milline karabiin?

Siin oleks tore vahetada mõtteid jahirelvadest , nende headest ja ka halbadest külgedest .
Milline relv millise jahi jaoks jne.
Suletud
kaalikas
Postitusi: 274
Liitunud: T Aug 24, 2004 10:45 am

Re: milline karabiin?

Postitus Postitas kaalikas »

pole veel näind ilma salveta cz 550-et!!! :lol:
In fact You look like a shit!
Gunman
Postitusi: 51
Liitunud: T Apr 10, 2007 8:18 pm

Re: milline karabiin?

Postitus Postitas Gunman »

vanematel mudelitel ei ole ärakäidavat salve
ja mine kuskile poodi võibolla õnnestub sul seda veel näha :lol:
mina nägin :)
silm sihib,süda vajutab
kaalikas
Postitusi: 274
Liitunud: T Aug 24, 2004 10:45 am

Re: milline karabiin?

Postitus Postitas kaalikas »

ok,ei vaidle,ostsin enda oma ca 10 aastat tagasi ja on ärakäiva salvega(308),30-06 oli ka siis mitte ärakäiva salvega!
In fact You look like a shit!
Hanno
Postitusi: 185
Liitunud: N Sept 08, 2005 4:30 pm

Re: milline karabiin?

Postitus Postitas Hanno »

Salvega ja salveta CZ´id.
Mudel 527 - kõik salvega
Mudel 550 - .22-250, .243, .308, .300 saadaval salvega, teistel kaliibritel salve pole mitte, ega saa tellidagi.
Mudel 555 - salvega.
Miks see nii on ma ei tea.
kehva tantsijat segavad ka omad munad
gunnraud
Postitusi: 9
Liitunud: N Dets 04, 2008 6:25 pm

Re: milline karabiin?

Postitus Postitas gunnraud »

aga kui lisada valikusse ka rössler titan 6 ja remington 770, milline võiks siis neist parim valik olla?
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Re: milline karabiin?

Postitus Postitas baddmann »

gunnraud kirjutas:aga kui lisada valikusse ka rössler titan 6 ja remington 770, milline võiks siis neist parim valik olla?


Võta see mis kallim on:D Kui hinnavahe pole suur, siis palu mõlema müüjal teha kõrgem pakkumine, äkki trehvab.

BM

P.S. Üldiselt, siinses foorumis on minu hinnangul päris palju erinevate relvade soovitusi, valikuid jms teemasid. On inimlikult arusaadav, et uus kasutaja soovib alati "oma isikliku probleemi" lahendamiseks kas uue teema teha või paluda "abi", et keegi teine tema eest tema otsuse ära teeks. Mulle teevad sellised küsimused ausaltöeldes nalja, kuna relv ostetakse ikkagi enda jaoks, mitte kellegi teise anonüümse (või teinekord mitteanonüümse) foorumikasutaja jaoks.

bm
Joosep Käba
Postitusi: 1354
Liitunud: E Okt 18, 2004 9:57 am

Re: milline karabiin?

Postitus Postitas Joosep Käba »

Täpselt minu mõte. Iga mees peaks ikkagi suutma end vähemasti asjatundjaks koolitada enne ostu ja siis alles otsustada. Ise asi, et aja jooksul võivad arusaamised ja võimalused muutuda ja soovidki lähtuvalt neist. Aga selle vastu ei saa meis keegi. :M
Gunman
Postitusi: 51
Liitunud: T Apr 10, 2007 8:18 pm

Re: milline karabiin?

Postitus Postitas Gunman »

baddmann kirjutas:P.S. Üldiselt, siinses foorumis on minu hinnangul päris palju erinevate relvade soovitusi, valikuid jms teemasid. On inimlikult arusaadav, et uus kasutaja soovib alati "oma isikliku probleemi" lahendamiseks kas uue teema teha või paluda "abi", et keegi teine tema eest tema otsuse ära teeks. Mulle teevad sellised küsimused ausaltöeldes nalja, kuna relv ostetakse ikkagi enda jaoks, mitte kellegi teise anonüümse (või teinekord mitteanonüümse) foorumikasutaja jaoks.

bm


Sulle võib see asi nalja teha aga siin teemas on lahatud päris paljusid asju mis on kindlasti kasulik teada enne relva ostmist nii tehniliselt kui rahaliselt ja mitte keegi ei otsustanud minu eest millist relva ma ostan :evil:
Olgem ausad see teema on päris asjalik ja huvitav olnud :M
Ja kui arvad teisiti siis võid omale need arvamused hoida :evil:
silm sihib,süda vajutab
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Re: milline karabiin?

Postitus Postitas aivar00 »

Juba hakkab tulema :lol: BM ja Joosep panid i-le täpi õieti peale. Lisaksin veel omalt poolt asjaolu, et kõik siin Eestis müüdavad karabiinid saavad oma tööga hakkama. See milline sinu karabiin hakkab välja nägema ja millise tootja poolt ta valmistatud on sõltub ainult sinu maitsest. Endale naist sa ei lase ju teistel valida, naise "tööomaduste" proovimisest rääkimata :lol: Õige ümberkäimise ja korrapärase "hoolduse" korral ei jäta ükski sind hätta. Igal relval on omad + ja -. Lõpliku valiku peab tegema sinu silm välimuse järgi, hinnaklassi rahakoti võimaluste järgi ning kaliibri kelle jahiks relva soovid. Maja ehitamise puul öeldakse ikka 1-ne vaenlasele, teine sõbrale ning alles kolmas endale... Seega osta üks ära, käi jahil ja mingi aja pärast vaatad edasi.
ikka lõbusalt
Kasutaja avatar
duma
Postitusi: 523
Liitunud: N Mär 15, 2007 12:10 pm

Re: milline karabiin?

Postitus Postitas duma »

aivar00 kirjutas:Juba hakkab tulema :lol: Endale naist sa ei lase ju teistel valida, naise "tööomaduste" proovimisest rääkimata :lol: Õige ümberkäimise ja korrapärase "hoolduse" korral ei jäta ükski sind hätta. Igal relval on omad + ja -.

Üldjuhul minu meelest need +/- tulevad välja relva mõne ajalise kasutamise järel ja kas mitte selle jaoks neid teemasi tehaksegi, et saada neist aimu. Loogiline et keegi ei osta ju relva selle pärast et keegi ytleb et ühtki miinust ei ole aga teada tahaks ikka tüüpvigadest mis mingil relval on kui endal plaan seda osta. Kui plaanin omale osta mingit relva ja teen siia teema ning pool foorumirahvast ntx omab seda relva ja ütlevad enamus et relval on need ja need tüüpvead siis srry aga ma ei osta seda relva isegi kui enne olen käinud poes seda proovimas ja istub hästi. Tuleb vaadata midagi muud lihtsalt. :wink:
PS : vbl olen asjadest v alesti aru saanud aga ei hakka ostma nn prooviks relva, et teada saada neistsamadest tüüpvigadest mis oleks saanud teada siis kui oleks siia teema teinud
duo on parem
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Re: milline karabiin?

Postitus Postitas aivar00 »

No neh- ole siis hea mees ja pane siin foorumis lahatud relvade tüüpvead ja + ning - kirja. Oleks kohe kõigil tore ülevaade. Kardan ainult seda, et paljud ei ole sinu tabeliga nõus- teisisõnu mis sinule on + teisele see aga hoopis -.
See analoogne teema autode kohta-kellele meeldib ameeriklane, kellele eurooplane ja kes on riisirakettide fänn. Kokkuvõttes sõidavad nad kõik punktist A punkti B. Isegi vanad vene ladad ja mossed. Rääkimata Lossidest ja Mossinitest.
ikka lõbusalt
Gunman
Postitusi: 51
Liitunud: T Apr 10, 2007 8:18 pm

Re: milline karabiin?

Postitus Postitas Gunman »

nüüd näeb ka inimeste õelust siin :evil:
foorumid ju ongi selleks loodud et midagi arutada et selgust saada mis on parem ja mis mitte aga loomulikult on ka asi nii et kellele ema ja kellele tütar :roll:
ja ma arvan et teema oli siin täitsa kohane :roll:


Relvad
Siin oleks tore vahetada mõtteid jahirelvadest , nende headest ja ka halbadest külgedest .
Milline relv millise jahi jaoks jne.

või on kellegil vastuväiteid :?:
silm sihib,süda vajutab
Kasutaja avatar
sammal.habe
Postitusi: 1180
Liitunud: P Jaan 04, 2004 7:43 pm

Re: milline karabiin?

Postitus Postitas sammal.habe »

kole kurjaks on mehed läinud.

ehk oleks vajalik miski KKK / FAQ stiilis lugemismaterjal kokku klopsida algajatele. sest näiteks süütu küsimus, kumb püss parem, võib esile kutsuda härrade kirgliku karvakitkumise virtuaalruumis ja küsimuse esitaja ei pruugi siiski mitte halligi aru saada.
lendorav
Postitusi: 163
Liitunud: E Mär 27, 2006 6:58 pm

Re: milline karabiin?

Postitus Postitas lendorav »

gunnraud kirjutas:aga kui lisada valikusse ka rössler titan 6 ja remington 770, milline võiks siis neist parim valik olla?

Ise oman Rössler titan 6 kaliibris 222 poolvarmint rauaga.
Teist korda enam ei ostaks. Salv on üks igavene plastikust nikerdis, mis ei taha kuidagi koos püsida.Ümerlaadmisel kogu aeg mingid jamad.Päästiku kaitse plastikust nagu mängu relval.
Veel on olnud kuulda nii Eestist kui Soomest, et optika kinnitused ei taha kruvidega peal püsida kuna kruvi augud on nii pehmest metallist.Enda omal sai liimi igaks juhuks vahele pandud ja siiani on kestnud.
Teiseks relvaks on mul Browning Eurobolt, mis erineb kvaliteedilt Rösslerist nagu öö ja päev.
Oleks endale kunagi keegi varem öelnud, et Rössler selline relv on oleks kindalsti mõne teise relva kasuks otsustanud.Kõik need jamad on välja tulnud kasutamise käigus, mitte poeletil särades.
vallo
Postitusi: 463
Liitunud: P Aug 22, 2004 12:59 am

Re: milline karabiin?

Postitus Postitas vallo »

Teemaalgatajale- Kui tahad proovida , siis astu läbi kui kauge pole , oman cz 550 juba kolm aastat. On küll kaliibris 6,5x 55 , istub samamoodi nagu 308.
Suletud