Camo

Küsimused relvameistritele lootuses kompententsetele vastustele.
kelguga poiss
Postitusi: 43
Liitunud: P Aug 24, 2008 9:53 pm

Re: Camo

Postitus Postitas kelguga poiss »

Paistab küll väga ilus olevat (y) palun teada anda, kui uued mustrid ja lakid saabuvad -olen teemast väga sisse võetud... :P
Kasutaja avatar
Sarvik
Postitusi: 576
Liitunud: E Jaan 08, 2007 3:09 pm

Re: Camo

Postitus Postitas Sarvik »

customcoating kirjutas:Aga palun http://fotoalbum.ee/photos/customcoating/55929877

Ütlen ausalt ära ,et päris rahul ise pole veel.Lasin ähmiga paar apsu ikka sisse.Sain aga tükk maad targemaks ja järgmine kord neid vigu enam ei korda.Samas ega nüüd midagi hullu ka polnud.
Olen igatahes kliendile väga tänulik.Sai temaga ka natuke konsulteeritud ja loodan lähiajal meie metsadesse sobivamat mustrit saada.Momendil nüüd ootam vaatame kuidas vastu peab.Lähiajal saan ka enda kasutusse emaillakki ,mis siis pidavat peale 24 tunni möödumist olema nii kõve ,et ei ole võimalik enam töödelda.Peaks siis olema tunduvalt vastupidavam ,kui autolakk ,mida praegu kasutan.


seda konkreetset relva olen enne ja pärast katmist käes hoidnud....ja esialgne hinnang on küll hea (y)
kärbes kirbule!
kelguga poiss
Postitusi: 43
Liitunud: P Aug 24, 2008 9:53 pm

Re: Camo

Postitus Postitas kelguga poiss »

Huvitav, kuidas pilti kattev lakk relvaraua kuumenemisel käitub? Ilmselt on relvade puhul millega palju ja kiiresti lastakse mõistlik raud katteta jätta?
Kasutaja avatar
TiitR
Postitusi: 1172
Liitunud: L Aug 25, 2007 12:44 pm

Re: Camo

Postitus Postitas TiitR »

Panin su teema ka 4x4 foorumisse üles, kuna 1 tahtis terve auto camo värvidesse värvida. Palun-palun reklaami eest :mrgreen:
customcoating
Postitusi: 8
Liitunud: T Apr 21, 2009 10:14 am

Re: Camo

Postitus Postitas customcoating »

Huvitav, kuidas pilti kattev lakk relvaraua kuumenemisel käitub? Ilmselt on relvade puhul millega palju ja kiiresti lastakse mõistlik raud katteta jätta?


Kui ikka raud tõesti sina 100 kraadini või üles kisub ,siis pole ilmselt tõesti mõtet katsetama hakata.Samas on igast kuumakindlaid lakke ka olemas.Pole neid siiani vajadust olnud kasutada ja uurida.Mingi aerosooli teed ma kindlasti ei lähe ,aga natuke hoian silmad -kõrvad lahti kindlasti.Äkki leidub midagi asjalikku.

Panin su teema ka 4x4 foorumisse üles, kuna 1 tahtis terve auto camo värvidesse värvida. Palun-palun reklaami eest


Tänan tänan.Autot ma muidugi tervenisti teha ei saa ,aga sellegipoolest... Jõuab info järjest laiemasse ringi.
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Re: Camo

Postitus Postitas Mart »

Üks moodus veel, kui soov oma käe järgi püss camo-ks teha.

http://dougva.proboards.com/index.cgi?b ... hread=9692
mustlesk
Postitusi: 635
Liitunud: N Dets 02, 2004 1:48 pm

Re: Camo

Postitus Postitas mustlesk »

Ei hakka uut teemat tegema, aga äkki keegi on näinud või teab kust sellist teipi võiks saada eestis http://www.outdoorsman.co.uk/contents/e ... 878.684028
Viimati muutis mustlesk, E Sept 14, 2009 7:14 pm, muudetud 1 kord kokku.
kelguga poiss
Postitusi: 43
Liitunud: P Aug 24, 2008 9:53 pm

Re: Camo

Postitus Postitas kelguga poiss »

Tegu on Inglise firmaga, mis tähendab, et teoreetiliselt võiksid tellida vajaliku kauba nende kodulehelt ja lased selle väikese tasu eest eestisse saata.
mustlesk
Postitusi: 635
Liitunud: N Dets 02, 2004 1:48 pm

Re: Camo

Postitus Postitas mustlesk »

Loomulikult on võimalik tellida, aga kuna sellist, või analoogset teipi on ka eestis liikunud, siis mõni tähelepanelik on seda vast kusagil märganud.
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Re: Camo

Postitus Postitas Mart »

Kas mõtled seda tekstiilist isehaakuvat camo riba. See selline huvitav toode iseenesest, saad vajalikul hetkel oma püssi, binokli, vaatlustoru või mis iganes muu mähitava varustuse camoks muuta ja hiljem asja rikkumata algse oleku taastada. Tekstiilriba ise aga korduvkasutatav.
Müüsime eelmine hooaeg, aga huvi leiguse tõttu lisa ei toonud, aga kui soov, siis saab alati. Hind sama, mis mujal.
Lihtsalt tuleb tihemini Baltic Hunter'i Viljandi kauplust külastada.
Joosep Käba
Postitusi: 1354
Liitunud: E Okt 18, 2004 9:57 am

Re: Camo

Postitus Postitas Joosep Käba »

Saan aru kui kellelegi meeldib kamo ja laseb relva meistril teha sedasorti kattega.
Mis isu peaks aga kena püssi mingi teibi sisse mähkida olema? :shock: Midagi ma ei mõista.
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Re: Camo

Postitus Postitas Mart »

Joosep, see riidest teip ei ole selline liimuv vaid haakub iseenda külge. Lihtsalt mähid läikivad osad, optika kinni ja hiljem mähid lahti. Relva puit ja metallpinnad jäävad kahjustamata.
Näiteks hanejahiks teed püssi camo-ks , aga ülejäänud hooaja ajad ilma camota läbi, õigemini puudub vajadus camo järgi.
Joosep Käba
Postitusi: 1354
Liitunud: E Okt 18, 2004 9:57 am

Re: Camo

Postitus Postitas Joosep Käba »

OK. Siis tuleb musta rauaga vähem edev püss osta ja teipi vaja põle. :wink:
A fototehnika jaoks tekkis huvi küll. Canoni mehed teevad oma pikemad torud lolli valget värvi ja müüvad paari tonni eest katte juurde. :evil:
mustlesk
Postitusi: 635
Liitunud: N Dets 02, 2004 1:48 pm

Re: Camo

Postitus Postitas mustlesk »

Mart, sa ju tead, et ma eesti teisest otsast ja sinu juurde poodi ei satu :) . Pealegi polnud mul eelmine aasta vajadust sellise toote järgi. Mind huvitaks tegelikult selline teip ka, mis ikka kleepub. Ja Joosepile, see milleks ma teda vajan, pole seotud jahiga ja mul pole mõtteski oma relvi teipima hakata.
vallo
Postitusi: 463
Liitunud: P Aug 22, 2004 12:59 am

Re: Camo

Postitus Postitas vallo »

Mustlesk mähib iseennast teibi sisse , siis moor ei näe ,kui ta kodust ära hiilib. :P
Vasta