Yildiz või Frankonia.

Siin oleks tore vahetada mõtteid jahirelvadest , nende headest ja ka halbadest külgedest .
Milline relv millise jahi jaoks jne.
Kasutaja avatar
Eraser
Postitusi: 400
Liitunud: E Veebr 05, 2007 4:34 pm

Yildiz või Frankonia.

Postitus Postitas Eraser »

Odavamast otsast on jäänud silma need kaks püssi , Frankonia Gladius Jagd ja Yildiz SPZM . Frankonia kohta lugesin siin kiidusõnu aga mida üldiselt teised( kui üldse on kedagi kel antud relvadega kogemusi) arvavad.
Aihn
Postitusi: 70
Liitunud: L Mär 22, 2008 2:24 pm

Re: Yildiz või Frankonia.

Postitus Postitas Aihn »

SPZM´i olen omanud migi veiza yle aasta... ja hetkel olen täiza rahul.
hea kerge... endale isiklikul istub hästi õlga. kui ise midagi valesti ei tee siis laseb kahh hästi... aga ex vastu pidavusest ei oska mainida sest ju nii vähe aega mul ta olnud.
kutsikas
Kasutaja avatar
TiitR
Postitusi: 1172
Liitunud: L Aug 25, 2007 12:44 pm

Re: Yildiz või Frankonia.

Postitus Postitas TiitR »

SPZM-i kohta ei tea, kuid Yildiž, kui tootjat valiks mina küll väikese ettevaatlikusega. Minul ja mu sõbral on selle tootjafirma poolautomaatsed sileraudsed, mis hetkel on poe poolt tagasi Soome kvaliteedikontrolli saadetud, kuna käes on need meil olnud suvest, kuid jooksma pole neid saadudki...ei saanud ka kaupluse enda relvameister. Kirp on näiteks silmnähtavalt peal nii viltu, kui ka kõver :shock: . Kaupluse nime ei nimetaks hetkel, kuna nende poolne tegutsemine on igati vastutulelik ja sõbralik. Loodan, et saame ka üheskoos kõigile positiivse lahendi. Aga jah, Yildiz kui selline..... :roll:
Kasutaja avatar
Eraser
Postitusi: 400
Liitunud: E Veebr 05, 2007 4:34 pm

Re: Yildiz või Frankonia.

Postitus Postitas Eraser »

Yildizi poole pealt olen isa kah üsna kahtleval poolel. Frankonia kohta olen nii Saksa kui mude maade fooumitest aga kiidusõnu lugenud.
Aihn
Postitusi: 70
Liitunud: L Mär 22, 2008 2:24 pm

Re: Yildiz või Frankonia.

Postitus Postitas Aihn »

TiitR kirjutas:SPZM-i kohta ei tea, kuid Yildiž, kui tootjat valiks mina küll väikese ettevaatlikusega. Minul ja mu sõbral on selle tootjafirma poolautomaatsed sileraudsed, mis hetkel on poe poolt tagasi Soome kvaliteedikontrolli saadetud, kuna käes on need meil olnud suvest, kuid jooksma pole neid saadudki...ei saanud ka kaupluse enda relvameister. Kirp on näiteks silmnähtavalt peal nii viltu, kui ka kõver :shock: . Kaupluse nime ei nimetaks hetkel, kuna nende poolne tegutsemine on igati vastutulelik ja sõbralik. Loodan, et saame ka üheskoos kõigile positiivse lahendi. Aga jah, Yildiz kui selline..... :roll:


nu egas poolautomaat relv pole ikka õige relv kahh!!!
kutsikas
Kasutaja avatar
Eraser
Postitusi: 400
Liitunud: E Veebr 05, 2007 4:34 pm

Re: Yildiz või Frankonia.

Postitus Postitas Eraser »

Aihn kirjutas:
TiitR kirjutas:SPZM-i kohta ei tea, kuid Yildiž, kui tootjat valiks mina küll väikese ettevaatlikusega. Minul ja mu sõbral on selle tootjafirma poolautomaatsed sileraudsed, mis hetkel on poe poolt tagasi Soome kvaliteedikontrolli saadetud, kuna käes on need meil olnud suvest, kuid jooksma pole neid saadudki...ei saanud ka kaupluse enda relvameister. Kirp on näiteks silmnähtavalt peal nii viltu, kui ka kõver :shock: . Kaupluse nime ei nimetaks hetkel, kuna nende poolne tegutsemine on igati vastutulelik ja sõbralik. Loodan, et saame ka üheskoos kõigile positiivse lahendi. Aga jah, Yildiz kui selline..... :roll:


nu egas poolautomaat relv pole ikka õige relv kahh!!!


Ega sellisel ütlemisel kah mingit loogikat pole!
Kasutaja avatar
AndresR
Postitusi: 187
Liitunud: L Aug 25, 2007 5:16 pm

Re: Yildiz või Frankonia.

Postitus Postitas AndresR »

Aihn kirjutas:
TiitR kirjutas:SPZM-i kohta ei tea, kuid Yildiž, kui tootjat valiks mina küll väikese ettevaatlikusega. Minul ja mu sõbral on selle tootjafirma poolautomaatsed sileraudsed, mis hetkel on poe poolt tagasi Soome kvaliteedikontrolli saadetud, kuna käes on need meil olnud suvest, kuid jooksma pole neid saadudki...ei saanud ka kaupluse enda relvameister. Kirp on näiteks silmnähtavalt peal nii viltu, kui ka kõver :shock: . Kaupluse nime ei nimetaks hetkel, kuna nende poolne tegutsemine on igati vastutulelik ja sõbralik. Loodan, et saame ka üheskoos kõigile positiivse lahendi. Aga jah, Yildiz kui selline..... :roll:


nu egas poolautomaat relv pole ikka õige relv kahh!!!

Ei tea mis põhjusel sa sellist asja väidad?Tundub väga seosetu väide olevat,kui tahad poolautomaati maha teha siis võid ennast täpsemalt väljendada.Mul omal kah poolautomaat ja linnujahis(kus ma seda kasutan) on väga edukas asi!
Kasutaja avatar
hendrik
Postitusi: 890
Liitunud: R Veebr 04, 2005 10:33 am

Re: Yildiz või Frankonia.

Postitus Postitas hendrik »

AndresR kirjutas:[Ei tea mis põhjusel sa sellist asja väidad?Tundub väga seosetu väide olevat,kui tahad poolautomaati maha teha siis võid ennast täpsemalt väljendada.Mul omal kah poolautomaat ja linnujahis(kus ma seda kasutan) on väga edukas asi!


Ju om ullike... Seda juttu peaks nt Tom Knappile või mõnele teisele õigele spetsile rääkima. Ju arvaks ka, et ullike..
Kasutaja avatar
Eraser
Postitusi: 400
Liitunud: E Veebr 05, 2007 4:34 pm

Re: Yildiz või Frankonia.

Postitus Postitas Eraser »

AndresR kirjutas:
Aihn kirjutas:
TiitR kirjutas:SPZM-i kohta ei tea, kuid Yildiž, kui tootjat valiks mina küll väikese ettevaatlikusega. Minul ja mu sõbral on selle tootjafirma poolautomaatsed sileraudsed, mis hetkel on poe poolt tagasi Soome kvaliteedikontrolli saadetud, kuna käes on need meil olnud suvest, kuid jooksma pole neid saadudki...ei saanud ka kaupluse enda relvameister. Kirp on näiteks silmnähtavalt peal nii viltu, kui ka kõver :shock: . Kaupluse nime ei nimetaks hetkel, kuna nende poolne tegutsemine on igati vastutulelik ja sõbralik. Loodan, et saame ka üheskoos kõigile positiivse lahendi. Aga jah, Yildiz kui selline..... :roll:


nu egas poolautomaat relv pole ikka õige relv kahh!!!

Ei tea mis põhjusel sa sellist asja väidad?Tundub väga seosetu väide olevat,kui tahad poolautomaati maha teha siis võid ennast täpsemalt väljendada.Mul omal kah poolautomaat ja linnujahis(kus ma seda kasutan) on väga edukas asi!


Ega jah, ei kujuta kah väga ette 91 cm raudadega kaheraudset hanejahiks nagu seda poolautmaat Fabarm SuperGoose jms ... on :D
Kasutaja avatar
sibiri
Postitusi: 33
Liitunud: L Dets 31, 2005 3:32 am

Re: Yildiz või Frankonia.

Postitus Postitas sibiri »

SPZM on täpne,kerge ja hea relv. :D
Aihn
Postitusi: 70
Liitunud: L Mär 22, 2008 2:24 pm

Re: Yildiz või Frankonia.

Postitus Postitas Aihn »

Eraser kirjutas:Ega jah, ei kujuta kah väga ette 91 cm raudadega kaheraudset hanejahiks nagu seda poolautmaat Fabarm SuperGoose jms ... on :D


nu ja mis suure eelise see 91 cm siis annab mu kahe torulise ees???
et siis kitkub su haned kahh ära??
kui on mõistust, tahtmist ja jahi indu ajab see kahe raudne vägagi ilusti asja ära... nu muidugi ei saa ma järjest 5-6 lasku teha nagu te poolautomaadi omanikud...
kutsikas
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Yildiz või Frankonia.

Postitus Postitas kakuke »

Kas Frankonial ka mingid elutähtsad osad on alumiiniumist nagu seda on Yildiz´el?
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
TiitR
Postitusi: 1172
Liitunud: L Aug 25, 2007 12:44 pm

Re: Yildiz või Frankonia.

Postitus Postitas TiitR »

kakuke kirjutas:Kas Frankonial ka mingid elutähtsad osad on alumiiniumist nagu seda on Yildiz´el?

Räägi parem, mis seal Yildizel alumiiniumist on (kardan juba vastust)? :M
Jäljekütt
Postitusi: 17
Liitunud: T Dets 06, 2005 9:10 pm

Re: Yildiz või Frankonia.

Postitus Postitas Jäljekütt »

Eraser kirjutas:
Ega jah, ei kujuta kah väga ette 91 cm raudadega kaheraudset hanejahiks nagu seda poolautmaat Fabarm SuperGoose jms ... on :D

Ega mis seal vahet on kas kaheraudne või poolautomaat laske saad ju teha ikka kaks.
Rohkem mehi jahti!
Kasutaja avatar
Anti
Postitusi: 501
Liitunud: E Dets 05, 2005 2:13 pm

Re: Yildiz või Frankonia.

Postitus Postitas Anti »

Jäljekütt kirjutas:Eraser kirjutas:
Ega jah, ei kujuta kah väga ette 91 cm raudadega kaheraudset hanejahiks nagu seda poolautmaat Fabarm SuperGoose jms ... on :D

Ega mis seal vahet on kas kaheraudne või poolautomaat laske saad ju teha ikka kaks.


Minuteada poolautomaadiga ikka 1+2 reegel,niiet 3.
Viimati muutis Anti, T Dets 09, 2008 7:50 pm, muudetud 1 kord kokku.
http://beta.album.ee/antilaht
Vasta