SAKO 85 HUNTER

Siin oleks tore vahetada mõtteid jahirelvadest , nende headest ja ka halbadest külgedest .
Milline relv millise jahi jaoks jne.
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: SAKO 85 HUNTER

Postitus Postitas andrus »

Ära unusta ka Sauerit vaadata."ÜKS" firma pakub Team Sauerit koos EAW kiirjalaga suht mõistliku hinnaga.
jahismurf
kommunist
Postitusi: 16
Liitunud: L Jaan 17, 2009 4:50 pm

Re: SAKO 85 HUNTER

Postitus Postitas kommunist »

äkki oled nii kena ja jagad rohkem infot ka selle relva kohta.Mina näitex ei leidnudki eestist seda kuskilt ainult netist mõned pldid....või mingi adre või midagi? :)
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Re: SAKO 85 HUNTER

Postitus Postitas aivar00 »

Eks siis kae seda jagdoffi vist-vana nimega deerhunter-ehk siis "netu-netu" :lol:
ikka lõbusalt
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: SAKO 85 HUNTER

Postitus Postitas andrus »

Ei ei ei ei...........Jahipaun.

See netu-netu hinnakiri on aukartust äratav aga kõik on "tellimise" peale.Kui ma pole relva käes hoidnud siis ma ei hakka seda kunagi tellima kah ja kõige vähem usaldan ma oma raha ettemaksu näol sellele asutusele.
jahismurf
kommunist
Postitusi: 16
Liitunud: L Jaan 17, 2009 4:50 pm

Re: SAKO 85 HUNTER

Postitus Postitas kommunist »

krt ma ikka täita põmmpea..enne just vahtisin sealt ja jäi kahe silma vahele täitsa...ja mida siis sealt vaatama peax 202 classic?
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: SAKO 85 HUNTER

Postitus Postitas andrus »

Kodulehel ei ole seda relva.Samuti tehase lehel on ta minu arust Highland-i nime all.http://www.sauer-waffen.de/index.php?id=651&lang=en

Aga vastata oskab sulle kindlasti kasutaja Hanno.Võtad temaga ühendust ja saad kindlasti palju enam teada sellest relvast.
Mul sõber ostis selle ja väga Super relv.Raud vahetatav ja puha.
jahismurf
Hanno
Postitusi: 185
Liitunud: N Sept 08, 2005 4:30 pm

Re: SAKO 85 HUNTER

Postitus Postitas Hanno »

Alati nõus Saueritest rohkem rääkima. Olen selle firma toodangut esindanud alates 1992. aastast. Muide Team Saueril on oma eriline optika kinnitus, sarnaneb Blaseri omaga. Meil oli Jahimehes kahjuks ekslik informatsioon, et komplekti kuulub EAW optikakinnitus. Vahet pole, kvaliteetsed on nad mõlemad. Samas on kõikidel Saueritel komplektis relvakohver, olen kursis paari juhtumiga, kus omaarust hea diili teinud inimene on saanud Team Saueri ilma kohvrita. See selleks siis.
kommunist
Postitusi: 16
Liitunud: L Jaan 17, 2009 4:50 pm

Re: SAKO 85 HUNTER

Postitus Postitas kommunist »

Hanno kas omad siis mingit poodi või oled maaletooja.?Kus neid püssikesi näha ja katsuda saaks? jne. Tänud
Kasutaja avatar
Eerik
Postitusi: 128
Liitunud: T Jaan 20, 2009 7:11 pm

Re: SAKO 85 HUNTER

Postitus Postitas Eerik »

Hannole

Saueri jahirelvadele pole kõige vähematki ette heita . On neid aastast 91 kogunenud kappi tk-i 3 . On ka teisi kandidaate olnud ( Blaser , Sako , CZ ja Remington ) need ei ole sinna pidama jäänud kauemaks kui üheks hooajaks . EAW kinnituste kvaliteet ei ole kahjuks kiita , eriti kiirjalgadel . Need lihtsalt ei pea kohta . Kui vähe lasta ei saagi vahest aru 10-30 pauku pole hullu . Läks hulka aega kui ära jagasin kustpoolt probleem tuleb . Hetkel kõik EAW-d sahtlinurgas tolmumas ja pole relva täpsusega enam probleeme . Kahjuks sellest arusaamiseks on kulunud aastate jooksul nii aega kui vahendeid . Mitmeid optikaid ilmaasjata ostetud , lisaks tiirudes veedetud aeg ja tohutult asjatult kulutatud moona . Sauerid on sellele valule ilusti vastu pidanud :lol:
Sama asja üle on ka paljud jahituttavad kurtnud . Lähemal kontrollimisel on tagasiside korras kinnitatud minu kahtlusi EAW kiirjalgade mitte kohapidamise kohta . Kallis ja kasutu mänguasi - kahjuks !
Hanno
Postitusi: 185
Liitunud: N Sept 08, 2005 4:30 pm

Re: SAKO 85 HUNTER

Postitus Postitas Hanno »

Eerikule!

Alates minu esimesest kokkupuutest Saueriga, pakkusid nad EAW poolt spetsiaalselt Saueritele tehtud kiirkinnitusi. Alguses tundus täiesti arusaamatu, mis siin sellist hingehinda maksab: 15 aastaga on hind 4500 pealt tõusnud 6000´ni, aga tegelikult on tegemist ühe keerulise metallist tippteosega. Meie firmas on Meelis kõige paremini kursis EAW jalgade hingeeluga - reguleerimine jne. Olen kuulnud väga üksikuid etteheiteid (sarnased sinu omadele), nii mõnedki kliendid on tellinud hoopis weaver lati (samuti EAW toodang) ja sinna peale siis on rõngaste valik piisavalt igale maitsele. Üldiselt on kuulda, et Sauer läheb arvatavasti üle uuele kinnitussüsteemile nn. ISI-Mount. Igatahes Sauer 303 ja Team Sauer juba on uuele kinnitusele üle läinud. Kokkuvõtteks - olen kogu selle 15 aasta jooksul otsinud (Saueritele) kvaliteetset ja ka odavat alternatiivi EAW´le, kuid pole leidnud.
Joosep Käba
Postitusi: 1354
Liitunud: E Okt 18, 2004 9:57 am

Re: SAKO 85 HUNTER

Postitus Postitas Joosep Käba »

Teema küll 85-st aga tal vist pea sama lukk kui 75-l.
Üks "hea" kogemuse Sako poldi toimimisest juurde liaks Kakukese juttudele Sako luku "kiitmisest". :D
Nädalavahel õnnestus 75 kaks pauku jutti kätte saada ja siis oli jokk. Kiirelt ümber laadides ei vahi relva silmad ikka sihtmärgil. See kuramuse jubinas, mis peaks poldi tagasi tõmmates tühja kesta välja lükkama jäi alumisse asendisse ja ümber laadides lükkad mõnusasti tühja kesta risti püssi kinni. :cry: Õnneks polnud ka kolmanda lasu vajadust ja ülejäänud päeva toimetasin ühelasulisega.
Eila kakkusin lahti, miski s i t t selle jubina alla läind. Jälle toimib. Ei saa ka mina aru, miks ei ole sarnast süsteemi kasutusel kui Tikkal, kus vedruga kest välja lennutatakse. :M
Tundub see lukk ülemõtlemisena.
Pole aga halba ilma heata. Avastasin ja kõrvaldasn lammutamise käigus vea, mis pani kolksuma/logisema selle hoovakse mille abil laetud ja riivistatud relva saab tühjaks laadi.
Vasta