IZH-27EM-C1 Sporting

Siin oleks tore vahetada mõtteid jahirelvadest , nende headest ja ka halbadest külgedest .
Milline relv millise jahi jaoks jne.
noor mees
Postitusi: 1
Liitunud: E Veebr 16, 2009 10:26 pm

IZH-27EM-C1 Sporting

Postitus Postitas noor mees »

Sileraudne IZH- 27EM-C1 Sporting. Kui hästi see sobib jahipidamiseks? Kui palju suudmekompensaatorid energiat vähendavad ja kas üldse vähendavad :?:
kahro
Postitusi: 313
Liitunud: N Veebr 16, 2006 7:30 pm

Re: IZH-27EM-C1 Sporting

Postitus Postitas kahro »

Minul on sama relv , üle kahe aasta juba olnud. Muud ei sooviks kui ainult rihma oleks vaja! Minujaoks on parim varjant.
Kasutaja avatar
Eerik
Postitusi: 128
Liitunud: T Jaan 20, 2009 7:11 pm

Re: IZH-27EM-C1 Sporting

Postitus Postitas Eerik »

Kas siis kahe aasta jooksul pole kuskilt saanud rihma osta ??? :shock:
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Re: IZH-27EM-C1 Sporting

Postitus Postitas honkomees »

sellele tõprale pole tehas rihma-aasasid külge teind -tiirupüss
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
Kasutaja avatar
Eerik
Postitusi: 128
Liitunud: T Jaan 20, 2009 7:11 pm

Re: IZH-27EM-C1 Sporting

Postitus Postitas Eerik »

Kinnitusi ju ka eraldi müügil , keegi just tuttav kuskilt ostis omale - ei mäelta küll kust kohast .
wsm
Postitusi: 353
Liitunud: P Jaan 15, 2006 9:07 pm

Re: IZH-27EM-C1 Sporting

Postitus Postitas wsm »

noor mees kirjutas:Sileraudne IZH- 27EM-C1 Sporting. Kui hästi see sobib jahipidamiseks? Kui palju suudmekompensaatorid energiat vähendavad ja kas üldse vähendavad :?:


Mingil määral kindlasti võtavad energiat maha. Need kompensaatorid kasutusel sportlaskmisel, sest seal vähendab natuke tagasilööki ja kergem teha teist lasku. Samas laskja kõrvadele on litakas kõvem ja on olnud juhtumeid, kus haavli tükid on lennanud kompensaatori avadest kõrvallaskurile vasta nägu.
metsakoll
Postitusi: 5
Liitunud: L Veebr 21, 2009 7:22 pm

Re: IZH-27EM-C1 Sporting

Postitus Postitas metsakoll »

Mul endal ka sama relv ja sobib minu jaoks jahile küll.Täpsus ka 5+.Rihma kinnitused sain enda relvale Rakverest Anome poest ja maksid midagi 400 kanti
Kasutaja avatar
TiitR
Postitusi: 1172
Liitunud: L Aug 25, 2007 12:44 pm

Re: IZH-27EM-C1 Sporting

Postitus Postitas TiitR »

Küsiks targematelt, et mis oluline vahe on siis neil kahel püssil: IZH 27-EM-1C vs. IZH 27-EM-1C (sporting).
Piilun siin vaikselt kaheraudse poole ja hinnaklass sinna 10 tuh. kanti jääks.
Seda teemat lugedes jäi mulje, et Vene toodangut ei tasuks karta?
P.S kasutusala jahindus.
Kasutaja avatar
nimetu taat
Postitusi: 137
Liitunud: E Aug 30, 2004 10:08 pm

Re: IZH-27EM-C1 Sporting

Postitus Postitas nimetu taat »

Kompensaatorid on ainult relva nn ülesviskamise vastu, ehk ei vähenda oluliselt tagasilööki.
Sporting erineb tavavers peasajalikult lae poolest, mis on palju suurem ja natuke teise nurgaga,
aga laad on siledaraudsel relval A ja O. vajadusel saab ka 1-2 cm maha võtta, nii kõrgusest, kui pikkusest.
Siis pea 2 korda laiem latt.
Julgen soovitada, kuidagi venelastel sportingu raudade kokkujooks oluliselt parem reatoodangust.
kahro
Postitusi: 313
Liitunud: N Veebr 16, 2006 7:30 pm

Re: IZH-27EM-C1 Sporting

Postitus Postitas kahro »

Mina arvan oma lolli peaga ,et sporting peaks kannatama suuremat valu, nii laskmisel kui metsas! Ajus käies olen ühe vea leidnud, kui torus on lund on raske tühjaks puhuda kuna on suudme kompensaator!
Kasutaja avatar
TiitR
Postitusi: 1172
Liitunud: L Aug 25, 2007 12:44 pm

Re: IZH-27EM-C1 Sporting

Postitus Postitas TiitR »

kahro kirjutas:Mina arvan oma lolli peaga ,et sporting peaks kannatama suuremat valu, nii laskmisel kui metsas! Ajus käies olen ühe vea leidnud, kui torus on lund on raske tühjaks puhuda kuna on suudme kompensaator!

No Waldu piltidelt paistab, et suudme kompensaator on ka sellel teisel mudelil :M
Edit: siin pildil on tegelikult ilusti näha, et suudme kompensaator on ka tavalisel. :M

Pilt
Viimati muutis TiitR, E Dets 21, 2009 6:06 pm, muudetud 2 korda kokku.
Kasutaja avatar
nimetu taat
Postitusi: 137
Liitunud: E Aug 30, 2004 10:08 pm

Re: IZH-27EM-C1 Sporting

Postitus Postitas nimetu taat »

Tavamudelil kompensaatorit pole ja mingit erilist lisaväärtust ega ka probleemi sest pole.
Kasutaja avatar
TiitR
Postitusi: 1172
Liitunud: L Aug 25, 2007 12:44 pm

Re: IZH-27EM-C1 Sporting

Postitus Postitas TiitR »

nimetu taat kirjutas:Tavamudelil kompensaatorit pole ja mingit erilist lisaväärtust ega ka probleemi sest pole.

Selge siis.
kahro
Postitusi: 313
Liitunud: N Veebr 16, 2006 7:30 pm

Re: IZH-27EM-C1 Sporting

Postitus Postitas kahro »

Kui seda IZH sportingut ostmalähed soovitan Anomest (Rakvere) hinda küsida, kui mina paar aastat tagasi ostsin oli teiste poodide ja Anome vahe 2000eeki! Aga vaata et letis olemas oleks, muidu võidki ootama jääda!
Kasutaja avatar
TiitR
Postitusi: 1172
Liitunud: L Aug 25, 2007 12:44 pm

Re: IZH-27EM-C1 Sporting

Postitus Postitas TiitR »

kahro kirjutas:Kui seda IZH sportingut ostmalähed soovitan Anomest (Rakvere) hinda küsida, kui mina paar aastat tagasi ostsin oli teiste poodide ja Anome vahe 2000eeki! Aga vaata et letis olemas oleks, muidu võidki ootama jääda!

Ma vaatan, et sportingu ja tavalise vahe on ka ca. 2500.-...aga tänud info eest.
Vasta