Palun võtke jahilikmeks.

Üldfoorumis võib rääkida teemadel , mis teistes foorumites ei kajastu.
rixa
Postitusi: 387
Liitunud: P Mai 04, 2008 6:37 pm

Re: Palun võtke jahilikmeks.

Postitus Postitas rixa »

gunnar kirjutas:Olen mõõtnud, mul ukse eest seapukki 89km :D


Kartuleid sa ilmselt ei kasvata omale :)
Kasutaja avatar
sibiri
Postitusi: 33
Liitunud: L Dets 31, 2005 3:32 am

Re: Palun võtke jahilikmeks.

Postitus Postitas sibiri »

kult kirjutas:Ja ei tea millise reegli vastu ma nüüd jälle eksisin,et postitus kustutati :?: Kas on väga suur patt kui inimene on muukeelne ja seda julged temalt küsida? Au temale ,kui ta seda on ja eesti keeles ikkagi kirjutab ,samas on siin nähtud mehehakatisi ,kes oma emakeelt pole suutnud mingilgi tasemel selgeks õppida! Samas küsiks muretsejalt,et kus sa senini hingekirjas oled olnud,või on mõned jahinduskursused just äsja lõppenud?


Tervist.
Kõigepealt vastan Teie küsimustele.
Ja mina olen muukeelne,tapsemalt valgevenelane.
Jahinduskursused ma lõõpetasin möödunud kevadel.
Hingekirjas olin?,otsisin ja otasin vastust jhiseltsidest, võtavad või ei võta likmeks,aega läks.
Vimased ütlesid et enne põdra jahti tuleb koosolek siis san vastust,(kui tema oli negativne),ainult kui kegi jahimest langeb välja,tollal võib olla siis...
Kasutaja avatar
sibiri
Postitusi: 33
Liitunud: L Dets 31, 2005 3:32 am

Re: Palun võtke jahilikmeks.

Postitus Postitas sibiri »

karet. kirjutas:Tere meil omalgi palju mehi ja noori tuleb palju peale võõral väga raske liikmeks saada (ma tartumaalt sorry).


Tartu muule ei ole võõras linn,minu väimees tütraga elavad Eha tänaval ja ma tihti käin nendele küllas. :wink:
Viimati muutis sibiri, K Mär 18, 2009 8:17 pm, muudetud 1 kord kokku.
Kellapoiss
Postitusi: 149
Liitunud: K Nov 01, 2006 5:05 pm

Re: Palun võtke jahilikmeks.

Postitus Postitas Kellapoiss »

Osta maad.See ju praegu suht odav.Siis kergem kohalikega sulanduda.Ja jõuad asjale veel lähemale.Nähakse,et mehel asjaga tõsi taga.
Kasutaja avatar
Metslane
Postitusi: 576
Liitunud: P Sept 25, 2005 1:42 pm

Re: Palun võtke jahilikmeks.

Postitus Postitas Metslane »

Ärge nüüd seda asja nii keeruliseks ka tehke. Osta maad ja **** teab veel mida. Kui esimesse nelja seltsi pole kohe vastu võetud- ei tähenda, et kusagil mehi ei otsitaks.

Kohe vastu võtmist ei toimu vist kusagil. Ise olin aasta koeraks, sõbrad tulid seltsi- olid aasta koeraks. See veel hästi, kui aastaga piirdutakse. Olen kuulnud seltsidest, kus koeraks ollakse aasta ja siis teine ja seni, kuni koht vabaneb siis võetakse parim liikmeks.
Aim small, miss small!
Kasutaja avatar
unt
Postitusi: 476
Liitunud: K Aug 27, 2008 12:40 pm

Re: Palun võtke jahilikmeks.

Postitus Postitas unt »

Eestlane on suht umbusklik inimtüüp. Ega keegi Sind lihtsalt paugust oma punti ei kutsu. Nagu Sa juba ilmselt kogenud oled :D . Aga Sul on ju võimalik mehi tundma õppida ja ise neile tuttavamaks saada. Üks hea võimalus on siin foorumis välja kuulutatud koprajaht. Saad kokku suure hulga meestega mitmest Eestimaa nurgast ja eks siis paistab, kas tulevaks sügiseks ikka veel kõik uksed kinni või pole enam mitte. Tee proovi! :V
Jahil juhtub nii mõndagi... ja kõigil pole vaja kõike teada!
Kasutaja avatar
sibiri
Postitusi: 33
Liitunud: L Dets 31, 2005 3:32 am

Re: Palun võtke jahilikmeks.

Postitus Postitas sibiri »

[quote="unt"]Eestlane on suht umbusklik inimtüüp.
Juba on näha et sellel foorumil Eeti inimtüüpiga on kõik korras :D ja see pärast minu optimism tõuseb :wink:
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: Palun võtke jahilikmeks.

Postitus Postitas andrus »

:D See ongi tüüpiline eesti inimene,lohutada oskavad hästi aga pöördu nüüd oma murega konkreetselt mõne poole meist,saad vastuseks sama mis siiani kuulnud oled. :D
jahismurf
Kasutaja avatar
Kolevoll
Postitusi: 249
Liitunud: E Apr 05, 2004 2:16 pm

Re: Palun võtke jahilikmeks.

Postitus Postitas Kolevoll »

Küllap see eelnimetatud eestlase umbusk ikka ka millestki tingitud on. Tuginedes paari viimase aasta isiklikule kogemusele, julgen avaldada arvamust, et jahiseltsiga liitumiseks igat sooviavaldajat ilma katseajata või seltsisiseste soovitajateta enam seltsi vastu küll ei võta, olgu siis tegemist maaomanikuga või lihtsalt asjaarmastajaga. Põhjus peitub selliste „lambist” vastuvõetud seltsimeeste poolt toimunud seltsi kodukorra eiramises ja ebaeetilises käitumises.

Minu soovitus Sibirile jahiseltsiga liitumiseks on selline, et kõigepealt hakka osalema külalisjahimehena mõne jahiseltsi jahil. Nii õpid tundma seltsi sisemist elukorraldust ning seltsi liikmed saavad lähemalt tuttavaks ka sinuga. Kui selle seltsi toimetused sulle meelepäraseks osutuvad, siis võid avaldada soovi liikmeks astumiseks. Edasine sõltub juba sellest, mis mulje sinust seltsile on jäänud.
duv
Postitusi: 582
Liitunud: N Jaan 08, 2009 10:48 am

Re: Palun võtke jahilikmeks.

Postitus Postitas duv »

Kellapoiss kirjutas:Osta maad.See ju praegu suht odav.Siis kergem kohalikega sulanduda.Ja jõuad asjale veel lähemale.Nähakse,et mehel asjaga tõsi taga.

See jutt tegelikult täitsa õige, kuigi laitjad kohe maha laidavad. Üle 10 ha vist juba võimalik väikeuluki luba taotleda, millega kohe ju esimene kontakt kontakt kohalikega saavutatud. Isegi kasutasin seda võimalust rannikul linnujahis käimiseks. Juhul, kui saad mõne jahiks magusa tüki on pealegi trump tagataskust võtta. Eelmisel koosolekul mehed arutasid samuti asja ja täiesti võõraid muidugi ei tahetud, kui aga maaomaniku variant välja käidi pani mõtlema. Raha paneb ju ikka asju paika ja miks kohe võtta, et küsijale see variant ei sobi.
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: Palun võtke jahilikmeks.

Postitus Postitas andrus »

Hea idee on ju osta ja lausa 10ha.Kallid kodanikud selle jaoks on ju vaja ka raha.Püüaks elada reaalsuses,osta lambist kuhugile 10ha selleks,et saaks hakata seal väikeuluki jahti pidama. :VS
Kohalikega kontakti loomiseks on ka tunduvalt tõhusamaid ja odavamaid meetodeid.
jahismurf
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Re: Palun võtke jahilikmeks.

Postitus Postitas rajaleidja »

andrus kirjutas:Hea idee on ju osta ja lausa 10ha.Kallid kodanikud selle jaoks on ju vaja ka raha.Püüaks elada reaalsuses,osta lambist kuhugile 10ha selleks,et saaks hakata seal väikeuluki jahti pidama. :VS

Jaht muutub ikka eriti kalliks hobiks :roll: :M
Kasutaja avatar
sammal.habe
Postitusi: 1180
Liitunud: P Jaan 04, 2004 7:43 pm

Re: Palun võtke jahilikmeks.

Postitus Postitas sammal.habe »

kas vahepeal on toimunud seadusemuudatus, millest ma kuulnud pole? :shock:

duv kirjutas:Üle 10 ha vist juba võimalik väikeuluki luba taotleda...
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Re: Palun võtke jahilikmeks.

Postitus Postitas baddmann »

sammal.habe kirjutas:kas vahepeal on toimunud seadusemuudatus, millest ma kuulnud pole? :shock:

duv kirjutas:Üle 10 ha vist juba võimalik väikeuluki luba taotleda...


Ei ole. Maad on endiselt vaja vähemalt 20 ha ja seda lausa ühes ringpiiris.

BM
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Re: Palun võtke jahilikmeks.

Postitus Postitas rajaleidja »

Kellapoiss kirjutas:Osta maad.See ju praegu suht odav.


http://www.city24.ee/kinnisvara/krunt/374920 :M
Vasta