browning

Siin oleks tore vahetada mõtteid jahirelvadest , nende headest ja ka halbadest külgedest .
Milline relv millise jahi jaoks jne.
jahimies
Postitusi: 52
Liitunud: R Dets 23, 2005 8:08 pm

browning

Postitus Postitas jahimies »

plaanis endale nüüd ka lõpks vint soetada. sai natuke netis ringi vaadatud ja jäi silma deerhunteri poolt pakutav
Relvakomplekt müügil hinnaga - 14985.-
Sisaldab: Browning A-Bolt Hunter Field + optika Bushnell 3-9x40
* optilise sihiku kinnitus
* relvarihm
* relvakott
* puhastuskomplekt
* relvaõli
relv välimuselt täiesti viisakas ja hind ka mõistlik nii et kui kellelgi on omal kogemus siis andke aga julgelt teada mida antud relv endast kujutab :M
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: browning

Postitus Postitas kakuke »

Vaata, siin võivad tegelased sellest relvast arvata mida iganes, aga ostma pead selle deerhofist või jagdhunterist või kust iganes ikka nagu põrsa kotis, st püssi ei näidata enne, kui oled raha letti ladunud. Nii öeldi mulle, kui sinna helistasin, et see püss ära osta kohe, kui vaid meeldib.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
frukt
Postitusi: 164
Liitunud: N Jaan 11, 2007 9:34 pm

Re: browning

Postitus Postitas frukt »

hm tartus pole ma sellist suhtumist ammu kohanud,ja alati on lastud näppida valmis komplekte kui need kapis olemas on
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: browning

Postitus Postitas kakuke »

Tartus pole mina ka sellist suhtumist kohanud, aga siin seda püssi polnud (müüja küsis, et kas tegemist on jahirelvaga :shock: ) ja ulatas visiitkaardi sõnadega, et helistaksin Faehlmanni tänavale kilulinna, et kui on, siis just seal. Sealt ma solki krae vahele saingi.
Sellest kirjutasin lähemalt siin ...
viewtopic.php?f=9&t=4052&start=45
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
jahimies
Postitusi: 52
Liitunud: R Dets 23, 2005 8:08 pm

Re: browning

Postitus Postitas jahimies »

olgu, relva poes näha ei saa :VS aga ons keegi julgenud ka selle põrsa kotis endale koju ka tuua. Ma pole ise küll kunagi Browningut näppinud aga niipalju kui olen uurinud siis ei tohiks küll tegemist olla mingi pasaga (b)
gunnar
Postitusi: 882
Liitunud: P Aug 22, 2004 4:18 pm

Re: browning

Postitus Postitas gunnar »

jahimies kirjutas:olgu, relva poes näha ei saa :VS aga ons keegi julgenud ka selle põrsa kotis endale koju ka tuua. Ma pole ise küll kunagi Browningut näppinud aga niipalju kui olen uurinud siis ei tohiks küll tegemist olla mingi pasaga (b)


Põrsas osta kotis aga relv MITTE kunagi. Hiljem oled hädas kui l*** lapsega, ei istu ja ei sobi. Siis 2 varianti, maksad peale et kaba kohendada, mis lisaks hinnale korraliku kopika või siis müia tublisti alla soetushinna...
Kasutaja avatar
Priidik Õun
Postitusi: 164
Liitunud: N Dets 20, 2007 11:00 pm

Re: browning

Postitus Postitas Priidik Õun »

" Browning kotis " hea pakett.Sinna kuulub relvakott.
Kui hobu on surnud on tark sadulast maha tulla.
jahimies
Postitusi: 52
Liitunud: R Dets 23, 2005 8:08 pm

Re: browning

Postitus Postitas jahimies »

priidik õun kas ma olen valesti aru saanud aga ma mõtlesin et see foorum on mõeldud selleks et inimesed saaksid omavahel asjalikku infot ja teadmise vahetada mitte mingeid mõttetuid luuleridasi :VS aga see on vaid minu arvamus :M
Kasutaja avatar
hendrik
Postitusi: 890
Liitunud: R Veebr 04, 2005 10:33 am

Re: browning

Postitus Postitas hendrik »

jahimies kirjutas:priidik õun kas ma olen valesti aru saanud aga ma mõtlesin et see foorum on mõeldud selleks et inimesed saaksid omavahel asjalikku infot ja teadmise vahetada mitte mingeid mõttetuid luuleridasi :VS aga see on vaid minu arvamus :M


Mulle tundus Priidiku irooniline kommentaar ausaltöelda väga mõnusalt lühida kommina kogu jakteerohvi vms tegevusele. Eriti kui tõesti relva üritatakse "põrsas kotis" stiilis müüa, mis ei ole ei ilus ega ostjale sobiv, eriti esimese relva ostjale..

Mis puutub browningusse, siis kahtlemata usun minagi neti kirjatükke, et kvaliteet peaks norm olema. Aga mis puutub füüsilisse sobivusse - räägib võib-olla 10 000 eesti kasutajat, et "kolmene bemm" on tegija masin ja sobib ka pereautoks. Minu jalad sinna masinasse ei mahu rooli taga. Ja kui mahuvadki, siis jääb pea välja.. Ja ma olen täitsa allakahemeetrimees, kes lihtsalt proovib mõne asja ennem ära kui ostma jookseb. Soovitan sama ka sulle, jahimies!
jahimies
Postitusi: 52
Liitunud: R Dets 23, 2005 8:08 pm

Re: browning

Postitus Postitas jahimies »

tänud asjaliku soovituse eest, hendrik (b)
jahimies
Postitusi: 52
Liitunud: R Dets 23, 2005 8:08 pm

Re: browning

Postitus Postitas jahimies »

sai ise ka läbi neti küsitud kas relva saab ka oma silmaga näha. Õeldi et relv on täiesti füüsiliselt olemas ja näha saab seda nende kauplustes :?: :M
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Re: browning

Postitus Postitas baddmann »

No näedsiis, loevad ka "nemad" seda foorumit ja võtavad ehk kriitikat arvessegi, elu läheb edasi :)

BM
castor
Postitusi: 30
Liitunud: E Dets 04, 2006 2:45 pm

Re: browning

Postitus Postitas castor »

jahimies kirjutas:sai ise ka läbi neti küsitud kas relva saab ka oma silmaga näha. Õeldi et relv on täiesti füüsiliselt olemas ja näha saab seda nende kauplustes :?: :M


Jahimies, Sa relva müüjaga siiani polegi veel rääkinud või? Et äkki saad foorumis "relva katsuda" ja tunde kätte?
"Nurga tagant lasksin ja raputasin püssi."
jahimies
Postitusi: 52
Liitunud: R Dets 23, 2005 8:08 pm

Re: browning

Postitus Postitas jahimies »

no seda kindlasti mitte. Proovin ise nädalapärast poodi minna ja vaadata kuidas püss siis ka on kui sobib siis ma ta ka ära toon. :P Foorumist sai lihtsalt uuritud kas kellelgi on kogemusi või mitte, aga paistab et pole. :cry:
Voomy
Postitusi: 17
Liitunud: E Juul 27, 2009 4:55 pm

Re: browning

Postitus Postitas Voomy »

Käisid poes ära millised on kommentaarid, kas relv vastas ootustele, kuidas päästik oli, on see reguleeritav?
Vasta