"Eesti Jahimees"

2005. aasta teemad

Kas sinu postkasti käib "Eesti Jahimees"

Jah
57
70%
Ei
24
30%
 
Hääli kokku: 81

Kasutaja avatar
sass
Postitusi: 81
Liitunud: P Sept 28, 2003 12:02 pm

ajakiri

Postitus Postitas sass »

Mul sama jama :D ei saa mina aru mis asi on jahimeeste register....pole
nagu momendil ametlikult kuskil sektsioonis kirjas..st. ,et pole registris we. :evil:
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Postitus Postitas honkomees »

Mulle pole küll veel tulnud :?: Ei tea kas peaks tulema iga jahtkonna pealt, kus liikmemaksu maksan :?: :?: :?: Kuidas see registris olemine täpselt on, ei tea mitte.
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
Kasutaja avatar
Beretta
Postitusi: 1452
Liitunud: T Nov 25, 2003 4:47 pm

Postitus Postitas Beretta »

Ei ole tulnud mullegi. Käisin eile Küti äris Mustamäel, seal oli just tulnud müüki.
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

Pole mul ja tean et paljudele pole veel tulnud ajakirja. Päris nii see pole, et kui oled mitmes jahtkonnas siis saad ka mitu ajakirja. Ise jooksin mõni aeg tagasi ruttu Tartumaa klubisse uurima, et kuidas siis (olen ka Võrumaal hingekirjas). Liivi rääkis, et tema võtab aluseks jahitunnistuse, et kus see välja antud on ja kuskil pidada veel sorditama, et mitu ühele inimesele ei saa. Mis siis ikka, jään ise pikisilmi ajakirja ootama (läbi Võru klubi). 8)
Sass, mina olen aru saanud nii, et Eesti Jahimeeste Selts tegi oma registri. Kuulud sinna ei kuulu? Siin vist peitub ka vastu küsimusele.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
sass
Postitusi: 81
Liitunud: P Sept 28, 2003 12:02 pm

ajakiri

Postitus Postitas sass »

Oli soov astuda Saaremaa JS liikmeks aga nende põhikirja alusel ei saa liikmeks üksikult vaid ainult jahiseltsid kellele on eraldatud jahirendimaad. :lol: Pidid selle põhikirja küll ringi tegema aga praegust seisu ei tea.
Ma kujutan ikka ,et nendel kellel on kehtiv jahitunnistus on ikka registris.
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Postitus Postitas sooviku »

Minule kukkus ajakiri eile postkasti.Asi ikka tunduvalt parem, nüüd puha kiletatud ja nimeline. :D Aga mitte sellest ei tahtnud ma rääkida.Lugeda on seal küll.Eesti hagijate jutu alguses on pilt Artist.Minul oli võimalus temaga koos jahil olla.Peale ilusa välimiku oli tal ka väga hea hääl(kostus ka tuulise ja lumise ilmaga).Rõõm oli sellise koeraga jahti pidada.2004-AASTA EESTI HAGIJAS Arti sai õnnetult surma.Keegi tundmatu oli ta jahi ajal autoga alla ajanud. :cry:
Andres - saarlane
Postitusi: 174
Liitunud: E Dets 15, 2003 11:19 am

Postitus Postitas Andres - saarlane »

Minu arvates pole sel ajakirjal häda midagi. Saab teisi ikka vahest tagantjärgi loetud.Eks ta selline populaarteaduslik peabki olema. Sest kui seal väga tarka juttu hakkab tulema siis lihtsalt pole enam üldse lugejaid.
Ja kes tunneb,et jääb nagu väheks siis laiast maailmast on võtta tuhandeid jahiteemalisi ajakirju .Ole ainult mees ja loe.Ise olen Rootsi ajakirju vaadanud, ega suurt keelest aru saa aga pildid on vägevad.
Eks see Eesti probleem peitu ikka lugejaskonna vähesuses, sest heategevus ei toida.
Võiks ju olla praktikutele oma ajakiri, laskuritele teine jne.
Egas elevant pole siga!
mustlesk
Postitusi: 635
Liitunud: N Dets 02, 2004 1:48 pm

Postitus Postitas mustlesk »

Ajakirjas kirjutatakse,et veel paar tuhat jahitunnistuse omanikku registrisse kandmata,pidi veel aega võtma kuni register täielik saab,endale tuli ilusti kohale.

Tsiteerin "Lugupeetud jahimees,kütt,püssi-ja jahitunnistuse omanik!
Kui sa pole saanud ajakirja "Eesti Jahimees" endale koju otsepostitusega,siis ära helista ega kirjuta toimetusse,vaid küsi oma jahindusorganisatsioonist(selle juhilt) KAS ja MILLISED andmed Sinu kohta on toimetusse esitatud.Tea,et ka edaspidi käib postitusandmete (aadresside) TEATAMINE ja MUUTMINE Sinu jahindusorganisatsiooni kaudu kirjalike teadete alusel."
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Postitus Postitas Mart »

No nii,mul ajakiri käes! :D Polndki loll :lol:!!
Ma arvan,et kõik ikka saavad,lihtsalt natuke võtab aega,nagu ikka iga ettevõtmise käivitamisega.Aga üks on kindel,tore on, et meil ikka oma ja emakeelne ajakiri ja kuna nüüd on kindel,et ajakiri majandamise raskustesse ei jää,siis ainult tuult tiibadesse tegijatele.Minumeelest on ajakiri sisutihe ja hõlmab kõiki valdkondi ,mis ühte või teist jahimeest huvitada võiks.
miamimees
Postitusi: 4
Liitunud: T Mär 01, 2005 1:01 pm

Postitus Postitas miamimees »

Lisainfot asjade kohta http://www.ejs.ee/jahimees.html

Lisaks veel infot EJS-ist, et need, kellele ajakiri topelt koju jõuab (näiteks mitu pereliiget jahimehed), siis andke teada EJS-i ejs@ejs.ee kelle nimele ja aadressile te ajakirja ei soovi, võetakse maha (mitte registrist, aga ajakirja saajate nimekirjast). Kellele ajakiri ei tulnud peab oma seltsist, klubist asja uurima ning nende kaudu andmed edastama.

Ning kiirustage, järgmise numbrini pole kuigi palju aega jäänud!
Kasutaja avatar
sammal.habe
Postitusi: 1180
Liitunud: P Jaan 04, 2004 7:43 pm

Postitus Postitas sammal.habe »

minule ei tulnd EJ koju. hakkasin siis asja uurima ja selgus, et keskkonnateenistuse tegelase käkk (klubi olevat edastanud vaid oma liikmete andmed. ma aga eilse päevani jahiseltsi liige polnd, sestap pidanuks seda tegema KKT).

nii et kui kellelgi tartlasel selle aasta 1. numbrit topelt on, vabastan liigsest kirjavarast - või vahetan õlle vastu!
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

honkomees kirjutas:Ei tea kas peaks tulema iga jahtkonna pealt, kus liikmemaksu maksan :?: :?: :?:

Ise ootan siiamaani ajakirja oma postkasti. Nüüd sai kannatus otsa ja ostsin ikka poeletilt teise (maksin selle ajakirja eest siis kolmekordset hinda). Nädalavahetusel oli üldkoosolek ja sai uuritud seda teemat. Lugu selline, et ajakirja raha on jagatud ressursimaksu sisse ja seda sealt välja võtta ei saa ja vaatamata sellele, et maksan sisuliselt 2 korda ajakirja eest (olen kahes jahtkonnas) ei saa ka kahte ajakirja kord kuus postkasti. Jagaks hea meelega mõnele mittejahimehele (silmaringi laiendamiseks). Tundub, et teemat pole selle koha pealt korrektselt läbi seeditud. Huvi on pakkunud ainult ajakirja võimalikult kõrge trükiarv. Ornitoloogiaühingul on näiteks olemas perekonna liikmemaks ja seeda just nende jaoks kes ei soovi samasse leibkonda mitut ajakirja. :M
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
maukar
Postitusi: 21
Liitunud: R Okt 22, 2004 4:11 pm

Postitus Postitas maukar »

samuti heameelega loex kui tulex koju postkasti nii nagu peab, aga võta näpust teps mitte ei tule... :?
Käi metsas vahel ka fiilingu pärast... , mitte liha pärast... ;)
miamimees
Postitusi: 4
Liitunud: T Mär 01, 2005 1:01 pm

Postitus Postitas miamimees »

maukar kirjutas:samuti heameelega loex kui tulex koju postkasti nii nagu peab, aga võta näpust teps mitte ei tule... :?

Oma seltsist-klubist vms. uurisid, kas sinu andmed seal õiged ning EJS-i ka edastatud? Et asi paraneks tuleb tegutseda :!:
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Eesti Jahimees

Postitus Postitas jorr »

Olen sellest juba kuskil kirjutanud, minu arust lahja värk on. Isegi venelaste Ohhota asjalikum aga ehk areneb veel.
noorus on ilus aeg
Suletud