MP 153 cal.12\76

2004. aasta teemad
Suletud
ninja
Postitusi: 327
Liitunud: P Mai 30, 2004 2:07 pm

MP 153 cal.12\76

Postitus Postitas ninja »

Mida arvate sellisest relvast ja mis on teie meelest tema head ja vead ? Olen endale sellise muretsenud ja ühe hooaja kasutanud ja olen ise rahul . Töötas nii külmas kui kuumas ! Ootan arvamusi !
Weatherby Mark V Super Varmint Master 308 win
Kasutaja avatar
serx
Postitusi: 203
Liitunud: N Jaan 08, 2004 1:36 pm

Postitus Postitas serx »

no targad räägivad ,et poolautomaadi mehed lohakaks lähevad......rohkem nagu ei oska miskit öelda..... :lol:
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

Raske kiiresti ja korralikult puhastada, aga nendest eelistest ja puudustest võiksid ise kõigepealt sõna võtta.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
ninja
Postitusi: 327
Liitunud: P Mai 30, 2004 2:07 pm

Postitus Postitas ninja »

Ise võin öelda niipalju , et pole seal midagi keerulist puhastada , keerad mutika lahti ja juba ta pooleks käib ja lukukoda võid puhasta korra või kaks aastas , seda loomulikult normaalse kasutamise puhul . Lisaks on tal ju üks raud , seega poole vähem nühkimist . Mul seal ka aimpoint peal ja sellepärast oli teda ka parem sisse lasta , ei ole vaja arvestada , et kuhu üks või teine raud laseb . Miinuseks on see , et kui oled mingid paugud sisse pannud ja on vaja hoopis muid haavleid , siis on jama ümberlaadimisega ja ühelt jahikohalt teisele minnes lae nagu loll padruneid salvest välja ja pärast kohe tagasi . Kaheraudsel on lihtne , valid kas ülemise või alumise raua vastavalt sellele missugusi mammusi parasjagu vaja on . Lasta on aga täielik fiiling , nigu singeri õmblusmasinaga õmbled . See padrunite raiskamine nigu automaaturid teevad on aga küll kerge tulema , tiirus võib , aga jahil hoian ennast tagasi ja lasen ainult kindla peale .Siiani on relv tõrgeteta töötanud , kohe ostes käis küll relvameistri juurest läbi , sest padrunid kiilusid kinni , aga üks lisaseib ajas asja joonde ja nüüd lase nigu tahad . No kas on veel kellegil midagi lisada või pean endale veel ise midagi vastama ? ...nali . No moonaraiskajad kirjutage !!
Weatherby Mark V Super Varmint Master 308 win
Kasutaja avatar
Deerhunter
Postitusi: 62
Liitunud: N Sept 18, 2003 1:52 pm

Postitus Postitas Deerhunter »

serx kirjutas:no targad räägivad ,et poolautomaadi mehed lohakaks lähevad......rohkem nagu ei oska miskit öelda..... :lol:


Ehk seletad mismoodi lohakaks:kas kipuvad raipeid laskma???????
Kasutaja avatar
serx
Postitusi: 203
Liitunud: N Jaan 08, 2004 1:36 pm

Postitus Postitas serx »

Deerhunter kirjutas:
serx kirjutas:no targad räägivad ,et poolautomaadi mehed lohakaks lähevad......rohkem nagu ei oska miskit öelda..... :lol:


Ehk seletad mismoodi lohakaks:kas kipuvad raipeid laskma???????


no teavad ,et 5 pauku all ja yritatakse kompenseerida kiiret ja hooletut sihtimist mitme järjestikuse pauguga.... tiirus kyll ja kyll näind........ma usun ...et kui ikka esimine lask juba ebakvaliteetne siis pole seal prandada midagi...
Suletud