Saksa jahiterjer

Jaht koertega ja kuidas oma lemmik tööle saada .
Vasta
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Re: Saksa jahiterjer

Postitus Postitas sooviku »

http://www.youtube.com/watch?v=ymcsInbx ... re=related

Kas keegi on kasutanud koeral selliseid kellasid kaelas.Tundub,et peni see kõlin ei sega,samas on teada,kus koer asub,kui ta parasjagu ei haugu.Gepsust on need kellad nats odavamad ka :wink: .
Naine võib olla,koer peab olema!
pano
Postitusi: 150
Liitunud: E Veebr 01, 2010 9:43 pm

Re: Saksa jahiterjer

Postitus Postitas pano »

Meil oli ühe mehe taksil kellukesed kaelas. Ajasid asja ära küll.
Koertega on jaht!!!
mihkelson
Postitusi: 219
Liitunud: P Okt 11, 2009 9:47 am

Re: Saksa jahiterjer

Postitus Postitas mihkelson »

See peaks aitama ka paremini metsa liikuma saada :M
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Re: Saksa jahiterjer

Postitus Postitas sooviku »

Käisime siis esimesel näitusel ja (y) .See on sama koer,kes mul siin eelmisel lehel peo peal on.Kui mõnel fritsupreilil huvi tekib siis ega me`gi vastu pole :wink: .
Naine võib olla,koer peab olema!
Jägervision
Postitusi: 157
Liitunud: P Mär 21, 2010 7:56 pm

Re: Saksa jahiterjer

Postitus Postitas Jägervision »

Palju õnne! Juba aastaid vaatan seda tõugu koeri vesise suuga ja unistan ja unistan ja unistan.... :)
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Re: Saksa jahiterjer

Postitus Postitas sooviku »

Aitäh!Toredad koerad jah,ainult remondi peale läheb palju raha :wink: .Nädal pärast näitust põrutas vend põdrajahis mägra urgu.Meil on ometi seda looma imevähe,aga näe üles leidis.Kui ta august välja kaevasin siis oli teine päris õnnetu.Järgmine päev oli koer rohkem bullterjeri,kui sakslase nägu ja kael on ka kaunis lõhutud..........aga muidu toredad koerad :D .
Naine võib olla,koer peab olema!
Jägervision
Postitusi: 157
Liitunud: P Mär 21, 2010 7:56 pm

Re: Saksa jahiterjer

Postitus Postitas Jägervision »

Et kui taksi puhul mõtled, et ei tea, kas peaks vist ära ka kindlustama siis jahiterjeri dokustaatidega kulged kindlustusseltsi ukse taha kohe, kui kutsikal vanus piisav, et jutule võetaks :lol: Eks ma kunagi endale ka selline putuka hangin. 10 aastat juba oodatud, ehk enam teist niipalju ei lähe :lol:
vollifedja
Postitusi: 574
Liitunud: E Okt 27, 2008 7:02 pm

Re: Saksa jahiterjer

Postitus Postitas vollifedja »

..mul väga head-soojad kontaktid Saksa JT KLubiga,
Kasutaja avatar
Indrek S. E.
Postitusi: 50
Liitunud: N Veebr 17, 2011 11:37 pm

Re: Saksa jahiterjer

Postitus Postitas Indrek S. E. »

Oma ammusest veterinaaripraktikast mäletan, et olid kaks tõugu, kes sattusid kliinikusse vaid vaktsineerima või haavu lappima. Airder-terjer ja saksa jahiterjer olid need tõud. Neist esimese kohta liikus ameerikamaa keelses erialakirjanduses ka viiteid selle kohta, et neil on loomulik immuunsus adenoviroosi ja koerte katku vastu. Loomulikult ei saanud seda küll in vivo katsetama hakata, kuid paistis väga sedamoodi küll. Usun, aga et kui kõik maailma koerad oleks neist kahest tõust, peaks lõviosa vette endale mingi teise ameti otsima.
Jägervision
Postitusi: 157
Liitunud: P Mär 21, 2010 7:56 pm

Re: Saksa jahiterjer

Postitus Postitas Jägervision »

vollifedja kirjutas:..mul väga head-soojad kontaktid Saksa JT KLubiga,


Ja ma plaanin neid mingi aeg ära kasutada :D

Seda, et nad on väga terved (välja arvatud peale jahti :D ) olen ma kuulnud küll. Kõik jahiterjerid, keda ma tean, on elanud üle 10 aastastena veel aktiivset elu (va üks kes elas 14 aastaseks olles nii rõvedas ülekaalus, et ma täiesti imestan mismoodi ta nii vanaks üldse elada sai) või saanud õnnetustes otsa. Nagu üks normaalne koer olema peabki :)
pyhvel
Postitusi: 21
Liitunud: N Jaan 22, 2009 3:06 pm

Re: Saksa jahiterjer

Postitus Postitas pyhvel »

mu sakslasel täpselt samad uhked vimplid nagu sooviku elukal, näitusel hoidsin hinge kinni, et ta Taanlasest kohtunikule hambaid sisse ei lööks aga kõik läks õnneks, seal oli igat liiki emaseid terjereid ka koos, härra fritsul oli palju ringivahtimist :twisted:
Viimati muutis pyhvel, K Dets 14, 2011 2:10 pm, muudetud 1 kord kokku.
hundikütt
Postitusi: 1007
Liitunud: R Veebr 19, 2010 7:13 pm

Re: Saksa jahiterjer

Postitus Postitas hundikütt »

Kas sa ei arva,et teil mõlemal on vedanud,et silmnägu terve :mrgreen: Nii see jahimeeste mainekujundamine käibki.
empudogy
Postitusi: 28
Liitunud: T Dets 26, 2006 2:25 pm

Re: Saksa jahiterjer

Postitus Postitas empudogy »

Karmikarvaline saksa jahiterjer. Kust sellist isendit leida võiks või tavalist saksa jahi terjerit. Mis hinnaklassi need kutsikad jäävad?
Martin
53405082
empu@hot.ee
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Re: Saksa jahiterjer

Postitus Postitas sooviku »

Jälle on kindlustusest abi.Remont maksis 90 Eurot.Seekord saadi haavata mägraurus.Vanemal koeral oli ainult väike kriips nina peal,noorem aga lõhki kui pastel. :( Uuel aastal uue hooga :wink: .
Manused
katkine koer 009.jpg
Naine võib olla,koer peab olema!
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Saksa jahiterjer

Postitus Postitas kakuke »

Siis said veel isegi odavalt hakkama. :) Enda taks, kui sai vaid esmaabi (õmmelda ei lasknud), läks 70 ja peale eurorublikut ära. Peale seda tegin ka kindlustuse ära.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Vasta