UUS RAADIOSAGEDUS

Õnnestunud jaht on hea eeltöö tulemus , kuidas teha ettevalmistusi ja mida jahil abivahenditena kasutada.
Vasta
Kasutaja avatar
einstein
Postitusi: 94
Liitunud: L Juun 18, 2005 4:20 pm

UUS RAADIOSAGEDUS

Postitus Postitas einstein »

Head jahimeestest kaaskannatajad.

Minu andmetel on alates selle aasta 1. jaanuarist(2009) keelatud kasutada jahipidamiseks raadiosagedust 155.425, ehk sagedust millel on üldiselt senini kokkulepitud kutsung JAHT 1.

Alates on 01.01.09 on jahipidamiseks uus sagedus 161.475 (sagedusluba nr. SLM08/5047) mis minu arusaamist mööda hakkaks nüüd kandma kutsungit JAHT 1 ja

alates eelmise aasta (2008) 1. jaanuarist kehtima hakanud sagedus 146.400 (sagedusluba nr. SLM08/5046) jääb kehtima ja selle kutsungiks on JAHT 2.

Pole kahjuks jahindusajakirjast ega klubidest säärast infot veel saanud aga ehk on õnneks asi lihtsalt minul 2 silma vahele jäänud.

Kui minu andmed on ekslikud andke palun kõigile tõde teada.
Viimati muutis einstein, R Jaan 09, 2009 9:46 pm, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Metslane
Postitusi: 576
Liitunud: P Sept 25, 2005 1:42 pm

Re: UUS RAADIOSAGEDUS

Postitus Postitas Metslane »

Sellest jahisageduste muutumisest on Eesti jahimehes artikleid nadu muda olnud. Mitte küll viimases, kuid eelneval aastal kolm korda kindlalt, lisaks veel EJSi kodukal.
Aim small, miss small!
Kasutaja avatar
einstein
Postitusi: 94
Liitunud: L Juun 18, 2005 4:20 pm

Re: UUS RAADIOSAGEDUS

Postitus Postitas einstein »

Metslane kirjutas:Sellest jahisageduste muutumisest on Eesti jahimehes artikleid nadu muda olnud. Mitte küll viimases, kuid eelneval aastal kolm korda kindlalt, lisaks veel EJSi kodukal.

Paluks mitte tappa anda. Täitsa võimalik et on juttu olnud, juhtisin lihtsalt tähelepanu.
2008 aasta alguse muudatusest olen küll lugenud aga selle aasta muudatusest mitte.Eksimine on inimlik ütles siil kui saapa harja otsast maha astus.

Julgen siinkohal täheldada, et homsel jahil kasutavad 99,9% jahimehi veel valet sagedust nimetusega JAHT 1 sagedusel 155.425MHz

Täpsustuseks:
2008.a. EJS kodulehe uudistes ega teadetes ei leidnud ma vihjet sageduste muutumisele.
2008.a. Eesti Jahimees nr. 10 oli tõesti selleteemaline teade, kuid minu arust oli seal informatsioon ekslik , et sagedus 161.475 hakkab kehtima alle 2010.aastal, tegelikult aga 01.01.2009.a.
Viimati muutis einstein, T Jaan 13, 2009 4:16 pm, muudetud 1 kord kokku.
kaalikas
Postitusi: 274
Liitunud: T Aug 24, 2004 10:45 am

Re: UUS RAADIOSAGEDUS

Postitus Postitas kaalikas »

ma ju ükspäev ütlesin,et ajakirjas sageduste kohta kirjutatust ei saa keegi midagi aru,rääkimata veel artikli üllitaja,see jutt on seal ikka jube segane!!!!!!
In fact You look like a shit!
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Re: UUS RAADIOSAGEDUS

Postitus Postitas Mart »

Kohe-kohe peaks EJS kodulehele kirjutatama siis korrektne ja uuendatud info.
Metsline
Postitusi: 55
Liitunud: K Mär 14, 2007 5:54 pm

Re: UUS RAADIOSAGEDUS

Postitus Postitas Metsline »

Ei tea kas see kohe-kohe on kätte jõudnud kuidagi ei leidnud seda infot sealt üles.
Kas keegi saaks selle siis ära seletada mis sagedused olid siis enne 01.01.08 ja mis siis nüüd`?
Kui kõik need raadiosageduse teemad siin läbi lugeda on peas üks hapukapsa ja mannapudru.
mustlesk
Postitusi: 635
Liitunud: N Dets 02, 2004 1:48 pm

Re: UUS RAADIOSAGEDUS

Postitus Postitas mustlesk »

Zakslane juba andis ühes teises teemas lingi, kui keegi veel lugeda pole mõistnud, siis anna uuesti.

http://mtr.mkm.ee/default.aspx?s=slubaotsing

Trükkida siis sisse eesti jahimeeste selts
Vasta