Õhkrelva välismaalt tellimine

Arutelud ja küsimused-vastused õhkrelvadest.
rnkx
Postitusi: 20
Liitunud: L Aug 18, 2007 10:13 am

Õhkrelva välismaalt tellimine

Postitus Postitas rnkx »

Tere!

On plaanis lähiajal tellida lehelt http://www.pyramydair.com/ mõned CO2 jõul töötavad õhupüstolid. Kuna varem pole sellise asjaga kokku puutunud, siis sooviks teada, kas kellelgi on mingisuguseid kogemusi sellega ja oskaks öelda, kui suured on lisakulud(post, toll jms), milliseid takistusi/probleeme võib esineda või kas üldse on võimalik Eestisse õhkrelvi tellida sealt?


Rene
Kasutaja avatar
Delta
Postitusi: 452
Liitunud: P Juun 10, 2007 2:42 pm

Re: Õhkrelva välismaalt tellimine

Postitus Postitas Delta »

Laias laastus läheb lisaks transport, käibemaks (+18%) ja tollitasu. Õhkrelvi peaks saama sealt saama meile tellida küll... Kui ise ei viitsi jamada, siis kasuta netikulleri abi, aga noh, eks nad koorivad oma. Nende lehel muidu kalkulaator olemas saadetise arvestusliku maksumuse leidmiseks.
Springers are like Muscle-Cars - Classic, Heavy and Never out of style...
http://airgun.planet.ee
kronja
Postitusi: 62
Liitunud: E Okt 15, 2007 11:34 pm

Re: Õhkrelva välismaalt tellimine

Postitus Postitas kronja »

pyramidair'is - kui lisad soovitud toote ostukorvi ja lähed edasi ja mingi hetk paned aadressi sisse, siis aadressi + paki kaalu/mõõtude järgi arvutatakse välja ka postikulu..

ja sinna lisaks, nagu delta ütles - 18% + tollimaks..
rnkx
Postitusi: 20
Liitunud: L Aug 18, 2007 10:13 am

Re: Õhkrelva välismaalt tellimine

Postitus Postitas rnkx »

Netikulleri lehel kuskil oli vist mainitud, et tollis tuleb kohal käia, aga nemad teevad selle ise ära. Kui ma ise telliks sealt Pyramydairist, kas siis ma peaks paki kättesaamiseks kuskil tollipunktis käima mingisuguseid asju vormistamas või maksan Pyramydairile mingi tolliraha lisaks ja pakk tuleb otse koju kohale?
Kasutaja avatar
Delta
Postitusi: 452
Liitunud: P Juun 10, 2007 2:42 pm

Re: Õhkrelva välismaalt tellimine

Postitus Postitas Delta »

Ikka ise lähed ja kättesaamisel maksad.
Springers are like Muscle-Cars - Classic, Heavy and Never out of style...
http://airgun.planet.ee
Bowsmith
Postitusi: 34
Liitunud: E Mär 10, 2008 3:39 pm

Re: Õhkrelva välismaalt tellimine

Postitus Postitas Bowsmith »

kaup + saatekulu + 3,2% tolli + 18%KM

Füüsiliselt isikult tahab Eesti Post tollimise eest 100.-, UPS 250.- (või midagi sellist) ja ise ennast lähimasse tolli vedades saad päris tasuta.
www.jaljekoer.net
rnkx
Postitusi: 20
Liitunud: L Aug 18, 2007 10:13 am

Re: Õhkrelva välismaalt tellimine

Postitus Postitas rnkx »

Seega, kui ma Eesti postile maksan 100.- siis nad teevad selle tolliasja ära minu eest? Ja kui ma tahaksin, et nad teeksid selle ära, siis kas pean neile mingit pidi teatama seda, või küsivad ise või saab seda Pyramydairi lehel määrata?
sada
Postitusi: 334
Liitunud: N Juul 29, 2004 12:13 am

Re: Õhkrelva välismaalt tellimine

Postitus Postitas sada »

Praegu taala kurss väga madal, hea tellida :D
Bowsmith
Postitusi: 34
Liitunud: E Mär 10, 2008 3:39 pm

Re: Õhkrelva välismaalt tellimine

Postitus Postitas Bowsmith »

rnkx kirjutas:Seega, kui ma Eesti postile maksan 100.- siis nad teevad selle tolliasja ära minu eest? Ja kui ma tahaksin, et nad teeksid selle ära, siis kas pean neile mingit pidi teatama seda, või küsivad ise või saab seda Pyramydairi lehel määrata?

EP tollib (tahad või ei) ikka ainult siis kui tavalise postipakiga tuleb. Kullerfirmad pakuvast vast ka sama teenust. UPS igatahes pakkus, et teevad 250 raha eest paberid korda. Pidasin 10% hinnalisa paljuks, võtsin paberid näppu ja käisin ise tollis ära.
www.jaljekoer.net
ahjualune
Postitusi: 10
Liitunud: K Juul 23, 2008 2:31 pm

Re: Õhkrelva välismaalt tellimine

Postitus Postitas ahjualune »

Uurisin natuke seda asja. Ühe relva tellimise kulud on jah suured, kõiki asjaolusid arvestades ca.3500 eeku. Kui aga kopereeruda mitme soovijaga, siis saatekulud ja muu maksmine tuleb palju sootsam. Vedru,- ja gaasõhrelvad seal tunduvalt odavamad. :mrgreen:
Kasutaja avatar
Delta
Postitusi: 452
Liitunud: P Juun 10, 2007 2:42 pm

Re: Õhkrelva välismaalt tellimine

Postitus Postitas Delta »

ahjualune kirjutas:Uurisin natuke seda asja. Ühe relva tellimise kulud on jah suured, kõiki asjaolusid arvestades ca.3500 eeku. Kui aga kopereeruda mitme soovijaga, siis saatekulud ja muu maksmine tuleb palju sootsam. Vedru,- ja gaasõhrelvad seal tunduvalt odavamad. :mrgreen:

Mida ja kuskohast tellimma hakkad?
Springers are like Muscle-Cars - Classic, Heavy and Never out of style...
http://airgun.planet.ee
ahjualune
Postitusi: 10
Liitunud: K Juul 23, 2008 2:31 pm

Re: Õhkrelva välismaalt tellimine

Postitus Postitas ahjualune »

Otseselt veel midagi, lihtsalt tegin väikese uuringu. Kui aga leian või keegi oleks huvitatud tellimisest, siis oleks õigem kopereeruda. Ise olen pidevalt sõidus ja ei ole aega rida ajada. Ostuhuvi olemas. :M
Kasutaja avatar
Delta
Postitusi: 452
Liitunud: P Juun 10, 2007 2:42 pm

Re: Õhkrelva välismaalt tellimine

Postitus Postitas Delta »

Mida täpsemalt sa siis uurisid ehk mida ja kellelt tellides see 3,5k kokku tuleb? Vaid saatmiskulu jaoks tundub seda natuke palju olema... :roll:
Springers are like Muscle-Cars - Classic, Heavy and Never out of style...
http://airgun.planet.ee
ahjualune
Postitusi: 10
Liitunud: K Juul 23, 2008 2:31 pm

Re: Õhkrelva välismaalt tellimine

Postitus Postitas ahjualune »

pyramydairi.com tellides kulud on u. sellised. Makse sisaldab kõiki EW ja tolli makseid. EU ja kolmas maa mängivad suurt rolli selles summas
Kasutaja avatar
Delta
Postitusi: 452
Liitunud: P Juun 10, 2007 2:42 pm

Re: Õhkrelva välismaalt tellimine

Postitus Postitas Delta »

ahjualune kirjutas:pyramydairi.com tellides kulud on u. sellised. Makse sisaldab kõiki EW ja tolli makseid. EU ja kolmas maa mängivad suurt rolli selles summas

Siis sees ka käive ja toll? No neid grupiviisiliselt tellides alla ei saa. Hulgi ostes saab soodsamalt ehk transa, kuigi sealgi enamasti hinnad kaalu järgi. Kõige soodsam on endiselt lasta endale kellelgi tuua. Aga jah... kui sellise inimese peaksite kusagilt leidma, siis andke mulle ka teada 8)
Springers are like Muscle-Cars - Classic, Heavy and Never out of style...
http://airgun.planet.ee
Vasta