CO2 balloonid

Arutelud ja küsimused-vastused õhkrelvadest.
Vasta
Joh
Postitusi: 7
Liitunud: E Aug 04, 2008 4:05 pm

CO2 balloonid

Postitus Postitas Joh »

Tervist,
kas keegi oskaks öelda, kas on ka vahet, mis firma balloone eelistada? Näiteks kas Cyberguni balloonid on sama head kui Crosmani balloonid? Oman relva Crosman C11 ning siiani olen proovinud vaid Crosmani enda balloone, ent need maksavad 20EEK. Teises poes aga on müügil Cyberguni balloonid, mis maksavad 15EEK. Kui te midagi tarka ei oska öelda, eks siis peab proovima lihtsalt ;) Teiseks veel, et kas keegi oskab öelda, kust oleks võimalik soetada õli, mida kasutatakse näiteks siin videos (click!)? Ning selle asendamiseks ei sobiks näiteks see toode (click!)? Igastahes võite visata häid tipe, mismoodi hooldada paremini oma relva, et ta kauem kestaks ;)
Kasutaja avatar
Delta
Postitusi: 452
Liitunud: P Juun 10, 2007 2:42 pm

Re: CO2 balloonid

Postitus Postitas Delta »

Tere tulemast õhkrelvade tagasihoidlikku nurgakesse siin foorumis 8)

Crosman Pellgunoili soovitavad nad seal pool suurt lompi kasutada tõesti. Ühelt poolt andvat see "tihedama" kontakti ballooni ja relva vahel, teisalt pidavat see väiksest viisi ka määrima liikuvaid osi. Kas Pellgunoili ka Eestis müügil on, ei tea, võid ju CitySecist uurida... Jahipaunas olevad õlitatud balloonid sobivad kindlasti samuti. Võid ju teha nagu soovitatakse: 3-4 tavalist ja siis õlitatud balloon.

Ning ega neil 12g kapslitel suurt vahet tohiks olla. Pole Crosmangi teab mis eliittootja. Võid ju testimiseks ühe paki odavamaid võtta, vaata kas "kobedate" laskude arv ballooni kohta jääb samaks ning kui lekkeid ka ei esine, siis pole ju küsimust.
Springers are like Muscle-Cars - Classic, Heavy and Never out of style...
http://airgun.planet.ee
Joh
Postitusi: 7
Liitunud: E Aug 04, 2008 4:05 pm

Re: CO2 balloonid

Postitus Postitas Joh »

Ega vist muud üle ei jää jah :) Aga siiski, kas see õliballoon ei ole rohkem püstoli sisemuse õlitamiseks ning see Pellgunoil pigem ballooni ja relva vahelise liitekoha tihendamiseks?
Kasutaja avatar
Delta
Postitusi: 452
Liitunud: P Juun 10, 2007 2:42 pm

Re: CO2 balloonid

Postitus Postitas Delta »

Joh kirjutas:Ega vist muud üle ei jää jah :) Aga siiski, kas see õliballoon ei ole rohkem püstoli sisemuse õlitamiseks ning see Pellgunoil pigem ballooni ja relva vahelise liitekoha tihendamiseks?

Ma arvan, et Pellgunoil toimib mõlemat pidi, kuna õlitilk pannakse ballooni otsa ja nii satub seda paratamatult ka relva sisemusse... Nendes Waltheri sildiga balloonides on õli 0,5 grammi ballooni kohta, seega "tilgast" võib rääkida ka nende puhul. Kui seda Pellgunoili peaksid siiski kusagilt leidma, siis anna teada (y)
Springers are like Muscle-Cars - Classic, Heavy and Never out of style...
http://airgun.planet.ee
Joh
Postitusi: 7
Liitunud: E Aug 04, 2008 4:05 pm

Re: CO2 balloonid

Postitus Postitas Joh »

Ma ei ole kindel, kas hetkel hakkan selle otsimisega tegelema, sest Jahipaun väitis, et nende õlitav balloon sobib Pellgunoilile asenduseks suurepäraselt. Loodame, et neil on siis õigus.
Kasutaja avatar
Delta
Postitusi: 452
Liitunud: P Juun 10, 2007 2:42 pm

Re: CO2 balloonid

Postitus Postitas Delta »

Joh kirjutas:Ma ei ole kindel, kas hetkel hakkan selle otsimisega tegelema, sest Jahipaun väitis, et nende õlitav balloon sobib Pellgunoilile asenduseks suurepäraselt. Loodame, et neil on siis õigus.

Ma arvan, et eelõlitatud balloonid toimivad samaväärselt. Selles mõttes vahet pole...

Edit: ühtlasi tundub et tegu on 1000-nda postiga selles alamfoorumis. (b)
Springers are like Muscle-Cars - Classic, Heavy and Never out of style...
http://airgun.planet.ee
Kasutaja avatar
blas
Postitusi: 40
Liitunud: N Aug 07, 2008 9:14 pm

Re: CO2 balloonid

Postitus Postitas blas »

Crosmani pellgunoli tellisin mina näiteks Kanadast, sellisest veebipoest http://www.scopesandammo.com/
Selle suht ilmetu lehe taga on 1 sõbralik tüüp nimega AirgunEric, kes on nõus asju postiga ka Eestisse saatma. Postikulu on mingi 9 CAD-i ja kätte olen kõik asjad saanud kohalikust postkontorist umbes 5 päevaga. Samast kohast saab tellida pmst varuosi pea kõikidele crosmani õhkrelvadele.
Vasta