Garmin koera GPS

Jaht koertega ja kuidas oma lemmik tööle saada .
Suletud
Pikkmets
Postitusi: 45
Liitunud: N Dets 31, 2009 2:31 pm

Re: Garmin koera GPS

Postitus Postitas Pikkmets »

See antenn kindlasti hea, aga hind on üle mõistuse.Mul on raadiojaama pikk antenn küljes ja töötab hästi. See tross antenn peaks olema parem.
plaaster
Postitusi: 344
Liitunud: E Dets 19, 2005 10:32 am

Re: Garmin koera GPS

Postitus Postitas plaaster »

Hunter30-06 kirjutas:Kas keegi 50 cm antenni ka kasutanud on?
Seda http://baltichunter.ee/pood/product_inf ... e4e99a84ee siis.


Olen kasutanud aga enam ei kasuta kuna antenn vibreerib sedavõrd, et võib trükiplaadi ära rikkuda... ja kuuldavasti on ka rikkunud.
hundikütt
Postitusi: 1007
Liitunud: R Veebr 19, 2010 7:13 pm

Re: Garmin koera GPS

Postitus Postitas hundikütt »

Astro kasutajad,kes te siin kurtsite oma riistad korda saanud.,et koera kaugemalt kui 500m ei näita,kas oleteoma riistad korda saanud.Mina viisin oma müüa juurde garantiisse ja aasta vana komplekt vahetati täiega välja.Nii et teada ma ei saanudki,milles viga kuna ei vaevutud vaatama,vaid öeldi,et eelmine partii ei olnud töökindel.
Pikkmets
Postitusi: 45
Liitunud: N Dets 31, 2009 2:31 pm

Re: Garmin koera GPS

Postitus Postitas Pikkmets »

Minu astro vahetati ka välja garantii korras, aga ei öeldud mis viga. Mul uuendas koera asukohta viie minuti tagant.
Ahto Kattai
Postitusi: 2418
Liitunud: R Mär 12, 2004 8:41 pm

Re: Garmin koera GPS

Postitus Postitas Ahto Kattai »

Kas siin neid uute Astrote(vist oli 320) omanike ka on ja mis mulje siis aparaat jätab?
Hanekaelpart
Postitusi: 18
Liitunud: P Apr 04, 2010 3:42 pm

Re: Garmin koera GPS

Postitus Postitas Hanekaelpart »

Sai siis täna katsetatud seda uut astro 320 mudelit kuid kahjuks tuleb tunnistada, et ei midagi erilist. Reklaamitud kuni 30% suurema leviala tähendab ilmselt seda, et pakendis on kaasas pikem antenn. Leviala oli siis järgmiselt: 0-1500m oli pidev levi, 1500-2000m oli vahelduv levi ja peale 2000m oli üldiselt vaikus kui välja arvata üks kord kus oli levis kuni 3700m. Need kõik numbrid saavutatud pika antenniga. Menüü on natuke paremaks läinud ja mõned funktsioonid ka juures kuid arvan et kellel astro 220 veel töötab siis erilist mõtet uuema vastu ümer vahetada pole.
Kasutaja avatar
Ax1600
Postitusi: 414
Liitunud: E Nov 10, 2003 10:58 am

Re: Garmin koera GPS

Postitus Postitas Ax1600 »

Kas saab kasutada värvilist aluskaarti? Mõtlen ortofotot
Viimati muutis Ax1600, T Jaan 03, 2012 10:54 pm, muudetud 1 kord kokku.
Ahto Kattai
Postitusi: 2418
Liitunud: R Mär 12, 2004 8:41 pm

Re: Garmin koera GPS

Postitus Postitas Ahto Kattai »

Ax1600 kirjutas:Kas saab kasutada värvilist aluskaarti?

Kas sull siis kaart must-valge?
Milline see 320 -ne pikem antenn mis kaasas välja näeb ,kas selline pehme kummist nagu vanal v on jutt lihtsalt neist pikematest antennidest milliseid Garminis müüakse?
Hanekaelpart
Postitusi: 18
Liitunud: P Apr 04, 2010 3:42 pm

Re: Garmin koera GPS

Postitus Postitas Hanekaelpart »

See pikem antenn on selline kerge ja hästi peheme kuid mitte päris kummist, pigem meenutab otsast seda kaelarihma antenni. Üks pluss astro 320 juures on see et saab paberkaarte digitaliseeritult kasutada ja ka see aerofotode kasutamine. Ei ole veel hetkel neid käima saanud kuid tegelen asjaga. Siin olemas korralik juhend paber kaartide digitaliseerimisesthttp://www.garmin.ee/abi/allalaadimine/custom-maps
Kasutaja avatar
Ain Aavik
Postitusi: 842
Liitunud: R Okt 03, 2008 12:13 pm

Re: Garmin koera GPS

Postitus Postitas Ain Aavik »

Aga üks hoiatus küll !

Kui uuendate tarkvara, siis arvestage sellega, et seadmes kustub kohalik keel. Keele saab tagasi ainult Jakarisse maaletooja juurde minnes ...
Mida rohkem olen inimeste loomust tundma õppinud, seda rohkem kuulub mu poolehoid metsale ja metsaelanikele.
Siig
Postitusi: 40
Liitunud: T Sept 29, 2009 9:27 am

Re: Garmin koera GPS

Postitus Postitas Siig »

Huvituks ühest katkisest astro käsiseadmest. Täpsemalt oleks tarvis antenniga ühenduses olevat trükkplaati :P . Kui mõnel seisab selline kapi otsas, siis võiks teada anda. Hea hinna puhul võtaks ära.
Ahto Kattai
Postitusi: 2418
Liitunud: R Mär 12, 2004 8:41 pm

Re: Garmin koera GPS

Postitus Postitas Ahto Kattai »

Kas keegi kasutab astrol ka mingit ekraani kriipimisvatast kaitset? Kas neid ekraane on võimalik lihvida/taastada,kui need kannatada on saanud?
plaaster
Postitusi: 344
Liitunud: E Dets 19, 2005 10:32 am

Re: Garmin koera GPS

Postitus Postitas plaaster »

kult kirjutas:Kas keegi kasutab astrol ka mingit ekraani kriipimisvatast kaitset? Kas neid ekraane on võimalik lihvida/taastada,kui need kannatada on saanud?

Kasutan kaitsekilet just selle kriipimise pärast ja olen rahul.
Ahto Kattai
Postitusi: 2418
Liitunud: R Mär 12, 2004 8:41 pm

Re: Garmin koera GPS

Postitus Postitas Ahto Kattai »

Ja kus seda müüakse?
Kasutaja avatar
Ain Aavik
Postitusi: 842
Liitunud: R Okt 03, 2008 12:13 pm

Re: Garmin koera GPS

Postitus Postitas Ain Aavik »

Mida rohkem olen inimeste loomust tundma õppinud, seda rohkem kuulub mu poolehoid metsale ja metsaelanikele.
Suletud