mehed, olete kuulnud Blaser B95-st...

2004. aasta teemad
Kasutaja avatar
nimetu taat
Postitusi: 137
Liitunud: E Aug 30, 2004 10:08 pm

Postitus Postitas nimetu taat »

pine marten kirjutas:Teate mehed, olen vist juba mõtetes otsustanud IZ-27 EM-1C kasuks, et ikkagi vahetatavad tšokid, üks päästik. Lahti on küll raskem murda, aga ehk hakkab paremini käima.

Kui Blazeriga ei ole just spordiga tegeletud vaid mõistude piires kasutatud, soovitan soojalt. IZ ei tea iial mida saad ja tema vahetatavad tšokid on pigem õnnetus, kui mingi eelis: Ise juba teise IZ 27 omanik, esimene oli fiks. tsokkidega andis ilusa vihu, kuid latt loperdas peal-võimatu oli norm. lasta ja kaba liiga madal. Teine IZ 27 sporting, kaitseriiv, kui tahab siis läheb maha, kui ta ei taha jääb laskmatta ja vahetatavate tšokkidega pead väga vaatama millega lased tulemused on lehes igasugused. IZ kaasasolevad tšokid on on kõide nadimad mida toodetakse. Kui oskad IZ valida või, kui veab võid saada täitsa korraliku püssi. :wink:
Siili
Postitusi: 416
Liitunud: E Aug 09, 2004 10:23 pm

....Blaser s95

Postitus Postitas Siili »

Vaata -Millist jahipüssi osta.
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Postitus Postitas Feen »

Ma kirjutaks sellest Blaserist veel natuke mis sõbral on. Kui ta seda ostis, siis räägiti seda, et tegemist on sünnipäevapartiiga, ja sellega kaasneb soodukas, ning see vahe, et lukk on toodetud Belgias, ning tegemist hõbelukuga. On kuidas on, aga relvaga võib rahule jääda. Kui ma hunagi peaks mõtlema uue sileraudse muretsemisest, siis tuleb arvatavasti see relv teemaks.
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
jahe
Postitusi: 743
Liitunud: K Mär 24, 2004 10:03 am

Postitus Postitas jahe »

ma usun et vaatasin ka sedasama kasutatud blazerit hind 6500eeku ,mind häiris selle relva puhul kaks asja ,esiteks et ta on türgis tehtud ja teiseks et alumisel raual oli otsas kaks tugevat kriimu sees ja kui arvestada blazeri hinnaklassi ,siis millegi pealt on seal kõvasti kokku hoitud ja see jutt et relv on vähe lasknud ,noh ma ei tea ....... pole kunagi kuulnud et ükski relvamüüja ütleks et püssist on palju lastud, saksast toodud autod on ka kõik vähe sõitnud ja kirikuõpetaja käes olnud. :D
243win
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Igatahes nüüd on tegu tehtud ja IZH-27 EM-1C on kotis, eks elu näitab kas ta teenib mind ka hästi. Raskem ta ju on, aga 12/76 ja 1 päästik teevad elu lihtsamaks ja jahi ehk ka õnnestunumaks ning nauditavamaks.

Uus relv on ikka uus relv, vana puhul, eriti kui on veel tiirurelv, ei tea kunagi palju too pauke on näinud. Muide nägin neid kriime ka ise, kui juba teadsin, kust otsida.

Aitähh kõigile hüva nõu eest!

Teravat silma ja täpset kätt!
Kasutaja avatar
pine marten
Postitusi: 48
Liitunud: T Aug 03, 2004 11:04 am

Postitus Postitas pine marten »

Oeh, unustasin sisse logida...

Kivi kotti mehed!
Säästev mõtlemine on üle kõige!
Suletud