Deerhunteri teenindus

Üldfoorumis võib rääkida teemadel , mis teistes foorumites ei kajastu.
kodanik_
Postitusi: 1
Liitunud: K Sept 10, 2008 4:30 pm

Deerhunteri teenindus

Postitus Postitas kodanik_ »

Kuidas saab ühes kohas töötada nii palju ebaviisakaid inimesi?
Olen käinud nii Ülemiste keskuses, kui ka Faehlmani poodides- sama lugu.
Esiteks ei tea müüjad relvadest ning laskemoonadest mitte midagi, teiseks on nad alati väga ülbed. Kas asi on omanikus? Perekonnanimi on tal küll õige, ainult et lõpus peaks A täht olema. Nagu vanasti räägiti, siga leiab alati pori.
Lõpule lõpuks, millal tarbijakaitseamet hakkab probleemiga tegelema?
Kasutaja avatar
Metslane
Postitusi: 576
Liitunud: P Sept 25, 2005 1:42 pm

Re: Deerhunteri teenindus

Postitus Postitas Metslane »

Tore, et said ka tunda Eesti teeninduskultuuri "tipp tegijaid". Sellest on siin foorumis juba räägitud ja Deerhunter on nagu Keskkerakond, paljudele meeldib väga ja ülejäänutele ei meeldi üldse.

Tahaksin veel lisada, et sai kogetud Ameeriklaste maal teenindust poodidest ja saadaksin kõik Eesti kaupmehed paariks kuuks sinna õppima.
Aim small, miss small!
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: Deerhunteri teenindus

Postitus Postitas andrus »

Nii palju kui mina olen sealt pauke ostnud pole ma kuhugile kunagi relvaluba näidanud ega allkirja andnud....................järeldage ise.............
jahismurf
peepk
Postitusi: 775
Liitunud: L Aug 30, 2008 6:30 pm

Re: Deerhunteri teenindus

Postitus Postitas peepk »

Saaremaal 2 relvapoodi ja 2 erinevat suhtumist.Kesklinnas kiriku vastas annaks 10 punkti ,suhtumine selline et rõõmuga külastan.Aga seda teist bussijaama lähedal väldivad paljud Saaremaal elavad sõbrad.Asi vastupidi, müüja ehk omanik nii tark et tark ostja lahkub lollina ja ostuta.Klient seal pole mingi kuningas.Head muljed Raplast ja mustamäe küti ärist.
kaalikas
Postitusi: 274
Liitunud: T Aug 24, 2004 10:45 am

Re: Deerhunteri teenindus

Postitus Postitas kaalikas »

no ma käisin ükspäev Ülemistes,tahtsin siledale haavlipauke,küsisin kaks karpi 5 ja kas karpi nr. 6-te,kaader ladus mulle leti peale neli karpi kartetše!!!!!!!!!minust need sinna jäidki!
In fact You look like a shit!
raimps
Postitusi: 3
Liitunud: K Sept 10, 2008 5:13 pm

Re: Deerhunteri teenindus

Postitus Postitas raimps »

Ega jah sai ka üks päev deerhunterit külastatud küsisin ka benelli argot katsuda ja uuurida jne selle peale öeldi et seal seina peal on mis sa ikka tast katsud nagu nii ei osta :shock: (y) ja saigi kanna pealt ringi keeratud ja küti ärisse mindud . mul on tunne , et need vennad ei teagi mis see klienditeenindus tähendab rääkimata millestki muust.
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Deerhunteri teenindus

Postitus Postitas kakuke »

Mingis Tallinna poes käisid?
Sõitsin ma täna tööle ja avastasin huvitava seose. Ei tea kas ainult mina näen, et need kaks logo on väga sarnased või ongi?
Manused
ja
ja
bauhof_hdr_logo.gif (3.18 KiB) Vaadatud 11175 korda
untitled.JPG
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Re: Deerhunteri teenindus

Postitus Postitas rajaleidja »

Lisaks nime sarnasusele on ka teeninduse kvaliteet neis kauplustes suhteliselt sarnane :lol:
greenhorn
Postitusi: 188
Liitunud: N Apr 29, 2004 8:31 pm

Re: Deerhunteri teenindus

Postitus Postitas greenhorn »

Huvitav, ei ole mulle veel keegi eelnimetatud kaupluste müüjatest üleolevat suhtumist, ülbust ega muud ebameeldivat käitumist näidanud. Võibolla on "viga" minus?
Samas, olen letitaga oma järjekorda oodates näinud vägagi provotseerivat käitumist kliendi poolt, kes igati üritas näida tähtsana ja üleolevana ning ei jätnud müüjale ka mainimata seda, et poel on niigi jamad kaelas ja müüja võiks ennast põlema panna(konkreetsed sõnad kliendi suust).
Kasutaja avatar
duma
Postitusi: 523
Liitunud: N Mär 15, 2007 12:10 pm

Re: Deerhunteri teenindus

Postitus Postitas duma »

Eks igayhel on on erinevaid kogemusi. Mine käisin deerhunteris finnclassicut vaatamas laideti see relv nii maha et selle jutu järgi ei tasu sinnapoole vaadatagi. teisalt käisin bauhoffis kus ajasin müüjat mööda poodi taga yle poole tunni. teisid müüjad ytlesid et tema tegeleb sellega ja peab kuskil seal olema.....minu meelest ei ole kyll väga kliendisõbralik käitumine aga noh need ka minu arvamused/kogemused.
duo on parem
meelisl
Postitusi: 9
Liitunud: P Veebr 19, 2006 9:32 pm

Re: Deerhunteri teenindus

Postitus Postitas meelisl »

sai ka deerhunterist läbi astudud, et laskemoona osta aga etskae, enam ei pakutagi Norma toodangut ja küsimusele, et kes siis Normat pakub, öeldi et keegi ei paku, osta nüüd meie pakutavat palju paremat moona...jeejee. Kohe kuidagi ei kipu sinna poodi enam minema.
andrusk
Postitusi: 9
Liitunud: T Okt 21, 2008 11:02 am

Re: Deerhunteri teenindus

Postitus Postitas andrusk »

Sain ka täna Jagdhofi Tartu kaupluses "äärmiselt meeldiva" teeninduse osaliseks. Tahtsin osta põdrasarvedele alust ja nägin letis ka Fiocchi 223 Rem FMJ padruneid. Kuna ei ole enne selle firma (Fiocchi) vintrelva padruneid kunagi kasutanud , soovisin prooviks osta 10 padrunit, mille peale müüja väga konkreetsel toonil vastas, et müüme ainult karbiga ja tema karpi ei poolita. Kogu müüja oleks väljendas vastumeelsust ostja suhtes. Küsimusele, kas Teil kliente ei ole vaja, vastas müüja (V.Anijalg), et selliseid kliente tal vaja ei ole. Peale sellist vestlust jäid minu poolt nii sarvealus, kui ka padrunid ostmata. Kus juures olin vähemalt sel hetkel ainuke klient poes.
Kas jaht toimub?
Kasutaja avatar
Beretta
Postitusi: 1452
Liitunud: T Nov 25, 2003 4:47 pm

Re: Deerhunteri teenindus

Postitus Postitas Beretta »

Täna 20 aastat tagasi olin esimest korda väljamaal- Kanadas. Mu kange iseloomuga onu õpetas sellise teeninduse puhul kõva häälega teatama " Siin meie raha ei vajata!" ja seejärel uks väljapoolt kinni lööma. Asi juhtus Lada esinduses- nad isegi ei vaevunud oma tagatoast vaatama tulla, et kes müügisaalis räägivad. Deerhunteriga endal küll negatiivset kogemust ei ole. Kuigi, jah, pole paar aastat külastanud. Kui midagi vaja siis Tartu maantee Kütiäri.
Grumpy old man
Margo
Postitusi: 128
Liitunud: T Jaan 16, 2007 8:31 pm

Re: Deerhunteri teenindus

Postitus Postitas Margo »

Väga huvitavaid postitusi siin. Käin ise üsna tihti Deerhunteris (Ülemistes), sealt ka mitu relva ostnud ja muud pudipadi.

Seal käin ainult teeninduse kvaliteedi pärast, kuna teistes lähedalolevates poodides mulle teenindus väga ei istu, kuigi hinna vahe on kohati väga suur. :evil:

Poodi külastan, kui leti taga on 2 kindlat müüjat, kes alati kõik asjad hästi lahti seletavad ja kommenteerivad. Vahel saab ka niisama juttu vestmas käidud...
Igatahes olen väga rahul teenindusega ja sealt ostetud toodetega. (y)
Küsi minult soodsamalt rehve!
www.rehviparadiis.eu
Kasutaja avatar
sammal.habe
Postitusi: 1180
Liitunud: P Jaan 04, 2004 7:43 pm

Re: Deerhunteri teenindus

Postitus Postitas sammal.habe »

Tartu Jagdhofi asjus: olen arusaamisele j6udnud, et letitaguse kodanikuga on m6tet vestlusse astuda vaid siis, kui t@@l on Urmas. temaga on nii m6nigi konstruktiivne vestlus maha peetud.
Vasta