"Eesti Jahimees"

2005. aasta teemad

Kas sinu postkasti käib "Eesti Jahimees"

Jah
57
70%
Ei
24
30%
 
Hääli kokku: 81

Ahto Kattai
Postitusi: 2418
Liitunud: R Mär 12, 2004 8:41 pm

Postitus Postitas Ahto Kattai »

Lobodka kirjutas:Ajakiri om enamb-vähemb tibens-tobens. Arenguruumi kah viil lõpmata
pallju.
Problem: tuu osa jahimiihi, kes Ajakirja iialge ei olõ lugõnu-ei mõista
teda ka tahta.
Ku ta puulvägiisi kodo tulõ- mõni vast nakas lugõma.
Äketse om mõni niidkõnõ Ajakirja ja Jahimeeest vahele viil kudamatta.
Vahest noid niite pitte saass rohkõmb rahvast lugijaist.

Võro kiil om tore,aga sa proovi ikka estikeeles ,mul läheb keel lugemisega sõlme :D
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Postitus Postitas honkomees »

kult kirjutas:
Lobodka kirjutas:Ajakiri om enamb-vähemb tibens-tobens. Arenguruumi kah viil lõpmata
pallju.
Problem: tuu osa jahimiihi, kes Ajakirja iialge ei olõ lugõnu-ei mõista
teda ka tahta.
Ku ta puulvägiisi kodo tulõ- mõni vast nakas lugõma.
Äketse om mõni niidkõnõ Ajakirja ja Jahimeeest vahele viil kudamatta.
Vahest noid niite pitte saass rohkõmb rahvast lugijaist.

Võro kiil om tore,aga sa proovi ikka estikeeles ,mul läheb keel lugemisega sõlme :D

Olõi häta, saat iks jako :!:
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
Siili
Postitusi: 416
Liitunud: E Aug 09, 2004 10:23 pm

Postitus Postitas Siili »

Ega kõik jahimehed ka arvutit ei näpi. Siin välja tulev % võib arvutiväliselt hoopis teistsugune olla.
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Postitus Postitas sooviku »

Minul käib ajakiri algusest peale,veel sellest ajast,kui ta oli ajaleht.Meie jahimeestele on see ju ainukene eestikeelne väljaanne(või ma eksin).Häirib see,et kui hakatakse kirjutama laskevõistlustest,siis on terve(või noh pool)numbrit tulemusi , nimesid , meeste pilte,laskeradade pilte,laskeradade avajate pilte täis.Võiks olla rohkem teavet väikeuluki küttidele:kuidas küttida;millega küttida;miks küttida;kuidas ja kuhu nahku realiseerida.Aga üldiselt HEAD UUT AASTAT nii EESTI JAHIMEHELE,kui eesti jahimeestele!
eeru
Postitusi: 246
Liitunud: N Veebr 26, 2004 9:17 am

Postitus Postitas eeru »

sooviku kirjutas:Minul käib ajakiri algusest peale,veel sellest ajast,kui ta oli ajaleht.Meie jahimeestele on see ju ainukene eestikeelne väljaanne(või ma eksin).Häirib see,et kui hakatakse kirjutama laskevõistlustest,siis on terve(või noh pool)numbrit tulemusi , nimesid , meeste pilte,laskeradade pilte,laskeradade avajate pilte täis.Võiks olla rohkem teavet väikeuluki küttidele:kuidas küttida;millega küttida;miks küttida;kuidas ja kuhu nahku realiseerida.Aga üldiselt HEAD UUT AASTAT nii EESTI JAHIMEHELE,kui eesti jahimeestele!

UUT JAH!
Meil sama probleem. Mehed eisaa aru milleks laskevõistlused, harjutamine ja linnujaht näit. laanepüü ju suisa raharaiskamine :cry:
Ostad ikka karbi padruneid, lased ainult mis võimalikult suur ja süüa sünnib annab kohe rahaks vahetada vot see on jaht :cry:
Krt selles ajakirjas eiole minuarust peale Levandi jutu suurt midagi lugeda. Või mine aja temaga parem EJS juttu. Ammu oleks uut ajakirja vaja. Nüüd leiti püsiv lugejaskond(eurorahadest). Meil akkab nüüd 3tk. !!!!! korraga ilmuma :wink:
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Postitus Postitas baddmann »

erhmm.....mis eurorahadest, meie endi rahadest ikka :D
eeru
Postitusi: 246
Liitunud: N Veebr 26, 2004 9:17 am

Postitus Postitas eeru »

baddmann kirjutas:erhmm.....mis eurorahadest, meie endi rahadest ikka :D

Igale jahimehele tasuta ajakiri. Arvad et rohelised teevad kingituse :wink:
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Postitus Postitas baddmann »

mina arvan et tasuta lõunaid ei ole olemas. antud juhul tulevad rahad ikkagi vähemalt osaliselt EJS liikmete enda kaukaist. kuna ma ise selle organiseerimise juures ei ole, siis kindlalt väita ei saa, eks teadjamad kommenteerivad.
Vari
Postitusi: 135
Liitunud: N Nov 18, 2004 5:41 pm

Postitus Postitas Vari »

Arvan ka ,et ajakiri on kehva ning 2/3 selle mahust võiks südamerahuga prügikasti visata.Praktikust kütil ei ole sealt suurt midagi lugeda. Probleem on aga selles ,et kust võtta neid sisutihedate artiklite kirjutajaid. Selleks et midagi asjalikku kirjutada,peab midagi kindlalt teadma. Selleks et midagi kindlalt teada, tuleb sellega pikalt tegelda ja uurida. Meie ,kes me oleme põhiliselt "pühapäeva kütid" ei ole mitte kuidagi võimelised midagi olulist jahinduses teada saama. Selleks käime me liiga harva looduses. Kui me ka midagi huvitavat märkkame, siis tihti ei oska me õieti seostada. Palju on neid jahimehi kes peavad regulaarselt ja üksikasjalikku jahipäevikut. See peaks olema elementaarne, aga.... Selleks et maailma muuta, alustagem iseendast.
vana sokk
Postitusi: 144
Liitunud: E Nov 22, 2004 3:32 pm

Eesi Jahimees

Postitus Postitas vana sokk »

Mul käib aastast 1980 .Tol ajal oli veel ajalehena,nüüd ajakirjana ilmub.Oli veel tellitud Ohota,sealt sai jooniseid kuulide ja lõksude kohta ja muud huvitavat.Eks näis mis uues numbris on,selle mõttega sai ainult 3kuuks tellitud aga nüüd saan vägisi aastaks ja keegi ei küsi kas soovin.Meie meestet oli tellitud side andmetel tellitud eelmisel aastal peale minu veel kolmel jahimehel,kurb!
võimalikult suurem ports
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Postitus Postitas aivar00 »

Mina sain asjale nii pihta, et iga jahimees maksab 100 krooni aastamaksu näol juurde ja selle eest siis see ajakiri postkasti tulebki. Seega sellele, kes ennem tellis on ajakiri poole odavam. Sellele, kes ei tellinud on nagu pealesunnitud ost. Eurorahadega minuteada küll mingit pistmist ei ole. Samas igat asja saab alati paremini teha. Nii et vingumise asemel pliiats või klaviatuur ligi ja andke takka. Muidugi ennast huvitaks ka justnimelt spetsialistide arvamused ja katsetused erinevate relvade, laskemoona, riietuse jne. kohta. Samas ka tavakasutajate arvamused, kelleks ennast pean. Endale on kõige rohkem meeldinud jahijutud ning Aaviku jutt lihakehade töötlemisest. Ma arvan, et asi muutub ikka paremuse suunas, nii et minu poolt jõudu tegijatele.
ikka lõbusalt
eurokas
Postitusi: 54
Liitunud: E Jaan 24, 2005 6:50 pm

hea uudis

Postitus Postitas eurokas »

23.01.2004
RAHA TAGASI

EJS-i raamatupidamine saavutas kokkuleppe Eesti Postiga, et JAHIMEESTELE, kes on juba ajakirja ära tellinud, kuid kes registrisse kuuludes hakkavad 2005.aastal saama ajakirja “Eesti Jahimees” otsepostitusena, TAGASTATAKSE TELLIMISRAHA SAMAS SIDEASUTUSES, KUS NAD TELLIMISE VORMISTASID. Kõiki sideasutusi on Eesti Post sellest teavitanud. Kindlasti aga tuleb kaasa võtta tellimiskviitung!


Ülo Kraan
vana sokk
Postitusi: 144
Liitunud: E Nov 22, 2004 3:32 pm

Eesti Jahimees

Postitus Postitas vana sokk »

Käisin sides ja öeldi et maksa enne tellimuse tühistamise tasu ja siis saab alates märtsist raha tagasi s,o 25 krooni aga mul oli tellitud 1kvartaliks.Oleks huvi teada kas keegi veel on sides käinud tellimust tühistamas ja kuidas läks .Mina loobun sest kuu alguses öeldi et ei saa tühistada aga nüüd öeldi et hilja,miks varem ei tulnud.Keda uskuda siis?
võimalikult suurem ports
Ahto Kattai
Postitusi: 2418
Liitunud: R Mär 12, 2004 8:41 pm

Postitus Postitas Ahto Kattai »

On ikka siin eesti vabariigis hää elada .Täna siis tuli jälle ajakiri kohale täitsa "tasuta " ja veel kaks tükki .Nüüd saame poisiga kumbki oma lugeda :shock: Hea ,et asi ikka nii tasuta on ,ainult 30% tõsteti maksu :evil:
Kivi kotti!
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Postitus Postitas Mart »

Mina loll jätsin ajakirja tellimata ja nüüd karistus käes,pole ühtki numbrit :cry:
Suletud