Benelli Argo

Siin oleks tore vahetada mõtteid jahirelvadest , nende headest ja ka halbadest külgedest .
Milline relv millise jahi jaoks jne.
frukt
Postitusi: 164
Liitunud: N Jaan 11, 2007 9:34 pm

Re: Benelli Argo

Postitus Postitas frukt »

mina ostsin komplekti rakvere anomeest relv optika jalad ja muu ninn nänn kõik miinus 10 prossa eelduseks sularaha , püss 30 06- :M 17350 eeku
Kasutaja avatar
TiitR
Postitusi: 1172
Liitunud: L Aug 25, 2007 12:44 pm

Re: Benelli Argo

Postitus Postitas TiitR »

Mina oman Benelli Argo 308Win-i oma jahimeheks saamisest peale (ok, ma pole väga vana jahimees ka :D ) ja ei kurda ühtegi paha sõna. Maha on jäänud justnimelt selle 11,7 Vulkaniga nii suur kult, kui ka täiskasvanud põder, väikesõralistest rääkimata, vahemaadeks nii 80..150+m. Et siis eelkõnelejatele, kes ainult 30-06-st selle "õige" tapva laksu kätte teavat saada, siis....no ma ei tea :oops: . Ja mis jutt, et max. kaal 308-l on ainult 11,7g? Sakol täiesti olemas ka 13g. Hammerhead, kuid näiteks 11,7g. Superhammerhead`il on 100m. peale kuuli enda energiat pea 3100J, selle 13g. 2900J vastu, nii et... :H tasuks enne kommenteerimist end natuke asjaga kurssi viia.
Aga relv hea ja näeb ka viisakas välja (no pange kasvõi poolautomaat Saiga kõrvale :M ). Suht lihtne puhastada minuarust. Samas soovitan kasutada originaalseid Benelli optika talda+jalgu.
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Benelli Argo

Postitus Postitas kakuke »

TiitR kirjutas:... Maha on jäänud justnimelt selle 11,7 Vulkaniga nii suur kult, kui ka täiskasvanud põder, väikesõralistest rääkimata, vahemaadeks nii 80..150+m. ...

Ma saan täpselt sama väita ka 9,7g Mega kohta. Maitse asi. ;)
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
TiitR
Postitusi: 1172
Liitunud: L Aug 25, 2007 12:44 pm

Re: Benelli Argo

Postitus Postitas TiitR »

kakuke kirjutas:
TiitR kirjutas:... Maha on jäänud justnimelt selle 11,7 Vulkaniga nii suur kult, kui ka täiskasvanud põder, väikesõralistest rääkimata, vahemaadeks nii 80..150+m. ...

Ma saan täpselt sama väita ka 9,7g Mega kohta. Maitse asi. ;)
No vot, ega nii ongi, et maitse asi, kes millega on harjunud (harjutanud) see sellega jahis toimetabki ja korralike laskude puhul jäävad nad maha kõik ja selleks ei pea olema tingimata "kahur" ja kuuli raskuseks a`la 20gr. :mrgreen:
Vasta