Saksa jahiterjer

Jaht koertega ja kuidas oma lemmik tööle saada .
Vasta
margusv
Postitusi: 1
Liitunud: P Jaan 04, 2009 3:58 pm

Saksa jahiterjer

Postitus Postitas margusv »

Üks emane saksa jahiterjer otsib peikat, äkki saab keegi aidata?
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Re: Saksa jahiterjer

Postitus Postitas aivar00 »

Kas kennelist enda koera sugupuu järgi ei ole kedagi leidnud? Minu kogemuse järgi Eestis saksa jahiterjerid enamjaolt kõikkuskilt pidi sugulased...
Seetõttu uuriks väga täpselt sugupuud. Veel parem kui isa piiri tagant saaksid. Lätlaste juurest kõige lähemal.
ikka lõbusalt
pukipoiss
Postitusi: 9
Liitunud: N Mär 29, 2007 6:20 am

Re: Saksa jahiterjer

Postitus Postitas pukipoiss »

Tere, meil olemas isane saksa-jahiterjer 11,5 aastane.
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Re: Saksa jahiterjer

Postitus Postitas jorr »

Pukipoiss,kas 11.5a. vanune saksa terjer nati vana pole paaritamiseks?Ise eelistaks nii 5-6 aastast,kuid mitte üle kümne aasta vanuse.
noorus on ilus aeg
Kasutaja avatar
hendrik
Postitusi: 890
Liitunud: R Veebr 04, 2005 10:33 am

Re: Saksa jahiterjer

Postitus Postitas hendrik »

jorr kirjutas:Pukipoiss,kas 11.5a. vanune saksa terjer nati vana pole paaritamiseks?Ise eelistaks nii 5-6 aastast,kuid mitte üle kümne aasta vanuse.


Sa Jorr, ära nüüd kõike ka enda mätta otsast vaata :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Koertel omad kombed, küll nad ise omavahel hakkama saavad.
krissu
Postitusi: 43
Liitunud: E Okt 20, 2008 6:35 pm

Re: Saksa jahiterjer

Postitus Postitas krissu »

asi ei ole vist sugugi nii palju kommetes, kui selles, et üle kümne aastane koer ei pruugi enam korralikku järelkasvu anda. Sellises eas koer peaks juba rahulikumat pensionipõlve nautima, mitte noori tüdrikuid taga ajama :mrgreen:
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Re: Saksa jahiterjer

Postitus Postitas sooviku »

Ää räägi ühti!Kui selga aitad,teeb ära nigu naksti. :wink:
Naine võib olla,koer peab olema!
pukipoiss
Postitusi: 9
Liitunud: N Mär 29, 2007 6:20 am

Re: Saksa jahiterjer

Postitus Postitas pukipoiss »

Mul endal veel teine koer ka , karjala-karukoer 8kuune, suvel oli pisike siis sakslane tahtis küll ära teha , aga nüüd kaalukauss karukoera pool(25kg ,10 k´g vastu).
Kasutaja avatar
saa
Postitusi: 134
Liitunud: T Juun 15, 2004 2:48 pm

Re: Saksa jahiterjer

Postitus Postitas saa »

Äkki vaatad peigmeest väljaspoolt Eestit. Interneti vahendusel ei ole see ju sugugi raske.
Ise käisin just koeraga paaritusreisil üle lahe, et ikka värskemat jahiterjerite verd Eestisse tuua .
Paaritustingimused andis ka täiesti normaalsed kokku leppida .
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Re: Saksa jahiterjer

Postitus Postitas sooviku »

Räägi,mis soomepaaritus maksma läks!Kas ikka tasub (kui nii saab öelda)seda reisi ette võtta või käib asi puhtal entusiasmil.Kui sünnib kolm kutsikat(nagu minu murdjal viimati)siis ei saa vist ots-otsaga kokkugi.Ma usun,et hinnad ka kukuvad praegu.Räägi,ma arvan,et järgmise isa otsin oma sakslasele ka kuskilt väljaspoolt Eestit.
Naine võib olla,koer peab olema!
Kasutaja avatar
saa
Postitusi: 134
Liitunud: T Juun 15, 2004 2:48 pm

Re: Saksa jahiterjer

Postitus Postitas saa »

Kui on vähem kui kolm kutsikat, siis annan pool ühe kutsika hinnast Eestis kehtivate hindade põhjal ja kui sünnib rohkem, siis kutsikas paarituse eest .
See risk on alati, et kulud suureks lähevad. ( Eriti kui poegimisel arsti peaks vaja minema )
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Re: Saksa jahiterjer

Postitus Postitas baddmann »

sooviku kirjutas:Ää räägi ühti!Kui selga aitad,teeb ära nigu naksti. :wink:


Kle selga aitamine ja ärategemine on üksasi, viljakus aga teine. Lisaks vaadake kindlasti Eesti Koeramonopoli (E. Kennelliit) reegleid paaritusisaste vanuse kohta.

BM
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Re: Saksa jahiterjer

Postitus Postitas sooviku »

Saa,seda kõike ma tean.Aga,koera üle viimine,laevapilet,vaktsineerimised ja isane pole ju ka kohe teispool vett ootel.Ma ei tahtnud sellist müügimehe vastust,vaid konkreetselt palju sellise paarituse jaoks raha peaks broneerima.
Naine võib olla,koer peab olema!
Kasutaja avatar
saa
Postitusi: 134
Liitunud: T Juun 15, 2004 2:48 pm

Re: Saksa jahiterjer

Postitus Postitas saa »

Nu arvutan siis reisukulud umbes-täpselt kokku . :)
Eraldi vaktsineerimist ei ole vaja Soome minekuks teha,kui koer on nõuetekohaselt vaktsineeritud, vaja vaid tempel selle kohta , et koerale on antud ussirohi.
Laevaga sõit edasi- tagasi läks maksma 852 krooni, sisaldades auto ja ühe reisija ( autoga reisides koera eest eraldi maksma ei pea ) Soomes oli vaja sõita 220 km. üks ots e. kokku 440 km ja umbes 374 kr. Lisaks Tallinna laevale ja tagasi, kokku 200 km. e. 170 kr.
Bensiini hinnaks on arvutustes 12 krooni ja bensiinikulu 7 liitrit sajale .

Seega paaritusreis läks maksma u. 1396 kr.

Lisaks läks minul paarituskuludesse veretest, mille lasi teha parima paaritusaja teada saamiseks.
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Re: Saksa jahiterjer

Postitus Postitas sooviku »

Selge!Veretest maksis Toometi kliinikus vist 1600kr.Nii,et ümmarguselt üks kutsikas reisiks,pluss üks paaritajale ja lapsed tuleb ka müügikõlbulikuks kasvatada.Ära mõtle,et ma virisen.Lihtsalt tahtsin teada palju läheb.Uut verd Eestisse tuua on kindlasti õige.
Naine võib olla,koer peab olema!
Vasta