Eesti hagijate erinäitus 5.12.2009

Jaht koertega ja kuidas oma lemmik tööle saada .
eeropank
Postitusi: 4
Liitunud: T Dets 08, 2009 10:38 am

Re: Eesti hagijate erinäitus 5.12.2009

Postitus Postitas eeropank »

minul on jahisarve hagijas ja juba 7 aastane, ajab väga hästi, I järk jänesele ja välimik on hinnatud 2 sertiga. aga eks see on kutsika võtmisel peab õnne ka olema.
maris
Postitusi: 220
Liitunud: P Jaan 27, 2008 7:09 pm

Re: Eesti hagijate erinäitus 5.12.2009

Postitus Postitas maris »

www.sakste.com - Sakste eesti hagijad
epood.smartdog.ee - palju kasulikku (jahi)koertele
Ailen
Postitusi: 1
Liitunud: L Juul 24, 2010 10:08 am

Re: Eesti hagijate erinäitus 5.12.2009

Postitus Postitas Ailen »

Täiesti teemast välja küll, aga kirjutan ära. Jutt käis siin Jahisarve hagijatest. Minu hagijapoiss pole küll otseselt jahisarvest(Dik[Jahisarv Aspin x Belsi]), kuid isa jahisarve koer. Too oligi ainuke näitus, kus mainiti tema suurust ja masiivsust, see oli küll nagu ma aru sain heaga mõeldud, kuid ma oskan ka valesti inimesi tõlgendada. Karva kohta olen siiani saanud ainult kiitvaid sõnu - paks ja värvirikas.

Jahi kohta ei oska ma pikalt rääkida, kuna seda me ei harrasta. Küll on olnud kordi, mil ta on jäljele läinud täiesti omavoliliselt, ajanud jälge, ajanud jäneseid, kilgates ning kõik nii nagu peabki olema(vähemalt nagu ma aru saanud olen). Kinnitust saab sügisel, mil minemas verejälje katsele.

See-eest saan kiita taibukust, õppimiskiirust. Charlie(minu seesama hagijapoiss) omad mitteametlike tulemusi KK(kuulekuskoolituses) ning siiani on kõik pealtnägijad teda vaadanud "suulahti". Ei tea, kas see on just tema eripära, või on see geenides.
Vasta