Koera kaalumine.

Jaht koertega ja kuidas oma lemmik tööle saada .
Vasta
Kasutaja avatar
Beretta
Postitusi: 1452
Liitunud: T Nov 25, 2003 4:47 pm

Koera kaalumine.

Postitus Postitas Beretta »

Koera saab kaaluda vannikaaluga. 1. Astuge kaalule ja leidke oma kaal.
2. Võtke koer sülle ja astuge uuesti kaalule. Kahe kaalu vahe annab koera kaalu.
Oluline teada ravimite manustamisel.
Sama meetodit olen kasutanud kobraste kaalumisel.
Grumpy old man
Pikk
Postitusi: 375
Liitunud: K Mai 26, 2004 4:35 pm

Re: Koera kaalumine.

Postitus Postitas Pikk »

Beretta kirjutas:Koera saab kaaluda vannikaaluga. 1. Astuge kaalule ja leidke oma kaal.
2. Võtke koer sülle ja astuge uuesti kaalule. Kahe kaalu vahe annab koera kaalu.
Oluline teada ravimite manustamisel.
Sama meetodit olen kasutanud kobraste kaalumisel.



Tore küll aga kui ikka ise kaalud sinna kaalu maksimaalse väärtuse lähedale siis see asi ei taha hästi töötada :lol:
Ka halb kogemus on kogemus!!!!!
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Re: Koera kaalumine.

Postitus Postitas honkomees »

No koerte rohud tavaliselt nii kümnekiloste intervallidega tehtud. Kui mul laika kaalub kas 23 või 29 kilo, siis antakse ikka kolm tabletti a´10 kilosele loomale. Ja kui sa ta kord kliinikus oled ära kaalund, siis see paar lisakilo mis hooaja eel talle selga on kasvanud, nüüd küll asja ei muuda.
P.s. Koer istub käskluse peale kaalule, kliinikus. Kui ma asjast õigesti aru saan siis see nn vannikaal??? on midagi pisemat, kuhu koera p... ei mahu.
P.P.S. Enda kaalumine on ainlt üks stressi allikas, seda pole meile vaja.
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Re: Koera kaalumine.

Postitus Postitas aivar00 »

Kellel tekitab stressi, kelle näitab koos koeraga ainult ---- :lol: Võta siis kinni palju keski kaalub :oops:
Viimati päälinnas Toometi kliinikus käies jalutas elajas välisukse kõrval olevast spetsiaalsest koera kaalust üle- vahe oli minu "kaalumisega" 2 kg koera kasuks :lol:
Suure koera puhul jah see ravimi kogus naa kole ei ole aga väikese elaja puhul ei tahaks nagu eriti eksida. Nüüdseks elajas täiskasvanud ja naa palju enam kaal ei muutu.
ikka lõbusalt
Kasutaja avatar
Priidik Õun
Postitusi: 164
Liitunud: N Dets 20, 2007 11:00 pm

Re: Koera kaalumine.

Postitus Postitas Priidik Õun »

Kui hobu on surnud on tark sadulast maha tulla.
Kasutaja avatar
Beretta
Postitusi: 1452
Liitunud: T Nov 25, 2003 4:47 pm

Re: Koera kaalumine.

Postitus Postitas Beretta »

Tegelikult tahtsin ju soovitada kuidas saab kobrast kaaluda, et ei oleks lihtsalt siga suur või konnapoeg väike.
Priidik, ae ! Palju see koer kaalub? Pannud tassud naa kenasti skaala peale nagu häbelik plika, mette ei näe lugeda.
Enda kaalumise asemel saab kasutada ka kaudsemaid meetodeid- näiteks isiklik igapäevane püksirihm. Kas see vähem stressi tekitab....
Grumpy old man
Kasutaja avatar
Priidik Õun
Postitusi: 164
Liitunud: N Dets 20, 2007 11:00 pm

Re: Koera kaalumine.

Postitus Postitas Priidik Õun »

[quote="Beretta"
Priidik, ae ! Palju see koer kaalub? Pannud tassud naa kenasti skaala peale nagu häbelik plika, mette ei näe lugeda.

23 kilo kaalub. Talvega võttis viis kilo alla. (y)
Kui hobu on surnud on tark sadulast maha tulla.
Vasta