Saksa jahiterjer

Jaht koertega ja kuidas oma lemmik tööle saada .
Vasta
Ahto Kattai
Postitusi: 2418
Liitunud: R Mär 12, 2004 8:41 pm

Re: Saksa jahiterjer

Postitus Postitas Ahto Kattai »

kakuke kirjutas:Siis said veel isegi odavalt hakkama. :) Enda taks, kui sai vaid esmaabi (õmmelda ei lasknud), läks 70 ja peale eurorublikut ära. Peale seda tegin ka kindlustuse ära.

Ja palju kindlustuse onud küsivad?
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Saksa jahiterjer

Postitus Postitas kakuke »

Ta oli midagi 80 tuuri aasta.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Re: Saksa jahiterjer

Postitus Postitas sooviku »

Minul on IF`i kindlustus aastamaksega 1896 krooni(nüüd siis mingi 120 eurot).Selles paketis on ka jahikoera väärtuse vähenemise hüvitamine sees.Terjerite kindlustamine vist oligi kõige kallim.Mul on majakindlustuse aastamakse ka odavam :wink:.Eelmine aasta sain koera eest rohkem tagasi,kui makse oli.Mis teha,kui vennal on kalduvus ennast vigastada.
Naine võib olla,koer peab olema!
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Saksa jahiterjer

Postitus Postitas kakuke »

Mul ka If´is. Koera väärtuse keerasin seal meelega alla, et mitte sellega kindlustusmakset ülesse kruvida. Minu jaoks tähtis ennekõike oligi ravikulude katmine.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Re: Saksa jahiterjer

Postitus Postitas sooviku »

Veel kindlustuse kohta:Ei läinud nädalatki,kui oli raha üle kantud.Raviks kulunud 90 eurost sain tagasi 55.Omavastutus oli 35 eurot(krooni ajal oli 500 krooni :wink: ).Menetlemine toimub ka väga lihtsalt,interneti teel täidad kahjuteate,lisad arstitõendi ja ongi kõik.Kindlasti on mõtekas jahikoera kindlustada.
Naine võib olla,koer peab olema!
andrus1
Postitusi: 59
Liitunud: E Jaan 17, 2005 5:13 pm

Re: Saksa jahiterjer

Postitus Postitas andrus1 »

Tere minul on jämtland ja ka120 aasta
Kasutaja avatar
saa
Postitusi: 134
Liitunud: T Juun 15, 2004 2:48 pm

Re: Saksa jahiterjer

Postitus Postitas saa »

Ei ole oma koera veel siiani ära kindlustanud ja õnneks pole ka vajadust olnud (ptüi ptüi ptüi üle vasaku õla ), aga õmblemas olen teda pidanud paar korda siiski käima, kui kodus lapi porokoeraga suhete klaarimiseks on läinud.
Ma ei tea, kas on vahet ka sellel, kas tegu on emase või isase jahiterjeriga ? Mingisugune alalhoiuinstinkt tundub minu omal vähemalt olema ja selle üle on mul ainult hea meel.
pyhvel
Postitusi: 21
Liitunud: N Jaan 22, 2009 3:06 pm

Re: Saksa jahiterjer

Postitus Postitas pyhvel »

paneb täitsa mõtlema sakslase kindlustamine, minu frits võitles maa all mitme kährikuga ja sai nendelt haavad ning mingid bakterid, mille tõttu läksid haavad väga koledaks, nahk koorus kaela ümbert maha ja see ravi polnud üldse odav.
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Re: Saksa jahiterjer

Postitus Postitas rajaleidja »

Kunagi sai seda IF`i kindlustust uuritud, aga siis olid hinnad vist kallimad. Tegemata ta tookord jäi. Siin mainitud summade eest võiks isegi kindlustada. Hetkel sai soetatud laikadele vestid. Eks näis, kuidas need ennast õigustavad.
vallo
Postitusi: 463
Liitunud: P Aug 22, 2004 12:59 am

Re: Saksa jahiterjer

Postitus Postitas vallo »

Tuleb muretseda lihtsalt hea tuttav loomaarst. Nii võib säästa palju vaeva, ma arvan.
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Re: Saksa jahiterjer

Postitus Postitas sooviku »

Ei neid tuttavaid loomaarste kõigile jagu :) .
Naine võib olla,koer peab olema!
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Re: Saksa jahiterjer

Postitus Postitas rajaleidja »

vallo kirjutas:Tuleb muretseda lihtsalt hea tuttav loomaarst. Nii võib säästa palju vaeva, ma arvan.

Hea tuttav loomaarst on täitsa olemas, kes aastate jooksul on mu koeri oma sauna põrandal, laual ja baariletil kokku traageldanud :)
Aga hetkel üritan neid õmblemisi vältida, sest viimase korra noorema koera saadud rindkere paugud olid päris koledad. Ja kui mõelda selle narkoosi koguse peale, mis neisse aastas süstitud saab...Vallo sa mäletad ju küll, mis viimati sinu juures seoses narkoosiga juhtus.
vallo
Postitusi: 463
Liitunud: P Aug 22, 2004 12:59 am

Re: Saksa jahiterjer

Postitus Postitas vallo »

Eks see niinimetatud narkoos ole elu ja surma piiril virelemine. Anesteesia ongi minu arvates kõige raskem asi sellise töö juures. Kui ikka koer on juba sõltlane, siis on tulemused ettearvamatud. Magama saab iga looma, aga olla kindel , et loom ka ärkab ei saa keegi.
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Re: Saksa jahiterjer

Postitus Postitas sooviku »

Noh,jah aga ega ilma narkoosita ikka koera õmmelda ja haava kallal nokkida ei saa.Mul vist noorem koer päris kardab juba seda laksu.Muidu on kõva vend aga,kui tohter süstlaga tuleb,siis tahab põue pugeda.Ta on oma kahe aastase elu jooksul juba viis korda õmmeldud.
Naine võib olla,koer peab olema!
empudogy
Postitusi: 28
Liitunud: T Dets 26, 2006 2:25 pm

Re: Saksa jahiterjer

Postitus Postitas empudogy »

Tere, olen hakanud juba lootust kaotama antud tõu kutsika leidmise suhtes. Olen otsinud Eestist, Venemaalt läbi tuttavate, Soomest ja mõneti ka Lätist- ei midagi. Äkki kellelgi on anda head nõu või ideed, kust veel vaadata? Kellelt küsida? kellelgi kutsikad olemas?

Martin 53405082 või siis e-post empu@hot.ee
Vasta