Veebr 11, 2008 5:19 pm

Re: ...

Postitus Postitas Veix »

Olgu kuidas on, aga sellise asja filmimine ja avalikustamine tõmbab meie kõigi mainele vee peale. Krt kui sul tõesti padrunid lõppevad, kutsu koerad ära ja las see loom läheb oma teed. Hetkel jääb küll selline mujle asjast, et selle firma eesmärgiks on pakkuda jahindusturismi näol, valimatut tapmist, olegu see siis seapõrsas või hiir. (n)
tony
Postitusi: 1148
Liitunud: P Dets 26, 2004 1:41 pm

Re: ...

Postitus Postitas tony »

Kaljuennok kirjutas:
...Ajujahti ei harrasta juba ammu,see minu meelest täielik barbaarsus ja kõige suurem kahju loodusele.
Sorry,ma ei saa neist meestest aru,kes oma metsad tühjaks ajavad.

Ääretult loll jutt minu meelest.Võta kätte Jahiraamat va.2003 ja loe lk78-79 ja lk135.Äkki siis saavad sulle mõned põhitõed selgeks.
Kasutaja avatar
duma
Postitusi: 523
Liitunud: N Mär 15, 2007 12:10 pm

Re: ...

Postitus Postitas duma »

kaljuennok kirjutas:Peale selle loo vaatamist ei taha kellelegi öeldagi,et ise jahimees olen.HÄBI ON.
Tüüpidel täielik jahieetika puudumine.Sellist nalja ei tohi loomadega teha,maksab kunagi valusasti kätte.
Ajujahti ei harrasta juba ammu,see minu meelest täielik barbaarsus ja kõige suurem kahju loodusele.
Sorry,ma ei saa neist meestest aru,kes oma metsad tühjaks ajavad.



Milles see loodusekahju ja barbaarsus väljendub? Tallatakse taimed aju tehes maha?? Suht loogiline, et sa ei saa valimatult kõike kyttida ajujahti tehes aga minu meelest on nagu Antigi ytles looma söömise pealt maha laskmine sama barbaarne.
duo on parem
tony
Postitusi: 1148
Liitunud: P Dets 26, 2004 1:41 pm

Re: ...

Postitus Postitas tony »

Kusjuures minu meelest hullemat barbaarsust pole kui vaesed loomad (kellel kõht tühi) meelitatakse toiduga kohale ja siis antakse tuld.
tuuba
Postitusi: 38
Liitunud: N Veebr 03, 2005 1:35 pm

Re: ...

Postitus Postitas tuuba »

Üldiselt võttes on loomi söödalt lastud ammustest aegadest ja lastakse ka tulevikus kindlasti. Barbaarsus? Iga jahimehe enda asi, kuidas ta jahti peab (seaduse piires).
tony
Postitusi: 1148
Liitunud: P Dets 26, 2004 1:41 pm

Re: ...

Postitus Postitas tony »

Ammustest aegadest on ikka koeraga jahti peetud.Söödaga meelitamine tuli hiljem.
kaljuennok
Postitusi: 8
Liitunud: T Mär 20, 2007 7:38 pm

Re: ...

Postitus Postitas kaljuennok »

Tony,kui sinu põhitõeks on metsapidi jooksmine ja kisamine,siis ma ei teagi kohe mida öelda!
Nagu Aafrika suguharu peaks jahti.
Loe viimast Jahimeest:"Metskitsejahist ja ajujahist",võibolla saab sulle siis midagi selgeks.
Jõuame jällegi tagasi teema juurde,kust kultuuriruumist pärit oleme ja kuhu tahame jõuda.
Aga noh,igaühele oma.
Vasta