Kostivere JS koduleht

Kui satud netis surfates huvitavatele lehekülgedele ,siis siia võiks neid teemade kaupa kirja panna.
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Re: Kostivere JS koduleht

Postitus Postitas honkomees »

Repsik kirjutas:Tere

Sooviks väga teada mis liikmete lehel viga, minu andmetel kriminaale meie seltsis ei ole ja kui mõtled noorimat siis temal on noorjahimehe eksam sooritatud. Puudu vaid relvaluba.
Ei näe põhjust miks ei või mees ajus käia, ja üleültse võib selts võtta liikmeks ka ilma jahitunnistuseta inimese. Kui on miskit muud viga sooviksin kah teada. :?:

Eh ma arvan et asi lihtsalt delikaatsete isikuandmete kaitses, mis seadusega seatud, meil ju kõik delikaatne, koolipäevik annab delikaatset infot õpilase vaimsete võimete puudumisest vanusest rääkimata ...
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
gunnar
Postitusi: 882
Liitunud: P Aug 22, 2004 4:18 pm

Re: Kostivere JS koduleht

Postitus Postitas gunnar »

Metslane kirjutas:Leidsin hästi koostatud ja sisuka Kostivere Jahiseltsi koduka.

http://www.kostiverejahiselts.eu/


Ma ei taha tujurikkuja olla, aga mida seal peale paari pildi ja liikmete nimekirja enamat on kui ejsi lehe peal alati on olnud ? Ei näe eriti põhjust et igal seltsil peaks oma leht koos nimekirjaga üleval olema, piisaks kui oleks kuskil infokataloogis seltsi esindaja andmed.
Kasutaja avatar
Metslane
Postitusi: 576
Liitunud: P Sept 25, 2005 1:42 pm

Re: Kostivere JS koduleht

Postitus Postitas Metslane »

Hea on selline koduleht jahiturismiga tegelejatele. Mulle näiteks meeldib, et on olemas viisakas galerii tegemistest. Kodulehele on lisatud veel palju linke, mida ejs.ee kodulehlt ei leia. Ka jahipiirkonnas elavatel inimestel on võimalik oma muresi läbi selle lihtsamini teatavaks teha.

Loomulikult ei pea igal jahiseltsil selline koduleht olema, kuid ega see tänapäeval mõõda külge maha ka ei jookse. Visiitkaardi eest või nii.
Aim small, miss small!
Kaarel
Postitusi: 98
Liitunud: R Mär 05, 2004 9:48 am

Re: Kostivere JS koduleht

Postitus Postitas Kaarel »

Pidasin silmas just seda, mis Honkomees ütles.
Tark ei torma!
Vasta