Põdra süda.

Tore oleks ju ka teada, mida teised söövad ehk kui oled midagi maitsvat valmistanud, paku teistelegi.
Vasta
Raud
Postitusi: 96
Liitunud: E Sept 15, 2008 12:36 pm

Põdra süda.

Postitus Postitas Raud »

Oskab keegi anda retspeti põdra südame jaoks?
imzz
Postitusi: 27
Liitunud: K Aug 23, 2006 1:54 pm

Re: Põdra süda.

Postitus Postitas imzz »

Olen lõiganud väikesteks tükkideks, maitsestanud soola ja pippraga(liha üldmaitseainega) ning praadinud koos ohtra sibulaga! Tulemus väga hea, õlle kõrvale mõnus võtta! Kui muidugi naine enne nahka ei pista!!! (y)
Enne lasku ikka sihi!!!!
Raud
Postitusi: 96
Liitunud: E Sept 15, 2008 12:36 pm

Re: Põdra süda.

Postitus Postitas Raud »

Suur tänu imzz (y)
22LR
Postitusi: 358
Liitunud: R Mär 04, 2005 12:34 pm

Re: Põdra süda.

Postitus Postitas 22LR »

Põdra süda läbi hakklihamasina koos pekisema suitsutatud sealihaga ja kotletiks ilma jahu,riivsaia ja munata ning kotletiks,pipar ,sool muidugi ka. Seni pole tahtnud muid variante proovidagi. Vahekord lihaga ca`1/1-le.
Alati on rohkem kui 2 võimalust!
Kasutaja avatar
Ain Aavik
Postitusi: 842
Liitunud: R Okt 03, 2008 12:13 pm

Re: Põdra süda.

Postitus Postitas Ain Aavik »

Keedetud soola ja pipra ning loorberi lisandiga , seejärel fileeritud kujul kaussi pandult kergelt magushapu marinaad porgandi , sibulalõikude , pisukese küüslaugu lisandiga ja külmkappi päevaks paariks seisma panna :)
Juurde serveerides pisut jahimehe kastet ja hapukurki - pole just kõikse lihtsam teha , kuid suure häda ja nälja korral ajab asja ära :D
Mida rohkem olen inimeste loomust tundma õppinud, seda rohkem kuulub mu poolehoid metsale ja metsaelanikele.
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Re: Põdra süda.

Postitus Postitas aivar00 »

Meil läheb ühisjahis põdra süda enne maksa pannnile (tahab rohkem küpseda kui maks). Pärast maks ja muu nämm juurde (b). Aga kui maitseainetega lihtsalt ära keedad nagu keelegi- leivakatteks etem kui poest ostetud jahune vorst. Veel on naine teinud pirukaid ja tõesti pekise sealihaga läbi hakkliha masina- väga hea täidis.
ikka lõbusalt
Vasta