milline karabiin?

Siin oleks tore vahetada mõtteid jahirelvadest , nende headest ja ka halbadest külgedest .
Milline relv millise jahi jaoks jne.
Suletud
Taaw
Postitusi: 36
Liitunud: K Juun 20, 2007 8:49 pm

Re: milline karabiin?

Postitus Postitas Taaw »

zakslane kirjutas:Ooot, oot relva valis sulle ikka lõpuks ju Hanno !!



Ja tore on et valis Hanno , CZ-id on head püssid.
Ise oman CZ 555 Lux. (Eelkäija 550-ne vead kõrvaltatud.) (y) (y) (y)

PS. Tänud Jahipaunale vastutulelikuse eest.
Viimati muutis Taaw, R Mär 13, 2009 12:54 pm, muudetud 1 kord kokku.
Gunman
Postitusi: 51
Liitunud: T Apr 10, 2007 8:18 pm

Re: milline karabiin?

Postitus Postitas Gunman »

Ooot, oot relva valis sulle ikka lõpuks ju Hanno !! :D

Gunman kirjutas:Minu valikuks osutus CZ 308 win. Lux + Delta Titanium 2.5-10x56 (y)
Hanno tegi mulle väga hea pakkumise millest ma ei saanud keelduda :)
[/quote]

Ära saa valesti aru sest mina valisin CZ-i aga Hanno tegi mulle hinnapakkumise millest ma ei saanud keelduda :wink:
muidu ma oleksin ostnud Anomest aga ostsin Jahipaunast
silm sihib,süda vajutab
vallo
Postitusi: 463
Liitunud: P Aug 22, 2004 12:59 am

Re: milline karabiin?

Postitus Postitas vallo »

Ka mina ostsin kunagi omale Jahipaunast Tartus. Tehingu tegime ka just mitte kõige tavalisemal viisil, jahipauna mehed said poindist 8) aru ja tegime diili (y) .
tuuba
Postitusi: 38
Liitunud: N Veebr 03, 2005 1:35 pm

Re: milline karabiin?

Postitus Postitas tuuba »

CZ on kindlasti kvaliteteet aga kui Hanno seda pakuks jookseksin nii kaugele kui jõuan ja nii kiiresti, kui saan! Kommenteerima ei hakka.
Kasutaja avatar
Eraser
Postitusi: 400
Liitunud: E Veebr 05, 2007 4:34 pm

Re: milline karabiin?

Postitus Postitas Eraser »

tuuba kirjutas:CZ on kindlasti kvaliteteet aga kui Hanno seda pakuks jookseksin nii kaugele kui jõuan ja nii kiiresti, kui saan! Kommenteerima ei hakka.


Kui ei kommenteeri mida sa Te siis üldse seletate. Oma isiklikud probleemid võiks sellistest kohtadest eemale hoida. Minule on Hanno küll silma jäänud kui väga abivalmi ja toreda inimesena kes vähemalt teeb pakkumisi ja laseb ka hinda alla kui huvi on!
tuuba
Postitusi: 38
Liitunud: N Veebr 03, 2005 1:35 pm

Re: milline karabiin?

Postitus Postitas tuuba »

eraser kirjutas
Kui ei kommenteeri mida sa Te siis üldse seletate. Oma isiklikud probleemid võiks sellistest kohtadest eemale hoida. Minule on Hanno küll silma jäänud kui väga abivalmi ja toreda inimesena kes vähemalt teeb pakkumisi ja laseb ka hinda alla kui huvi on!

Kui (Sinul, Teil) on toredad kogemused, siis on ju OK. Paraku on minu relvaostu kogemused vastupidised ja mingeid isiklikke probleeme mul selle ettevõtte või müüjaga pole ja nende tekkimine on ka võimatu. Samuti on mul vastupidine kogemus abivalmidusest ja toredusest. Minu kogetu ei peaks tähendama seda, et teistel klientidel samuti vaid halvad kogemused on ja samuti ei peaks olema nii, et ainult positiivsed postitused selle ettevõtte või müügimehe kohta on eraseri arvates sobilikud.
Kasutaja avatar
Eraser
Postitusi: 400
Liitunud: E Veebr 05, 2007 4:34 pm

Re: milline karabiin?

Postitus Postitas Eraser »

Ei ole mina seda väitnud, et vaid positiivne sobilik oleks. Lihtsalt ei meeldi sellised "Mõttetu pood, jama teenindus" ilma põhjuseta. Teaks mille pärast, teaks isegi hoiduda.
Kasutaja avatar
reimakas
Postitusi: 308
Liitunud: E Nov 28, 2005 5:16 pm

Re: milline karabiin?

Postitus Postitas reimakas »

Ma ei saa aru, miks on vaja alati inimesi ja asju lahterdada. Ammune tõde on see, et inimesed on erinevad ja päevad, oma hoiakud ning tujud. Austagem mehi ja ettevõtteid, kes aitavad meil oma superhobiga tegeleda ja nagunii me käime erinevates kohtades sisseoste tegemas, tulenevalt vajadustest. 100% probleemid on kahepoolsed ja me ei tea kunagi tausta, kui keegi siin mingit poodi mustama hakkab. Eks meie seas on neid nn iseteadjaid ja tarku küllaga ja samas asjatundmatuid müüjaid kauplustes.
See, kes tapab, pole veel jahimees
Gunman
Postitusi: 51
Liitunud: T Apr 10, 2007 8:18 pm

Re: milline karabiin?

Postitus Postitas Gunman »

Oot oot võtke ennast natuke tagasi see ei ole õige koht oma arvamustele mis pood on parim ja mis halvim :evil:
Kui kellegile ei meeldi mingi pood siis on tema probleem ja kui tahab seda teistega jagada siis valige siin foorumis õige teema sest see ei lähe mitte selle teemaga kokku :roll:
silm sihib,süda vajutab
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Re: milline karabiin?

Postitus Postitas Mart »

Mehed, ükski relvakauplus ei valmista relvi ja sellest tulenevalt ei saa ka relv erinevates lettides iseeneselikult muutuda. Relv jääb ikka relvaks ja sellest siis pajatamegi. Enne relva ostu tuleb endal natuke eeltööd teha, infot hankida, netis surfata ja lugeda. Teadjamatelt nõu küsida. Saadud infot analüüsida, sest palju jagatakse emotsionaalset informatsiooni, millega sul midagi peale pole hakata ja sellele ära tähelepanu pööra. Eraldad terad sõkaldest ja teed oma valiku. Esimene ost läheb tavaliselt nii ehk nii aia taha. :D Kõige parem nõuandja on enda kogemus. Aa see, kelle käest oma relva ostad ja milline on teenindus, on üldse viimane asi, mille peale mõelda. See minu arvamus.
Gunman
Postitusi: 51
Liitunud: T Apr 10, 2007 8:18 pm

Re: milline karabiin?

Postitus Postitas Gunman »

Olen Mardiga täitsa nõus ja ma sain piisavalt infot et oma valik ära teha (y) ja olen täitsa rahul :D
CZ-i julgen teistelegi soovitada kui nad peaksivad sellise valiku ette sattuma (y)
Tänan :P kõiki kes siin jagasivad oma arvamust
Minu poolt on see teema LÕPETATUD
silm sihib,süda vajutab
Suletud