SILEDA HINNAD........

Siin oleks tore vahetada mõtteid jahirelvadest , nende headest ja ka halbadest külgedest .
Milline relv millise jahi jaoks jne.
ciller
Postitusi: 53
Liitunud: T Okt 09, 2007 4:46 pm

Re: SILEDA HINNAD........

Postitus Postitas ciller »

fooniks kirjutas:Ise oman ka iz-27-em.... soovitus selline et kui läheb ostmiseks siis kindlasti pole mõtet osta yhe päästikulist varjanti see peaks vist SPORT olema. põhjus väga lihtne. sa ei saa raudasid muuta, õigemini saad yhe korra lylitada ymber raua ja see kõik. tagasi muuta algset valikut ei saa ilma relva lahti murdmatta. see oli ka põhjus miks mina endale selle relva muretsesin. äpsuse seisukohast asi nii et on ja ei ole ka. ykski loom pole veel laskmatta jäänud.

vead siis mis minul on esinenud.... yks suurimaid asju oli see et yheal heal päeval lasketiirus lastes jäi klots kätte. klotsi all mõtlen seda puust junni mis relva raua all. alguses ehmatas korralikult ära kuid kuna tuttav tegeleb vaikselt relvade timmimisega läksin tema jutule ja väikese uurimise järel selgus et pisikene raua tykk mis oli toru kylge joodetud oli valesti paika pandud. kogu systeem oli suure pinge all pikka aega olnud. natuke mõtmist märkimist viilimist jootmist ja asi jälle korras.

lõpuks ytlen seda et 6.5k mis mina relvast välja käisin ei ole teab mis suur raha ja kuna ma kasutan (just seeda) relva ehk 30% jahil käigust ja laske kaugus on olnud ehk kuni 50m siis toimib.



Mul on see iz ka yhe päästikuga(ei ole sport variant) ja ei saa valida rauda kummast parasjagu lasta,ei olegi see nii vajalik minu arust.Olen sellega tiirus päris kenasti lasknud ja ei nurise hetkel,metsas pole ta ka mind hätta jätnud isegi 70 m peal.
Kasutaja avatar
Beretta
Postitusi: 1452
Liitunud: T Nov 25, 2003 4:47 pm

Re: SILEDA HINNAD........

Postitus Postitas Beretta »

ciller kirjutas:ja ei saa valida rauda kummast parasjagu lasta,ei olegi see nii vajalik minu arust.

Nooruses olin suures arvutuskeskuses insener. Arvutiks oli EC 1033- suur saalitäis suuremaid ja väiksemaid kappe. Kõige toredam oli selle arvuti juhtpaneel oma nuppude ja lülititega, millest tublile neljandikule ei olnud juhtmeid külge pandud ,kuna Kaasani linna inženeerid põld suutnud välja mõelda kuidas jänkide IBM-l ( mille pealt kuulsusrikas EC seeria maha viksiti) see nupp või tuli töötab.
Kas siin on juhtunud sama lugu: copy on aga paste jäi pooleli? Või on keski muu seletus nii geniaalse pästikusüsteemi kohta?
Mida :evil: sest ühe trikliga püssist siis üldse osta kui ei saa raudade järjekorda valida?
Grumpy old man
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Re: SILEDA HINNAD........

Postitus Postitas aivar00 »

Nii ta tegelikult paistab olevatki- kes kohandub olemasoleva olukorraga et raudade järjekorda ei saa valida või siis jätab pere nälga ning ostab kallima relva. Analoogia oli tõesti ka nõuka aegsete EC-dega. Kui paremat ei olnud võtta olid ka sellega rahul. Sai endagi dilomitöö ATK IAK-s Hiiul "sõjavõitja" peal valmis toksitud. Tänapäeva mõistes "lauaarvuti" oligi terve kirjutuslaua suurune.
Samas liigub minu arvates neid vanu vene siledaid ka soodsate hindadega kui esimeseks relvaks osta. Spetsialiseerudes (õigemini enda konkreetsete nõudmiste selgumisel) saab alati teise relva osta.
ikka lõbusalt
fooniks
Postitusi: 70
Liitunud: N Nov 18, 2004 10:15 am

Re: SILEDA HINNAD........

Postitus Postitas fooniks »

poes on myygil ju ka iz-27-em ja vist oli lõpus veel midagi kuid ilma SPORT sõnata. sellel täiesti olemas kaks päästikut. (ise oman just seda varjanti). aga eks iga inimene ise teab mida tema vajab.
mustlesk
Postitusi: 635
Liitunud: N Dets 02, 2004 1:48 pm

Re: SILEDA HINNAD........

Postitus Postitas mustlesk »

ciller kirjutas:

Mul on see iz ka yhe päästikuga(ei ole sport variant) ja ei saa valida rauda kummast parasjagu lasta,ei olegi see nii vajalik minu arust.Olen sellega tiirus päris kenasti lasknud ja ei nurise hetkel,metsas pole ta ka mind hätta jätnud isegi 70 m peal.


Oled sa ikka päris kindel selles, et ei saa valida, millisest rauast lased? Või äkki ikka ei oska?
Vasta