"Eesti Jahimees"

2005. aasta teemad

Kas sinu postkasti käib "Eesti Jahimees"

Jah
57
70%
Ei
24
30%
 
Hääli kokku: 81

Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

"Eesti Jahimees"

Postitus Postitas Mart »

Huvitav oleks teada kas jahimehed ka oma ajakirja loevad.
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: "Eesti Jahimees"

Postitus Postitas kakuke »

trucker kirjutas:Huvitav oleks teada kas jahimehed ka oma ajakirja loevad.

Ikka loevad.
Tean ka juhuseid, kus jahimees käib teise jahimehe pool antud ajakirja lugemas põhjusel, et oma naine kodus ei näeks ajakirjas ilmuvatel reklaamidel silmi pimestavaid hindu :lol:
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
kriss
Postitusi: 157
Liitunud: N Okt 23, 2003 9:59 am

eesti jahimees

Postitus Postitas kriss »

mina võtan näiteks raamatukogust .Püüan lugeda kõiki numbreid aga ikkagi oleks nagu natuke midagi puudu ,et ma ei ole seda endale tellinud.
saan küll kõikide loomade kohta kasuliku infot aga tegelikult jääb asi päris jahist väga kaugele .see nagu rohkem nende otsustajate meeste ajakiri. ja üldse on väga vähe infot ja reklaami erinevate relvade ja muude jahipidamis vahendite kohta. reklaamitakse küll aga kui paljud need jahimehed kes võtavad jahti nii nagu üks tõeline vana-kooli jahimees jõuab endale soetada relva mis maksab alates 25000.-kuni lõpmatuseni ,siis jääb küll sellest ajakirjast selline kroonika mulje mida saad küll vaadata aga katsuma ei ulata. üldiselt võiks rohkem olla seal kuulutusi just kasutatud relvade müügi kohta. aga muidu ei ole viga !!!
jaht eesti moodi
Kasutaja avatar
Eik
Postitusi: 1237
Liitunud: L Jaan 25, 2003 12:18 am

Postitus Postitas Eik »

Muidugi võiks olla nats mahukam, et ühe õhtuga läbi ei saaks, see ka põhjus miks omale pole veel tellinud, vaid võtan sõbra käest.
Mul ka selline tunne, et rohkem klubimeeste ja kommerts ajakiri.
Nii nad räägivad:"rikaste lõbu", aga ise tahaks küll veel aastaid jahil käia, kui aga ükskord rahakott enam peale ei hakka, siis on küll jama.
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

Võib ju toriseda küll, et kallid asjad, aga samas on ju ka hea, kui on siht mille poole püüelda. Kes meist siis näiteks ei piilu kalleid (uhkeid) autosid jne. See jälle, et seal pole müüdaval kasutatud jahirelvi on küll jahimeeste enese süü. Kes keelab panna sinna oma kuulutust (kuulutuse hind ei peaks ka üle mõistuse olema). Võibolla tõesti on antud ajakirjast mingil huvigrupil rohkem lugemust, kuid minu meelest on reajahimehele ka ühtteist huvitavat (ntx. soku või laanepüü peibutamisest) 8)
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Postitus Postitas Mart »

Olen Kakukesega päri, ise sooviks küll lisaks natuke relvajuttu ja muust tehnilisema poole pealt lugeda nagu siin Kriss eespool märkis.
Lisaks siia juurde, et kalli relva ja varustuse omamine ei tee veel mehest jahimeest nagu S klassi Mersu omamine ei tee veel mehest lugupeetud inimest.
Korralikke jahirelvi saab ikka poole soodsamalt kah osta,kui 25 000.Sellest (25 000) hinnaklassist ei teakski midagi osta,sihuke ne rõõba ne mjasa.Aga see oleks teise foorumi jutt.
Viimati muutis Mart, N Nov 06, 2003 9:57 am, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
kriss
Postitusi: 157
Liitunud: N Okt 23, 2003 9:59 am

Postitus Postitas kriss »

kõikide jutus on terake tõtt aga just seda ma tahangi öelda ,et miks vana jahimees kes näiteks enam jahil ei käi (kuid paljud omavad korraliku arsenali milles on palju vana jahihõngu) oma kuulutust reklaamima üldse mingi raha eest kui "kuldne börss" või soov võtab kuulutused tasuta vastu.
ja üldse peaks kõik jahirelvad olema müügis ainult jahimeestele või vastava spordiga tegelevatele inimestele.
jaht eesti moodi
Kasutaja avatar
Eik
Postitusi: 1237
Liitunud: L Jaan 25, 2003 12:18 am

Postitus Postitas Eik »

Kindlasti on sadu, kui mitte rohkem, kvaliteet relvi kodudes seismas, kuna mehed enam jahil ei käi või on siit ilmast lahkunud ja ülejäänud pereliikmed ei oska nendega midagi peale hakata. Samuti on kindlasti ka politsei ladudes korralikke konfiskeeritud jahirelvi mis võiks ka olla kuskil politsei koduleheküljel müügis mingi soodsa hinnaga.
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

ma arvan et jahimehed loevad ikke on ajakirja
meil käib kodus see ja meil peres praktiliselt kõik loevad seda isegi mul ema loeb
Kasutaja avatar
Eik
Postitusi: 1237
Liitunud: L Jaan 25, 2003 12:18 am

Postitus Postitas Eik »

Ohhooo... päälik ajakirja reklaami pannud, loodame, et nüüd tuleb rahvast juurde!!! :D (y) (b)
Kasutaja avatar
pistrik
Postitusi: 115
Liitunud: P Juun 01, 2003 1:09 pm

Postitus Postitas pistrik »

Pole endale tellinud, aga mõtlen tihti seda teha, kahjuks pole selleni veel jõudnud :oops: Nagu eespool õeldud tundub rohkem nagu tugitooli (kontori) jahimeeste ajakiri olevat. Käin seda sõbra pool lehitsemas, siis hea lauataga istuda ja koos jahijutte ja ajakirja sisu arutada.
lähme viime vahepeal metsa lisasööta
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Postitus Postitas Feen »

Siin üks näide kui lihtne on ajakirja tellida. Endal oli ka see jama, et no mitte ei olnud aega ja viitsimist kusagil tellimas käia, siis käis jahilistist läbi, ja tellisin ka. Kavatsen ka edaspidi tellida. Hoolimata igast rikkurite värgist, sisaldab see palju muudki, ka tavajahimehele. Ja nagu kusagil mainitud, et kogu perele midagi :)


e-postiga: tell@tallpost.ee
või faksiga: (0) 661 6089
või helistades: (0) 625 7369
(0) 625 7319

Lisada tellimisperiood - kas 3 kuud, poolaasta, aasta, kindlasti ka oma
täpne aadress, kontaktandmed.
Seejärel saadab Eesti Post Teile arve koju kas paberkandjal või e-postiga.
NB! Tasuda saab ka internetipangas (aastatellimus 228 krooni, poolaasta 114
jne).
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
noorsaarlane
Postitusi: 60
Liitunud: P Veebr 22, 2004 7:04 pm

Postitus Postitas noorsaarlane »

Pole viitsind ise seda tellima hakata :? , harjumus on postkontorist seda iga kuu osta....
Kahtluse korral jäta laskmata!
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

kriss kirjutas:kõikide jutus on terake tõtt aga just seda ma tahangi öelda ,et miks vana jahimees kes näiteks enam jahil ei käi (kuid paljud omavad korraliku arsenali milles on palju vana jahihõngu) oma kuulutust reklaamima üldse mingi raha eest kui "kuldne börss" või soov võtab kuulutused tasuta vastu.
ja üldse peaks kõik jahirelvad olema müügis ainult jahimeestele või vastava spordiga tegelevatele inimestele.
:twisted: :evil: :oops: :x :? jap tean tean
Komatsu
Postitusi: 42
Liitunud: N Sept 16, 2004 11:06 am

Postitus Postitas Komatsu »

Ajakiri om enamb-vähemb tibens-tobens. Arenguruumi kah viil lõpmata
pallju.
Problem: tuu osa jahimiihi, kes Ajakirja iialge ei olõ lugõnu-ei mõista
teda ka tahta.
Ku ta puulvägiisi kodo tulõ- mõni vast nakas lugõma.
Äketse om mõni niidkõnõ Ajakirja ja Jahimeeest vahele viil kudamatta.
Vahest noid niite pitte saass rohkõmb rahvast lugijaist.
Suletud