Külakoerad

Üldfoorumis võib rääkida teemadel , mis teistes foorumites ei kajastu.
Vasta
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: Külakoerad

Postitus Postitas andrus »

Siis lähedki ja teed selle asja lihtsalt metsas ära.Jäljed peidad hoolikalt ja hoiad oma suu igaveseks kinni.Mitte ei lähe ja kisa kõval häälel kuskil foorumis mida tema ja team asemud korda saadavad.
jahismurf
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Re: Külakoerad

Postitus Postitas jorr »

Täpselt Andrus,ning räägitakse,et suu olevat söömiseks ka jahimehele.Aga kui asja praeguse seaduse järgi ajada,siis kuhu sellised koerad metsast kaoksid,või kuidas saaks metsloomi(kits,siga) kaitsta nende koerte eest?Ning noorjahimehed alles eksamiks õpitud seadusi täis,kõik peab seaduslik olema,metsas koera lasta ei tohi.
noorus on ilus aeg
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: Külakoerad

Postitus Postitas andrus »

Täpselt pole siin midagi,sest mina ei poolda seda laskmist.
jahismurf
Prohvet Maltsvet
Postitusi: 426
Liitunud: T Dets 11, 2007 5:26 am

Re: Külakoerad

Postitus Postitas Prohvet Maltsvet »

-Ivar- kirjutas:Relva eksam tehtud 22.09.2006.a. Minult küsiti kas märgime loale ka enese ja vara kaitseks.
Sellest minu seadusetõlgendus.
Tunnistan viga olen siiamaani Relvaseadusest valesti aru saanud.(Kontrollisin politseist üle) Vabandused nende suunal kes ennast puudutatuna tundsid minu eelnevastes postitustes.

õppimisvõime on suur PLUSS, kõik polegi veel kadunud.
Prohvet Maltsvet
Postitusi: 426
Liitunud: T Dets 11, 2007 5:26 am

Re: Külakoerad

Postitus Postitas Prohvet Maltsvet »

kakuke kirjutas:
Beretta kirjutas:Häbi tunnistada aga 19 aastaselt olin ma jõunud alles tipikooli esimesele kursusele- elu oli ilus nagu laulusalmis-Ja üle Atlandi me lähme ja´la.

On isegi ütlus olemas, et kes pole noorelt revolutsionäär see on südametu ja kes vanalt olles veel on revolutsionäär see on lihtsalt loll. :D
Las noored mäuravad, küll maha rahunevad. :D


väga õigesti öeldud :D
Ole kui leebe tuul...
duv
Postitusi: 582
Liitunud: N Jaan 08, 2009 10:48 am

Re: Külakoerad

Postitus Postitas duv »

Mina julgeks väita, et koerte pidamise asjus teatud paremuse poole liikumist täheldanud. Tallinnas Mustamäe pargis sportides(joostes) veel mõni harv juhus, kui koer jalgadesse kargama kipub ja enamus peremehi läbi jaganud, et fraas ärge kartke tegelikult ta ei hammusta inimest suurt ei lohuta, kui koer poriste jalgedega sul mööda pükse üles ronib. Ka jahimaadel pole hoolimata sellest, et koera lasta enam ei või koeri liikumas näinud ja isegi need bohhuistid, kes vanasti omi koeri vabapidamisel hoidsid nüüd kuidagi taltunud. Kindlasti võib mõnel pool see lugu teisiti olla, aga asi seegi.
jyri

Re: Külakoerad

Postitus Postitas jyri »

Täitsa nõus Aivariga,et asi kinni meie suhtumises seadustesse.Teoreetiliselt ju lahendused olemas,aga meil iga inimene arvab ennast olema otsustaja,millist seadust,kas üldse,mil määral ja millal täita.Peegliks on paraku liikluses toimuv,ehk karistamatus.Kui "tädi Maalile" tähendab 900 EEK nädalat dieedil,siis mõni teine unustab juba 10minuti pärast,palju ta trahvi sai ja poole tunni pärst sündmuse ise.Nii ka koertepidajad,kes tahtlikult lasevad oma penid "natukeseks" metsa jooksma(peremeheta hulkurid on "teisest ooperist")."Riik" ei viitsi sellistega tegeleda ja kui noortel jätkub "revolutsioonilist tungi" asja parandada,on see tõesti tore ja võibolla ka ainuke võimalus.Igatahes jõudu ettevõtmisel minu poolt (y)
hallivatimees
Postitusi: 47
Liitunud: K Aug 29, 2007 3:39 pm

Re: Külakoerad

Postitus Postitas hallivatimees »

Rääkisin veel ühe tedajamehega ja tema ütles selle peale naeratades et varsti on summutid lubatud ja probleem lahenenud. :D
Kasutaja avatar
duma
Postitusi: 523
Liitunud: N Mär 15, 2007 12:10 pm

Re: Külakoerad

Postitus Postitas duma »

Su jutustused hakkavad viitama juba, et sa ei hakkagi seda asja edasi ajama?
Mine käi ikka päälinnas ära ja vaata, mis sulle räägitakse ning hoia foorumirahvast ka kursis
duo on parem
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: Külakoerad

Postitus Postitas andrus »

Algus oli sul ju palju lubav aga peale seda postitust tundub,et lepidki sellise probleemi "lahendusega.

Krdi kergelt ikka loobud oma eesmärkidest (n)
Seega oma väepealiku koha suure seadusemuutjate väe ees panid sa küll ohtu sellega.Mina igatahes sinuga lahingusse ei tule. :lol: :lol: :lol:
jahismurf
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Külakoerad

Postitus Postitas kakuke »

hallivatimees kirjutas:Rääkisin veel ühe tedajamehega ja tema ütles selle peale naeratades et varsti on summutid lubatud ja probleem lahenenud. :D

Kas püssipaugu hirmus tõesti on pauk tegemata jäänud? Ise pole kunagi seda kartnud, et keegi minu pauku kuuleb, pigem teistsugused asjad jätnud sõrme sirgeks. See pole lahendus, vähemalt minu jaoks mitte. Ma julgen väita, et päris kohalikest aegade jooksul umbes 80% on jahivaenulikeks saanud just läbi jahimeeste poolt koerte laskmise.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
reimakas
Postitusi: 308
Liitunud: E Nov 28, 2005 5:16 pm

Re: Külakoerad

Postitus Postitas reimakas »

hallivatimees kirjutas:Rääkisin veel ühe tedajamehega ja tema ütles selle peale naeratades et varsti on summutid lubatud ja probleem lahenenud. :D

Nii.
Kokkuvõte suht poliitiku maiguga: "Ma lubasin probleemi lahenda ja tegin, summutid varsti lubatud." Aga härra, te ju lubasite midagi muud. "Äh, tehke minu sõnade, mitte tegude järgi...."
See, kes tapab, pole veel jahimees
hallivatimees
Postitusi: 47
Liitunud: K Aug 29, 2007 3:39 pm

Re: Külakoerad

Postitus Postitas hallivatimees »

reimakas kirjutas:
hallivatimees kirjutas:Rääkisin veel ühe tedajamehega ja tema ütles selle peale naeratades et varsti on summutid lubatud ja probleem lahenenud. :D

Nii.
Kokkuvõte suht poliitiku maiguga: "Ma lubasin probleemi lahenda ja tegin, summutid varsti lubatud." Aga härra, te ju lubasite midagi muud. "Äh, tehke minu sõnade, mitte tegude järgi...."


Tsiteerisin lihtsalt ühe mehe sõnu, asja ajan ikka edasi! :)
hundikütt
Postitusi: 1007
Liitunud: R Veebr 19, 2010 7:13 pm

Re: Külakoerad

Postitus Postitas hundikütt »

Seda koerte probleemi lahatud siin nii ja naapidi.Hallivatimehe tahe siin seadusi muutma hakata,et oleks luba koeri lasta,mu meelest täielik jama.Palju meil siis selliseid peremeheta koeri maal on,linnades iseasi,aga seal ei lasta ju ka,vaid püütakse.Ega koer pole ju süüdi,et ta õhtul välja ,,sööma,,lastakse,ikka peremees süüdi,siis tuleks ju talle tina anda.Vahest juhuseid,kus koer saab ise aiast välja või ketist lahti-on omalgi mõned korrad juhtunud,ei saa ju kohe tina anda.
Maal ju täpselt teada ,kelle koer-enamasti tuntakse kohalikkekoeri ja peremehi nii nime kui nägupidi.Teatakse ka probleemseid peremehi.Minuarust kõige mõistlikum lahendus see,et kui tegu juhuslikult lahti pääsenud koeraga,helista peremehele ja sel veel hea meel,et koera kätte sai.Kui aga tegu selliste koertega,kes pidevalt lahti ja rääkimine ei aita,siis peab aitama ainult KOV. Seal peab aga selle asjaga tegeleja olema selline inimene ,kes oma kohustusi tõsiselt võtab.On ju igasuguseid mõjutusvahendeid alates hoiatusest,trahvist ja lõpetades loomapidamis õiguse ära võtmisega.See ei tohiks ju hea tahtmise juures eriline probleem olla.Palju neid pidevalt hulkujaid siis ühe valla territooriumil ikka on.
Kasutaja avatar
Beretta
Postitusi: 1452
Liitunud: T Nov 25, 2003 4:47 pm

Re: Külakoerad

Postitus Postitas Beretta »

hallivatimees kirjutas Nii, ühe mõtte tahan maha matta. Seda pole mõtet nõuda, et jahimeestele koerte laskmise luba antakse.
Ja mõni päev hiljem kirjutab sama noorsant:
asja ajan ikka edasi!
Kuna kadett Biegler hakkas nende sõnade juures jälle vähkrema,lõi ka Batzeri nina all intensiivsemalt haisema, nii et mees ei saanud teisiti kui pidi sülitama ja ütlema: "Stink wie a' Haizlputza"
tõlke leiab Švejki 492. lehelt.
Grumpy old man
Vasta