Brno päästikus küsimus

Siin oleks tore vahetada mõtteid jahirelvadest , nende headest ja ka halbadest külgedest .
Milline relv millise jahi jaoks jne.
plaaster
Postitusi: 344
Liitunud: E Dets 19, 2005 10:32 am

Re: Brno päästikus küsimus

Postitus Postitas plaaster »

honkomees kirjutas:
uralets kirjutas:... Tegemist on 7x65R kaliibriga. Kasutasin Sako Hammerhead ja Norma Oryxit,mõlemad 11,7g.Ballistilist kalkulaatorit pole uurinud,aga ise arvan,et 50m pealt lastes kuul on võib olla oma traektoori kõrgemas punktis ja sellepärast jooksebki üles.....

kust sa sellise norma kuuli said, mina olen näind nimekirjas normal selles kaliibris ainlt 10,1 g oryxit :?: (ja 11 g vulkanit ja plastic pointi), sako selle kaliibri padruneid ei tea.


Sakol on pakkuda Hammerhead 11,0 g, ise olen siiani kasutanud Vulkanit 11,0 g nüüd sai Sako Hammerheadi ostetud, et tiirus proovida milline moon parema tiheduse annab aga krdi tuul ei taha kuidagi vaibuda. Vulkaniga sellised kogemused, et lähedalt maalt siga lastes jookseb kuul läbi nii, et ei avane ning sisenemis ja väljumisavad vaat et väiksemad kui kuuli läbimõõt (isegi läbi kolju lastes).
uralets
Postitusi: 60
Liitunud: R Okt 13, 2006 10:49 pm

Re: Brno päästikus küsimus

Postitus Postitas uralets »

Tõesti, teil on õigus.Mind ajas segadusse see, et Sako hinnalipikul oli just 11,7 grammi(ei tea miks :cry: ) aga Norma... Kui kirjutasin,siis oma arust olin kaine :lol: .Muidugi 10,1g!
sulgpall on parem kui keks
Vasta