Fenix taskulambid?

Õnnestunud jaht on hea eeltöö tulemus , kuidas teha ettevalmistusi ja mida jahil abivahenditena kasutada.
Vasta
Joosep Käba
Postitusi: 1354
Liitunud: E Okt 18, 2004 9:57 am

Re: Fenix taskulambid?

Postitus Postitas Joosep Käba »

Led pealamp kantsli koristamiseks. :D
Just sellisest koristamise lampi/ lülitit õigemini oleks tarvis.
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Re: Fenix taskulambid?

Postitus Postitas aivar00 »

Just-just- mul ei ole ka öösel kodus midagi muud teha, kui võtan luua, kinnitan selle varre külge lambi ning lähen metsa kantslit koristama :lol: :lol: :lol:
kantslisse minnes aga kuulen põõsastes kahtlast okste raginat ning instinktiivselt suunan luua varre enese kaitseks põõsaste poole :lol: :lol: :lol:
"pirraki"-ja ennäe imet-vanarahvas ei valetagi- ka luuavarrest võib pauk tulla :lol: :lol: :lol:
lähen siis kaema mis toimus- oh sa poiss- luuavars lasi sea surnuks :lol: :lol: :lol:
ikka lõbusalt
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: Fenix taskulambid?

Postitus Postitas andrus »

Joosep Käba kirjutas:Led pealamp kantsli koristamiseks. :D
Just sellisest koristamise lampi/ lülitit õigemini oleks tarvis.




Fenixil selline ja veel muid koristamise abivahendeid olemas.
jahismurf
turbolents
Postitusi: 118
Liitunud: T Aug 07, 2007 9:05 pm

Re: Fenix taskulambid?

Postitus Postitas turbolents »

Kes neid Fenixi lampe müüb?
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: Fenix taskulambid?

Postitus Postitas andrus »

otse poiste enda käest odavam osta ja järelteenindus SUPER.
jahismurf
kormoran
Postitusi: 183
Liitunud: E Dets 11, 2006 10:01 pm

Re: Fenix taskulambid?

Postitus Postitas kormoran »

Sain paar lampi metsa prooviks kaasa, üks lamp oli ikka nii kõva, et suur "politei" lamp jääb küll nüüd seisma.Algul olin skeptiline nende ledlampide suhtes, aga kui sain ära katsetada, suhtumine muutus. See lamp mille mina valisin teeb ikka suure välja valgeks, mitte ei ei anna ainult valget vihku, vaid valgustab a-la 100 m. laiuselt ja 150-200 meetri kaugusele. Pirn on valge ja verd oli ka ilusti näha(kuna õnnestus siga lasta).Lamp on hea väike, et taskus kanda ning näeb välja selline selline:http://www.produxi.ee/catalogue.php?prID=06409663226af2f3114485aa4e0a23b4
Ei pea olema tingimata Fenix, müüvad ka teised häid lampe.
Joosep Käba
Postitusi: 1354
Liitunud: E Okt 18, 2004 9:57 am

Re: Fenix taskulambid?

Postitus Postitas Joosep Käba »

Anna hiljem teada ka kaua see 9W led kestab ennem kui ää kustuma hakkab.
Taskulambi puhul võib isegi toimida piisavalt kaua kuna lampi suht harva ja lühikest aega kasutatakse.
jahipyss
Postitusi: 97
Liitunud: T Mai 13, 2008 1:37 pm

Re: Fenix taskulambid?

Postitus Postitas jahipyss »

:lol:
Viimati muutis jahipyss, K Okt 19, 2016 10:00 pm, muudetud 1 kord kokku.
kormoran
Postitusi: 183
Liitunud: E Dets 11, 2006 10:01 pm

Re: Fenix taskulambid?

Postitus Postitas kormoran »

See natuke suure võitu, aga muidu võimas riist, sai käes hoitud.
freelander
Postitusi: 78
Liitunud: K Juun 11, 2008 12:21 am

Re: Fenix taskulambid?

Postitus Postitas freelander »

Kastun ise Fenixi väiksemat lampi juba pea kaks aastat. täpsemalt siis PD 30. Valgustab oma väiksuse kohta ikka üllatavalt hästi. Ja seni ei ole ka ühtegi tõrget toimunud selle lambi osas, on maha kukkunud palju kordi ja ka vette.

Maksis mingine 1500.- need aastad tagasi, siis alles tuli see mudel välja.

Teiseks lambiks valisin omale aga dereelight dbs v3. Tavalise reflektoriga ja lisaks veel aspherical läätsed. Ehk siis mul on kaks pead lambil. 1 näitab tunduvalt laiemale, teine aga kitsalt ja väga kaugele.

See läks koos transaga tsirka 2100.-

Igatahes mõlema ostuga olen ülimalt rahul.
Kasutaja avatar
ubin
Postitusi: 137
Liitunud: P Mär 12, 2006 6:54 pm

Re: Fenix taskulambid?

Postitus Postitas ubin »

Soetasin Fenix TK 20-ne. Ilmnes probleem, kui kasutan akusi siis lambi valgustugevuse reziimid ei tööta ja põleb täiega. Kui kasutan patareisi siis töötab laitmatult, ainuke erinevus akude ja patareide vahel on, et akud on kõik 1,2V-sed. Kas kellelgi on sama probleem?
Kui paugutada tahad - "mine tiiru!"
Eohippus
Postitusi: 210
Liitunud: N Sept 21, 2006 7:52 pm

Re: Fenix taskulambid?

Postitus Postitas Eohippus »

Mina ostsin endale mingi pool aaastat tagasi TA21 Q5. Olen täiesti rahul ja hind oli ka muidugi hea. Aga akud 18650 2200 MAH ja laadijat ma ei ostnud, sest need seal nii kallid. Ise ostsin laadija koos 2 18650 2400 MAH 200 krooni eest, seal vist küsivad kokku 59.- euri. Natuke saab alla ka, aga hinnavahe on ikka märgatav.
Iga lõpp on uue algus...
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: Fenix taskulambid?

Postitus Postitas andrus »

ubin kirjutas:Soetasin Fenix TK 20-ne. Ilmnes probleem, kui kasutan akusi siis lambi valgustugevuse reziimid ei tööta ja põleb täiega. Kui kasutan patareisi siis töötab laitmatult, ainuke erinevus akude ja patareide vahel on, et akud on kõik 1,2V-sed. Kas kellelgi on sama probleem?



Kas see aku natuke liiga võimas pole??
jahismurf
Kasutaja avatar
ubin
Postitusi: 137
Liitunud: P Mär 12, 2006 6:54 pm

Re: Fenix taskulambid?

Postitus Postitas ubin »

Kas see aku natuke liiga võimas pole??


Akud: 2X GP 1,2V ja 2600mAH, mahtuvus on küll hea, peavad gepsus kauem vastu kui turcell patareid.

PS! TK 20 töötab siis AA tüüpi tavaliste patareidega 2x1,5V.

Proovisin veel, kui jätan lambi patareidega kangemale reziimile ja kui panen akud siis päleb sama (kangema) reziimiga hoopis lahjema valgusega, keeramine ei muuda midagi.
Kui paugutada tahad - "mine tiiru!"
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Fenix taskulambid?

Postitus Postitas kakuke »

andrus kirjutas:
ubin kirjutas:Soetasin Fenix TK 20-ne. Ilmnes probleem, kui kasutan akusi siis lambi valgustugevuse reziimid ei tööta ja põleb täiega. Kui kasutan patareisi siis töötab laitmatult, ainuke erinevus akude ja patareide vahel on, et akud on kõik 1,2V-sed. Kas kellelgi on sama probleem?



Kas see aku natuke liiga võimas pole??

Mis moodi? Või siis mis näitajate põhjal?
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Vasta