Saksa jahiterjer

Jaht koertega ja kuidas oma lemmik tööle saada .
Vasta
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Re: Saksa jahiterjer

Postitus Postitas sooviku »

:D Et Nirgi siis.Mis rahvusest ta on ja kuidas vanade olijatega läbi saab?
Naine võib olla,koer peab olema!
vollifedja
Postitusi: 573
Liitunud: E Okt 27, 2008 7:02 pm

Re: Saksa jahiterjer

Postitus Postitas vollifedja »

Tegeld on Nirgis.....(nüüd arvad ka rahvuse!)
jyri

Re: Saksa jahiterjer

Postitus Postitas jyri »

vollifedja kirjutas:Taksid-terjerid ongi kõige "laiema profiiliga"-mida teha pakud, tehakse ja häste! Mu "terjer" karmik taks siis toob -otsib veest lastud parte kätte ja põllult korjab-lõpetab hamesid. nii et täiskomplekt koerad.

Kas lisaks loetletule tetre, metsist, nugist ka hauguvad? (y) Äkki Venes/ Valgevenes ka karutestid proovitud :lol: ? Järgmine etapp siis Aafrikasse safarile lõvide peale ja sealt läbi KaugIda venes ka tiigrit proovida. Räägitakse, et Venes polegi koeri, kellega tiigrikutsut elusalt püüda. :M , Arvan, et taksid teeksid 10:0 ära, vaatamata lumele.
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Re: Saksa jahiterjer

Postitus Postitas rajaleidja »

jyri kirjutas:Kas lisaks loetletule tetre, metsist, nugist ka hauguvad? (y) Äkki Venes/ Valgevenes ka karutestid proovitud :lol: ? Järgmine etapp siis Aafrikasse safarile lõvide peale ja sealt läbi KaugIda venes ka tiigrit proovida. Räägitakse, et Venes polegi koeri, kellega tiigrikutsut elusalt püüda. :M , Arvan, et taksid teeksid 10:0 ära, vaatamata lumele.

Üks tagasihoidlik küsimus: Mis sul viga on?
Kasutaja avatar
duma
Postitusi: 523
Liitunud: N Mär 15, 2007 12:10 pm

Re: Saksa jahiterjer

Postitus Postitas duma »

postituste arvuga teistele järgi jõuda
duo on parem
gunnar
Postitusi: 882
Liitunud: P Aug 22, 2004 4:18 pm

Re: Saksa jahiterjer

Postitus Postitas gunnar »

rajaleidja kirjutas:
jyri kirjutas:Kas lisaks loetletule tetre, metsist, nugist ka hauguvad? (y) Äkki Venes/ Valgevenes ka karutestid proovitud :lol: ? Järgmine etapp siis Aafrikasse safarile lõvide peale ja sealt läbi KaugIda venes ka tiigrit proovida. Räägitakse, et Venes polegi koeri, kellega tiigrikutsut elusalt püüda. :M , Arvan, et taksid teeksid 10:0 ära, vaatamata lumele.

Üks tagasihoidlik küsimus: Mis sul viga on?


Rajakas, on ilus traditsioon et haige inimese peale ei saada pahaseks. Aga siiski ma mõistan sind :)
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Re: Saksa jahiterjer

Postitus Postitas sooviku »

Ärge pahandage Jyri peale,täitsa õigesti küsib :wink: .Juubi -Tuubis on isegi olemas videod,kus venkud saksa jahiterjeritega karukatset teevad.Lõvi ja tiigrit võivad need väiksed elukad ka haukuda,iseasi kui kaua :) Nugise haukumine,puu otsast,pole mingi ime.Üldiselt on ju nii,et mida koerale õpetad seda ta teeb.Kui käid temaga palju tedrejahil,hakkab ta tetre haukuma.Käid urujahil,siis esimesel võimalusel maa alla põrutab.Kindlasti toob mõne mehe laika ka parte veest välja ja pole selles halba midagi.
Viimati muutis sooviku, R Jaan 23, 2015 3:14 pm, muudetud 1 kord kokku.
Naine võib olla,koer peab olema!
jyri

Re: Saksa jahiterjer

Postitus Postitas jyri »

Sa Sooviku tead minu suhtumist terjeritesse, ehk järgmine peale laikat ja sedagi ainult sellepärast, et kasvust "jääb puudu" , ja seepärast sina ei "solvu" ja võtad mu postitust huumoriga.
Aga nagu siin tõdeti, haigete inimeste peale pahaseks ei saada ja seep ka mina ei solvu, kui mu postitusest aru ei saadud. inimestel "soobrazalka" ju erinev :VS !
Kasutaja avatar
saa
Postitusi: 134
Liitunud: T Juun 15, 2004 2:48 pm

Re: Saksa jahiterjer

Postitus Postitas saa »

To Sooviku : Jah nagu Mari vihjas, siis Nirgi meil " kuuevarbaline".
Iseloomult igavesti hakkaja ja teiste koertega klapib hästi v.a. Miisu, aga arusaadav ka, mingi uus võetakse elamisse ja see võtab harjumist.
vollifedja
Postitusi: 573
Liitunud: E Okt 27, 2008 7:02 pm

Re: Saksa jahiterjer

Postitus Postitas vollifedja »

yri-haugub karmik jah nugist, oravat..puust puuni,mis teha. Tütrel olevat eriline hull suhe nugisega....Lõvi-tiigrijahist pole huvitet, haavatut karu olen otsinud pikakarvalistega. neil pole vahet, kelle verjälg on,töö on töö, ei sordi.
Nirgise võtame varsti kamapa!
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Re: Saksa jahiterjer

Postitus Postitas sooviku »

Selle kevadine koprahooaeg lõppes siis Britale siukse rivi juures.Ühe tragi taksiga kahe peale üheksa kobrast.Nägu ja käpp vajavad ka väheke praavitamist aga jahikoera armid ainult kaunistavad.Loodame,et Türile mineku ajaks saavad korda.
Manused
Koprajaht Viluveres (7).JPG
Naine võib olla,koer peab olema!
puugi
Postitusi: 1479
Liitunud: E Mär 05, 2012 7:08 pm

Re: Saksa jahiterjer

Postitus Postitas puugi »

Tublid!Sellist ilusat pilti on kohe lust vaadata! (b)
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Re: Saksa jahiterjer

Postitus Postitas sooviku »

Jahiterjerid,homme on viimane päev Türi näitusele registreerimiseks!Tulge kokku,kiidame peremehi :wink: !
Naine võib olla,koer peab olema!
Kasutaja avatar
saa
Postitusi: 134
Liitunud: T Juun 15, 2004 2:48 pm

Re: Saksa jahiterjer

Postitus Postitas saa »

Viimasel hetkel ehk siis täna saabus Lätist Export Pedigree.
Seega üks Nirgi saab kutsikaklassi täiendama.
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Re: Saksa jahiterjer

Postitus Postitas sooviku »

Ma vaatasin,et eelmisel aastal Eestisse toodud koertest on ainult kaks tükki tõuregistrisse kantud. :M Tea,kas laiskusest või teadmatusest?
Naine võib olla,koer peab olema!
Vasta