Et mehed, vähile, vähile!!

2004. aasta teemad
Suletud
kütt
Postitusi: 294
Liitunud: L Nov 29, 2003 10:14 am

Et mehed, vähile, vähile!!

Postitus Postitas kütt »

Sedapsi siis et sai koos ühe toreda aktiivse jahimehega käidud püüdmas vähke. Ja mida-mida...
Sellist püüki olen kogenud viimati 80ndate esimesel poolel, Hiiumaal, seega, palju, 20 aastat tagasi, eks...
Niiet on põhjust olla rahul sellega, et veekogud on puhtamaks muutunud, reostamist vähem, vähid taastavad oma kogukonda. Ehk kunagi kauges tulevikus läheneb asi seisule, mis valitses esimese vabariigi ajal, kui vähke püüti ja neid oli võrreldes praeguse ajaga oluliselt rohkem, nagu on vahe ööl ja päeval...Ja täitsa suured poisid veel...

Et siis veel kuu lõpuni kannatab käia!
Kasutaja avatar
Jahimeez
Postitusi: 67
Liitunud: N Juun 24, 2004 4:08 pm

Postitus Postitas Jahimeez »

kae aga kae , suur see saak siis oli???
kütt
Postitusi: 294
Liitunud: L Nov 29, 2003 10:14 am

Postitus Postitas kütt »

Vastus tuleb kõigile huvitatuile privasõnumina! Vähkide populatsiooni kaitse nimel! Liigne kära liiast, mõõdukas soovitus siin juba õigetele omameestele tehtud...et vältida juhuslikke anonüümseid külalisi...
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Postitus Postitas Feen »

Saak oli 25 suurt vähki (SUURT). Ja luba oli 25le vähile. Tagasi sai lastud mingi 80 tk. Nii mõnigi neist täiesti mõõdus, aga polnud ikka piisavalt ahvatlev.
Ahjaa... eelmine kord sai Porijõel ka vähjal käidud. Seal nii suuri polnud, ja oli tunduvalt vähem. Aga põnevust lisas see, et vahepeal sai niisama ringi kolistatud ja viie kopra tegevus fikseeritud, 1 kährik jalutas ka ringi ja kits kah. Tekkis mõte, et kunagi võiks Ülenurme poldrile, või kuhugile sinnakanti, kobrast passima minna. Kui keegi sealtkandist juhtub olema ja teab kelle poole pöörduda, et väikeulukiluba saada, siis kirjutagu mulle (nu, vastasel juhul ma uurin selle ise välja :) )
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
tsuks
Postitusi: 197
Liitunud: N Apr 17, 2003 10:56 pm

Postitus Postitas tsuks »

Kas Ülenurme poldril mitte linnukaitseala pole? St igasugu jaht keelatud?
tsuks nigu ma olen...
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Postitus Postitas Feen »

Kurjam seda teab. Ma nagu oleks kuulnud, et sinna kopratuusikuid võetakse.
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
Suletud