Garmin-Astro 220

Siin võib jagada kogemusi soetatud toodete kasutamisest
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Re: Garmin-Astro 220

Postitus Postitas Mart »

Mapsource programmiga saab kaarte GPS-i, aga kui kaart SD kaardiga seotud ehk siis copy-kaitsega, siis ei saa. Selline idee ei tööta, et tõstan kaarti gepsust gepsu ja copin igasse gps-si kaardi sisse. :D Aa kui teed ise kaardi ja kalibreerid ära, siis saab kopeerida.
Kasutaja avatar
Ax1600
Postitusi: 414
Liitunud: E Nov 10, 2003 10:58 am

Re: Garmin-Astro 220

Postitus Postitas Ax1600 »

Soov sisestada kaks kaarti, mis kataksid üksteist. Üheks võimaluseks arvan paigutada basemapi (GPSis) kõrvale üks kaart ja SD kaardilt saaks teise. Kui on mingid võimalused palun anda teada.
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Re: Garmin-Astro 220

Postitus Postitas Mart »

Aa seadmed tulevadki ju sedasi, et BaseMap on all ja SD kaardil Eesti kaart selle peal.
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Re: Garmin-Astro 220

Postitus Postitas honkomees »

Mart kirjutas:Aa seadmed tulevadki ju sedasi, et BaseMap on all ja SD kaardil Eesti kaart selle peal.
Ax1600 ju selgelt räägib
paigutada basemapi (GPSis) kõrvale üks kaart ja SD kaardilt saaks teise
st et basemapi kõrval oleks korraga gepsus veel 2 normaalset kaarti kasutusel - nt Regio baltikumi kaardi kõrval EOMap Eesti kaart.
Tegelt ju on neil kaartidel ka netist allalaetavad versioonid, mis seotud aparaadiga, mitte kaardiga.
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
Kasutaja avatar
duma
Postitusi: 523
Liitunud: N Mär 15, 2007 12:10 pm

Re: Garmin-Astro 220

Postitus Postitas duma »

Täna siis jätsin rihmad koertele kaela, koerad olid toas. Nullisin jahi marsuudi/rajad ära ja ooh imet, ca pooleteise tunniga (koerad toas) koertel läbitud 4-5km. Kui kaob koeral gps signaal viskab koera kujutise 200m eemale reaalsest viimasest kohast kus signaaliga koer oli. Endal läbitud vahemaa (gps seisis laua peal) 2h 4,5km. Kui mõnda aega vaadata gepsu sis see nooleke mis sinu asukohta näitab liigub ikka päris palju. 5m täpsusega pole mõtet arvestada. Tea kas minu garminis viga või teistel kh?
duo on parem
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Re: Garmin-Astro 220

Postitus Postitas honkomees »

arvata et kõigil, mul vähemalt samamoodi ...
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
pajero
Postitusi: 83
Liitunud: K Aug 01, 2007 8:18 pm

Re: Garmin-Astro 220

Postitus Postitas pajero »

mul ka aga metsas ollen kaks korda traksid üles leidnud kusjuures väga täpselt.
Kasutaja avatar
duma
Postitusi: 523
Liitunud: N Mär 15, 2007 12:10 pm

Re: Garmin-Astro 220

Postitus Postitas duma »

Isegi metsas 1 korra mobiili üles leidnud (tänu helisemisele muidugi) aga ikkagi kohapeal seistes natsa palju liigub see pointer
duo on parem
pajero
Postitusi: 83
Liitunud: K Aug 01, 2007 8:18 pm

Re: Garmin-Astro 220

Postitus Postitas pajero »

olen ka mitu korda sea või põdra asukoha ära märkinud (surnud) ja eksimatult üles leidnud
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Re: Garmin-Astro 220

Postitus Postitas honkomees »

pajero kirjutas:olen ka mitu korda sea või põdra asukoha ära märkinud (surnud) ja eksimatult üles leidnud

ei noh, räägime jälle üksteisest mööda :lol: Niimoodi asukohta märkides leian ka mina ilusasti üles, aga kodus olen jätnud sisselülitud gps'i autosse tööle ja tekib sihuke mitmekümne meetri ulatuses "trekkide" võrgustik et ainult imesta... vahepeal jõudnud aparaat oma arust ka naabri õuel ära käia jne.
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Re: Garmin-Astro 220

Postitus Postitas rajaleidja »

Ise sama asja kogenud. Viskad hommikul gepsu ja rihmad autosse ja mõne aja pärast võid näha, kuidas rihmad on mööda hoovi ringi jooksnud :)
Aga metsas pole täpsusega probleeme tekkinud.
Kasutaja avatar
Eik
Postitusi: 1237
Liitunud: L Jaan 25, 2003 12:18 am

Re: Garmin-Astro 220

Postitus Postitas Eik »

honkomees kirjutas:
pajero kirjutas:olen ka mitu korda sea või põdra asukoha ära märkinud (surnud) ja eksimatult üles leidnud

ei noh, räägime jälle üksteisest mööda :lol: Niimoodi asukohta märkides leian ka mina ilusasti üles, aga kodus olen jätnud sisselülitud gps'i autosse tööle ja tekib sihuke mitmekümne meetri ulatuses "trekkide" võrgustik et ainult imesta... vahepeal jõudnud aparaat oma arust ka naabri õuel ära käia jne.


See "probleem" on ka tavalisel GPS'il ja minu arvates on tingitud sellest, et satelliidid liiguvad ja samal ajal positsioneerivad, kui GPS on ise ka liikumises siis on kogu protsess väga täpne aga kui seade seisab siis hakkab rada sinu ümber ujuma, nii 10-15m raadiuses.
Andrus Michelis
Postitusi: 436
Liitunud: K Nov 03, 2004 9:13 pm

Re: Garmin-Astro 220

Postitus Postitas Andrus Michelis »

Kas kellegil on olnud probleemi, et Astro tööraadius muutub väga väikeseks? Nimelt tuvastab koera kohati ainult paarisaja meetri radiuses, kui koer on kaugemal, siis ilutseb GPSi ekraanil küsimärk, mis teadupärast näitab , et side kaelarihmaga on katkenud. Kasutajad võiks kirjutada, kui kaugelt nende Astro koera leiab. Mis võiks selle põhjuseks olla? Mida tuleks ette võtta probleemi likvideerimiseks? 4-5 mulle teada olevast seadmest esineb antud anomaalia kahel.
Ma ei kuuluta tõde. Avaldan vaid arvamust.
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Re: Garmin-Astro 220

Postitus Postitas Mart »

Andrus Michelis kirjutas:Kas kellegil on olnud probleemi, et Astro tööraadius muutub väga väikeseks? Nimelt tuvastab koera kohati ainult paarisaja meetri radiuses, kui koer on kaugemal, siis ilutseb GPSi ekraanil küsimärk, mis teadupärast näitab , et side kaelarihmaga on katkenud. Kasutajad võiks kirjutada, kui kaugelt nende Astro koera leiab. Mis võiks selle põhjuseks olla? Mida tuleks ette võtta probleemi likvideerimiseks? 4-5 mulle teada olevast seadmest esineb antud anomaalia kahel.


Sellest anomaaliast olen kuulnud juba kahe erineva inimese käest ja mõlemad probleemsed on olnud "ameeriklased". Ühel inimesel vist käis inglismaal garantiis(oma kulude ja kirjadega) teisel siiani kapi otsas.
tony
Postitusi: 1148
Liitunud: P Dets 26, 2004 1:41 pm

Re: Garmin-Astro 220

Postitus Postitas tony »

Inglismaal neid käinud vähemalt kolm.Praegugi üks kaelarihm ka seal.Normaalne tööraadius tavalise antenniga ca 2 km.On ka erandeid.Kas sul on amide oma mis jamab?
Vasta