Saksa jahiterjer

Jaht koertega ja kuidas oma lemmik tööle saada .
Vasta
pyhvel
Postitusi: 21
Liitunud: N Jaan 22, 2009 3:06 pm

Re: Saksa jahiterjer

Postitus Postitas pyhvel »

margusv kirjutas:Üks emane saksa jahiterjer otsib peikat, äkki saab keegi aidata?


tere, oled leidnud peika ? Mul 3a isane jahiterjer (siledakarvaline), tema esivanemad on venemaalt. Kui huvi, jäta kontakt kuripyhvel@gmail.com
pyhvel
Postitusi: 21
Liitunud: N Jaan 22, 2009 3:06 pm

Re: Saksa jahiterjer

Postitus Postitas pyhvel »

Nii, sakslane tegi mul äärmiselt edukalt ka seakatse ära, leidis kuldipurika imekähku üles ja töötas nagu peab, sai see katse asja "ametlikuks" vormistamiseks ära tehtud, metsas on ta ennast tõestanud küllaga. Selle preemiaks peaks talle korraliku pruudi leidma kuskilt.

kuripyhvel@gmail.com
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Re: Saksa jahiterjer

Postitus Postitas aivar00 »

No siis pean seda meeles pidama- muidu Eestis paaritamiseks tunduvad kõik sakslased omavahel kuskiltkaudu juba suguluses olema. Praegu enda "elajas" selleks veel noor -1,5 aastane alles. Metsas aga toimetab küll. Siiani jahikaaslase sama vana isasega päris head sõitu notsudele teinud. Viimasel ajal on nina maas jälje otsimine ikka tunduvalt paremini toimima hakanud kui alguses. Enam "õhust" võtta väga ei ürita. Lihtsalt kahju, et enne sügist aju teha ei saa. Seega loodan, et tast ka asja saab.
ikka lõbusalt
pyhvel
Postitusi: 21
Liitunud: N Jaan 22, 2009 3:06 pm

Re: Saksa jahiterjer

Postitus Postitas pyhvel »

suuremad külmad küll möödas aga sakslaste omanikud, kuidas talvel oma koeri hoiate, pidevalt õues ?
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Re: Saksa jahiterjer

Postitus Postitas aivar00 »

Minul ja sõbral lühikarvalised- need toas. Ühtlasi ka naisele- lastele rõõmuks. Teisel sõbral karmikarvaline ja too on õue asukas.
ikka lõbusalt
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Re: Saksa jahiterjer

Postitus Postitas sooviku »

Ei mina raatsi neid väikseid koeri õues hoida.Kuigi peaks,kui mitte õues siis vähemalt jahedas ruumis.
Naine võib olla,koer peab olema!
Kasutaja avatar
raindrenkhan
Postitusi: 219
Liitunud: K Mär 26, 2008 10:26 pm

Re: Saksa jahiterjer

Postitus Postitas raindrenkhan »

Endal on õues siledakarvaline sakslane. Suuremate külmade ajal on toas. Kuiv koht olemas on väljas siis ta väga külma ei pelga.
Jaht ilma koerata on justkui saun ilma õluta
Kasutaja avatar
saa
Postitusi: 134
Liitunud: T Juun 15, 2004 2:48 pm

Re: Saksa jahiterjer

Postitus Postitas saa »

Päeval võimalikult palju õues ja öösel toas.
peepk
Postitusi: 775
Liitunud: L Aug 30, 2008 6:30 pm

Re: Saksa jahiterjer

Postitus Postitas peepk »

Minul oli ainult õues see sakslane ja kuudi külmakaitse riide augu ees tõmbas kohe ribadeks,ju siis suure külmaga palav hakkas,magas keras nagu kapsauss nina tagakäppade vahel.
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Re: Saksa jahiterjer

Postitus Postitas sooviku »

NII :D ,nüüd oleks vaja paaritamiseks isast saksa jahiterjerit.Hea,kui tal oleks Eestis võimalikult vähe sugulasi ja ta ikka jahimehe koer oleks.Pyhvel´iga proovisin ühendust võtta aga ta ei vastanud :( .Aeg on järgmise nädala algul.Minuga saab ühendust tel.5154121 või privasse.
Naine võib olla,koer peab olema!
pyhvel
Postitusi: 21
Liitunud: N Jaan 22, 2009 3:06 pm

Re: Saksa jahiterjer

Postitus Postitas pyhvel »

sooviku kirjutas:NII :D ,nüüd oleks vaja paaritamiseks isast saksa jahiterjerit.Hea,kui tal oleks Eestis võimalikult vähe sugulasi ja ta ikka jahimehe koer oleks.Pyhvel´iga proovisin ühendust võtta aga ta ei vastanud :( .Aeg on järgmise nädala algul.Minuga saab ühendust tel.5154121 või privasse.



eeh, olin arvutist eemal pidevalt, ndlv kõik jahil, nüüd on juba hilja aga küll su kuts õige pea jälle "meestesse" tahtma hakkab 8)

ja pärnumaal patseerime ka koos koeraga üsna tihti
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Re: Saksa jahiterjer

Postitus Postitas sooviku »

Pulmad sai peetud ühe Antsla peiuga. :D Nüüd ootame väikseid jahimehi.Aitähh,kes suvatsesid vastata!
Nüüd üks asi,millest ma aru ei saa.Sama palvega,et otsin isast saksa jahiterjerit,pöördusin ka "Koertekotta".Seal tehti mind selliseks kurjategijaks,et mul on siiani sita maitse suus.Huvitav,kust siis veel koerte teemal abi otsida,kui mitte koerte foorumist.Vastati,et nemad ei tegele koerte paljundamisega.Miks nad siis avaldavad kutsikate müügikuulutusi ja ka selliseid postitusi näiteks,et "minu Mimmil sündis kümme kusikat".Imelik :shock: !
Naine võib olla,koer peab olema!
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Re: Saksa jahiterjer

Postitus Postitas aivar00 »

Äkki sa oleks kõigepealt pidanud "enda abi pakkuma" koeraperenaiste paaritamiseks- hea töö korral oleks mõni võib-olla ka vajaliku info sulle kõrva sosistanud :lol: :lol: :lol:
Muidugi nali naljaks aga eks igal pool foorumites ole Eesti mõistes "värdjaid" kes elavad enda kehva tuju teiste peal anonüümselt välja. Ise plaanin kunagi ka enda terjeri ära paaritada, kuid arvan, et otsin enne "kandidaadid" välja, et õigel ajal asi korras oleks.
ikka lõbusalt
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Re: Saksa jahiterjer

Postitus Postitas sooviku »

Eks ta nii vist õige olegi.Mul polnud tegelikult plaanis teist korda nende kutsikatega jändama hakata.Kuna aga mul jäi noorem sakslane suvel kaduma siis otsustasin veel kord paaritada ja väga tahaks teiseks koeraks oma koera kutsikat.Selle paaritamisega on nii,et kui sa sellega pidevalt :wink: ei tegele siis tee plaane palju tahad,ikka tuleb jooksukas ootamatult.......Ja lähed nö.spetside käest nõu küsima siis karatakse sulle näkku ja sõimatakse "millerdajaks".Mida iganes see ka ei tähenda.
Naine võib olla,koer peab olema!
Kasutaja avatar
saa
Postitusi: 134
Liitunud: T Juun 15, 2004 2:48 pm

Re: Saksa jahiterjer

Postitus Postitas saa »

" millerdaja " tähendab minun arusaamade järgi isikut, kes raha teenimise eesmärgil suurel hulgal kutsikaid toodab ja kutsikate kvaliteet on tema jaoks teisejärguline või ei omagi tähtsust.
Vasta