SAKO 85 HUNTER

Siin oleks tore vahetada mõtteid jahirelvadest , nende headest ja ka halbadest külgedest .
Milline relv millise jahi jaoks jne.
kommunist
Postitusi: 16
Liitunud: L Jaan 17, 2009 4:50 pm

SAKO 85 HUNTER

Postitus Postitas kommunist »

Tervist ..Olen täiestu uus tegelena siinses keskonnas...ja selline väike mure,et kas eestis ka keegi müüb sellist relva nagu SAKO 85 HUNTER.Igasugune info olex teretulnud..kuna täna värskelt paberid tasku sai...siis nagu eriti tuli takkus..))PP
kommunist
Postitusi: 16
Liitunud: L Jaan 17, 2009 4:50 pm

Re: SAKO 85 HUNTER

Postitus Postitas kommunist »

ja samas kuulax ka teiepoolseid kommentaare selle relva kohta.
jagwelt
Postitusi: 233
Liitunud: R Nov 30, 2007 11:48 pm

Re: SAKO 85 HUNTER

Postitus Postitas jagwelt »

Parem puhtalt mööda kui sitalt pihta...
rixa
Postitusi: 387
Liitunud: P Mai 04, 2008 6:37 pm

Re: SAKO 85 HUNTER

Postitus Postitas rixa »

Ma algul poes proovides kaldusin pigem Tikka poole, Aga kuna ostmise hetkel jagus parasjagu raha ka selle jaoks, siis saigi see valitud. Õlga istus tegelikult väga hästi, nagu Tikkagi, ainult Tikka lael polnud põsetuge. Nüüd metsas käies on mulle meeldima hakanud hoopis teine asi sellel püssil. See, et on olemas nupp, millega saab luku lahti ilma kaitseriivi mahavõtmata - asi, millele poes ei osanud otstarvet leida. Aga kui vahel jaht käib mets-auto-mets-auto-mets, siis on väga mugav, lukk lahti ja sõrmedega padrun rauast ära salve. Negatiivse külje pealt, ehk see, et vinnastamata lukk ei tule lahti nii kergelt kui võiks. Ah jaa, vaikimisi kaasa antav päästik on kah vähe omapärane, ma päris selgeks sellega laskmist pole veel saanudki- ikka kipun ära tõmbama.
kommunist
Postitusi: 16
Liitunud: L Jaan 17, 2009 4:50 pm

Re: SAKO 85 HUNTER

Postitus Postitas kommunist »

Minagi siiani ainult head kuulnud .Üx vanem ja ütlex ,et täiesti proff omal alal soovitas väga seda...peale seda nagu vääääga palju teistelt ka uurinud..ja nagu ikka ..väga positiivset nooti on tulnud.Sellest nagu ka selle relva vastu suur huvi just tekkinud...kuigi pean tunnistama ,et õlga pole pannud ..krt äkki ei istugi...aga loodan ,et ikka vastupidi olex..)P.Teiste relvade kohta ikka natuke negatiivset ka kuulda on.

Samas ka selline küss ,et kas küti äri liisinguga ka müüb relvi?
rixa
Postitusi: 387
Liitunud: P Mai 04, 2008 6:37 pm

Re: SAKO 85 HUNTER

Postitus Postitas rixa »

kommunist kirjutas:Samas ka selline küss ,et kas küti äri liisinguga ka müüb relvi?


Eks seda saad kõige täpsemini teada, kui kohepealt uurid. Siinjuures ei saa kiitmata jätta Mustamäe Küti Äri igati asjakohast klienditeenindust :)

Kui sul nati rohkem raha võimalik kulutada/liisida, siis mine kindlasti vaata ka Sauer 202 üle.
Kasutaja avatar
hendrik
Postitusi: 890
Liitunud: R Veebr 04, 2005 10:33 am

Re: SAKO 85 HUNTER

Postitus Postitas hendrik »

kommunist kirjutas:Minagi siiani ainult head kuulnud .Üx vanem ja ütlex ,et täiesti proff omal alal soovitas väga seda...peale seda nagu vääääga palju teistelt ka uurinud..ja nagu ikka ..väga positiivset nooti on tulnud.Sellest nagu ka selle relva vastu suur huvi just tekkinud...kuigi pean tunnistama ,et õlga pole pannud ..krt äkki ei istugi...aga loodan ,et ikka vastupidi olex..)P.Teiste relvade kohta ikka natuke negatiivset ka kuulda on.

Samas ka selline küss ,et kas küti äri liisinguga ka müüb relvi?



Sako 85 Hunter on kvaliteetne ja mõistliku hinnaga relv, selles suhtes on Sako suutnud pikalt ühte joont hoida pikalt, niisamuti ka eelmiste sarjadega. Täpsus ja koostekvaliteet on väga korralik. Relva sobivus on juba maitse asi, endal on sealt tehasest 2 vinti kodus ja aiman, et ka kolmas pole kaugel. Vaimuvaesus on kohutav asi, ma tean, aga ma ei ole veel leidnud argumenti, miks Sako vintrelvadest mööda vaadata..

Minu teada on hinna ja maksetingimuste kauplemine ostja ja müüja vaheline asi, võta Küti Äri poodnikega ühendust ja saad teada, kas liising relvadele ka tänapäeva majandusoludes rakendatav on. Minu teada on relva ja optika ühekorraga ostjatele järelmaksu pea alati võimaldatud.
kommunist
Postitusi: 16
Liitunud: L Jaan 17, 2009 4:50 pm

Re: SAKO 85 HUNTER

Postitus Postitas kommunist »

Loomulikult lähen uurima ....aga noh se algaja asi ..)P ärevus sees ja vaevalt kõik ju sullis välja käivad ...selat ka selline küsimus tekkis.....,et ega endalgi just hõista ju pole ..ML teeb oma töö..)PP juurde peax hästi sobima Meopta Meostar R1 3-12x56 - RD

ma loodan ,et teen õige valiku mõlema puhul...sest tahaks korralikku relva pikaks ajaks ikka.
kommunist
Postitusi: 16
Liitunud: L Jaan 17, 2009 4:50 pm

Re: SAKO 85 HUNTER

Postitus Postitas kommunist »

tänud Kult
kommunist
Postitusi: 16
Liitunud: L Jaan 17, 2009 4:50 pm

Re: SAKO 85 HUNTER

Postitus Postitas kommunist »

kuulax veel informatsiooni ,kogemusi selle relva kohta ..või ei oskagi keegi miskit öelda ..soovitage ka teisi relvi...tänud ette.
SARVAIN
Postitusi: 26
Liitunud: E Sept 03, 2007 8:35 pm

Re: SAKO 85 HUNTER

Postitus Postitas SARVAIN »

kommunist kirjutas:kuulax veel informatsiooni ,kogemusi selle relva kohta ..või ei oskagi keegi miskit öelda ..soovitage ka teisi relvi...tänud ette.


.... aga miks mitte sako 85 bavarian. laad sobib meie ugri mugridele kes oleme segatud natukene saksidega.
optika - pane 2-10x50. sobib paremini.
NB! kinnituseks madal "jalg", mitte kiirjalg. sako pakub oma originaal jalga.
edu
Andrus Michelis
Postitusi: 436
Liitunud: K Nov 03, 2004 9:13 pm

Re: SAKO 85 HUNTER

Postitus Postitas Andrus Michelis »

Need Sako/ Tikka tavamudelid on nagu Toyota autod, ei midagi erilist aga täiesti töö ja lollikindel valik.
Ma ei kuuluta tõde. Avaldan vaid arvamust.
painkiller
Postitusi: 8
Liitunud: R Mär 14, 2008 8:58 pm

Re: SAKO 85 HUNTER

Postitus Postitas painkiller »

Ise näinud kuda mehel millegipärast lukk lahti lagunes.Nimelt mees laadis kütiliinil relva ja asetas, siis selga järsku vaatab mingid vidinad jalge ees maas tonksas teisi jalagaki(algul ei saanud arugi, millega tegu). Tuli siis aeg, kui relv vaja tühjaks laadida( õnneks looma ei tulnud seekord) ja avastas lukk vidinateks laiali, otsis siis jupid maast ülesse ja lukk kokku tagasi. Kusjuures lukk töötas täiesti normaalselt ja tegu uue relvaga, millest küll ennemgi lastud. Lukku ta ennem minuteada lahti pole võtnud.Eelseisev jutt, siis sako 85est.
kommunist
Postitusi: 16
Liitunud: L Jaan 17, 2009 4:50 pm

Re: SAKO 85 HUNTER

Postitus Postitas kommunist »

kuna se sako 85 hunter on pea 20 tuhhi siis mida te soovitaksite odavanatest relvadest...? nätex poolautomaat ..benelli ?(sse kül hinnaga ka pea samasse aukku vist mingi 17 tuhhi..
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Re: SAKO 85 HUNTER

Postitus Postitas honkomees »

kommunist kirjutas:kuna se sako 85 hunter on pea 20 tuhhi siis mida te soovitaksite odavanatest relvadest...? .

lollikindel Tikka, pea sama hää CZ, pea poole odavamad ja ajavad asja väga hästi ära, lõpuks ajab asja ära iga vint kui pole läbi hooratud, reeglina on püssid kõik OK, probleemid tekivad enamasti sihiku ja selle kinnitustega
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
Vasta