.22 LR püssid

Siin oleks tore vahetada mõtteid jahirelvadest , nende headest ja ka halbadest külgedest .
Milline relv millise jahi jaoks jne.
duv
Postitusi: 582
Liitunud: N Jaan 08, 2009 10:48 am

Re: .22 LR püssid

Postitus Postitas duv »

IZ-18MH küll metsas palju müttavale mehele hea kerge ja mugav relv, noh odav muidugi ka, aga märki laskmiseks mitte kõige täpsem ja parem. Omal IZ-18 308 win, peale raua lahti töötlemist(nii,et ei puutunud alumise lae kinnituslatti ja alumist laadi), võttis rebast toelt 200m pealt küll, aga suht ebamugava pära ja tasakaalustuse tõttu oli ta käelt lastes küllaltki ebatäpne.
Kasutaja avatar
karupoeg
Postitusi: 283
Liitunud: N Dets 08, 2005 2:47 pm

Re: .22 LR püssid

Postitus Postitas karupoeg »

Mina omast kogemusest julgeks venelaste toodangut CM-2 pakkuda välja laskespordis tegelemiseks. Relv ise on raske, mis tagab piisava stabiilsuse. Laad on reguleeritav, päästiku päästetugevus samamoodi. Kerge hooldada ja väga vastupidav riistapuu. Siiani on igas olukorras kasulikuks osutunud ka välistingimustes. Kasutanud olen nii optika kui ka dioptriga.

Kõige suurem boonus relva juures on odavus.
Kasutaja avatar
Ain Aavik
Postitusi: 842
Liitunud: R Okt 03, 2008 12:13 pm

Re: .22 LR püssid

Postitus Postitas Ain Aavik »

:shock: oless siis ka kuskilt neid CM-2 sid ka välja võluda, võtaks endale ka ühe hea meelega ligi :D
uue ma mõtlen :P
Mida rohkem olen inimeste loomust tundma õppinud, seda rohkem kuulub mu poolehoid metsale ja metsaelanikele.
Pauli
Postitusi: 1291
Liitunud: E Nov 29, 2004 4:03 pm

Re: .22 LR püssid

Postitus Postitas Pauli »

duv kirjutas:IZ-18MH küll metsas palju müttavale mehele hea kerge ja mugav relv, noh odav muidugi ka, aga märki laskmiseks mitte kõige täpsem ja parem. Omal IZ-18 308 win, peale raua lahti töötlemist(nii,et ei puutunud alumise lae kinnituslatti ja alumist laadi), võttis rebast toelt 200m pealt küll, aga suht ebamugava pära ja tasakaalustuse tõttu oli ta käelt lastes küllaltki ebatäpne.

Minuarust ei kannata IŽ-18 222 ja 308 võrdlemist. Ehkki ainus erinevus on neil rauaõõne (ja muidugi padrunipesa) läbimõõt, on käitumiselt relvad täiesti erinevad. 222 on palju mugavam lasta: ilmselt pole asi ainult nõrgemas tagasilöögis vaid ka paksema raua tõttu on kaalujaotus nõks parem.
Ei, see ei ole Rio de Janeiro, see on hoopis midagi hullemat.
Vasta