Garmin koera GPS

Jaht koertega ja kuidas oma lemmik tööle saada .
Suletud
kaspars
Postitusi: 47
Liitunud: P Juun 20, 2010 8:49 pm

Re: Garmin koera GPS

Postitus Postitas kaspars »

kaspars kirjutas:Mul astro 220-ga sama viga-500 m levi siis jokk...Aga sain targematelt teada, et astro antennile ei mõju hästi ka autoraadiosaatja(jahijaam autos ligikaudu 20 W ja rohkemgi, mul endal 40 W-ne) soovituslik kaugus oli 6 m, aga arvan et see võis ka veel mõjutada, et nii gps kui ka pika antenniga raadiojaam olid ajus, taskutes olles, üksteise peal...See kõik siis pidavat kõrvetama mingi antennikiibi ära, sest seadmete sagedused kattuvad mingil määral.


Minu eelmise postituse põhjal ka küsimus. Kas keegi teab, kus Eestis müüakse Garmin Astro 220´i? Konks seisneb selles, et huvitab mind "ameerika" sagedus...
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Re: Garmin koera GPS

Postitus Postitas rajaleidja »

kaspars kirjutas:
kaspars kirjutas:Mul astro 220-ga sama viga-500 m levi siis jokk...Aga sain targematelt teada, et astro antennile ei mõju hästi ka autoraadiosaatja(jahijaam autos ligikaudu 20 W ja rohkemgi, mul endal 40 W-ne) soovituslik kaugus oli 6 m, aga arvan et see võis ka veel mõjutada, et nii gps kui ka pika antenniga raadiojaam olid ajus, taskutes olles, üksteise peal...See kõik siis pidavat kõrvetama mingi antennikiibi ära, sest seadmete sagedused kattuvad mingil määral.


Minu eelmise postituse põhjal ka küsimus. Kas keegi teab, kus Eestis müüakse Garmin Astro 220´i? Konks seisneb selles, et huvitab mind "ameerika" sagedus...

Eestis ei müüdagi ametlikult ameerika sagedusega Astrot.
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Garmin koera GPS

Postitus Postitas kakuke »

Ja isegi nordic´ut tuleb hetkel tikutulega taga otsida. :P
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
Ax1600
Postitusi: 414
Liitunud: E Nov 10, 2003 10:58 am

Re: Garmin koera GPS

Postitus Postitas Ax1600 »

Saksamaalt sain lõpuks kätte :D . Uus Astro pidi tulema meie maale alates mai kuust.
hundikütt
Postitusi: 1007
Liitunud: R Veebr 19, 2010 7:13 pm

Re: Garmin koera GPS

Postitus Postitas hundikütt »

Ei tea kas Astrot tabanud mingi nakkusvõi.Mul sai ka aasta täis jaenam üle 300m ei taha näidata.Sai kõik uuendused ja id muutmised ära teha ,aga tolku mingisugust.saatsin garantii remonti.Eks kuuleb mis öeldakse.
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Garmin koera GPS

Postitus Postitas kakuke »

Palju tal garantiid on?
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
hundikütt
Postitusi: 1007
Liitunud: R Veebr 19, 2010 7:13 pm

Re: Garmin koera GPS

Postitus Postitas hundikütt »

Kiri ütleb,et 2 aastat.Ostetud Jakarist või mis selle firma nimi oli.
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Garmin koera GPS

Postitus Postitas kakuke »

Ax1600 kirjutas:Saksamaalt sain lõpuks kätte :D . Uus Astro pidi tulema meie maale alates mai kuust.

Selle uue 320 astro said kätte? Anna siis teada ka siin, et kuidas on.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
vallo
Postitusi: 463
Liitunud: P Aug 22, 2004 12:59 am

Re: Garmin koera GPS

Postitus Postitas vallo »

Mul DC 40 näitab kuni 1-1,2 miili ja DC 30 mitte üle 0,95 miili. Sõltub metsast ,ilmast, maastikust ja niiimoodi on algusest pääle.
Kasutaja avatar
Ax1600
Postitusi: 414
Liitunud: E Nov 10, 2003 10:58 am

Re: Garmin koera GPS

Postitus Postitas Ax1600 »

kakuke kirjutas:
Ax1600 kirjutas:Saksamaalt sain lõpuks kätte :D . Uus Astro pidi tulema meie maale alates mai kuust.

Selle uue 320 astro said kätte? Anna siis teada ka siin, et kuidas on.


Tellisin 220 ja kaks dc40t. Laupäeval olid lennukiga Eesti poole teel. Ostsin eraisiku käest. Kui küsisin poest uut, siis suunati Eesti lehele. Siin uurisin kõik enda teadaolevad poed läbi, kuid tõesti polnud kuskilt saada. Vähemalt Saksas olevat 320 oktoobrist saadaval, see vähemalt nende kodulehel olev inf. Ise olen oma 220 rahul juba 3 aastat (kasutan jahis 2x nädalas). Isegi aku tublisti vastu peab. Levi hakkab jamama kuskilt 1,9km pealt (vahetasin originaalantenni natu pikema vastu). Mulle sellest aitab.
saaremees
Postitusi: 114
Liitunud: N Mär 17, 2005 2:26 pm

Re: Garmin koera GPS

Postitus Postitas saaremees »

Kas 220 antenni vahetasid pikema vastu??? Omal sama kaua olnud ja ka teema sama....
jyri

Re: Garmin koera GPS

Postitus Postitas jyri »

saaremees kirjutas:Kas 220 antenni vahetasid pikema vastu??? Omal sama kaua olnud ja ka teema sama....

22o ga on lood nii,et kui kutsad kadunud,siis saab siduda Astro toika külge ja tõsta "kõrgusele",lugeda mõttes 20-ni(minul 10 sek tagant impulss seadistatud ja kaks koera) ja siis vaadata,kus koerad on.Peaaegu sama tulemuse annab "pikema" antenni kasutamine.Aga "suunatud" antenn tõstab tõesti tundlikkust pea 2 korda.
Eelmine jaht kogesin huvitavat olukorda-ühe koera panin autosse istuma ja läksin metsa teise järgi,kes jätkas üksinda jahipidamist.Olin autost üle 3 km kaugusel,esimesele koerale juba üle 1 km näitas "?" .Äkki lõi teise koera ette kuskil 340 m kaugusel.Arvasin,et sai autost välja aga alles hiljem avastasin,et näitas hoopis 3,4 km.Siis jälle kadus.Seega kuskil konkreetses kohas oli signaali läbimine ideaalne.Ehk siis ei peaks alati koera "kadumisel" seadmeid süüdistama-nagu ennegi maininud,on samas kohas levi erinev.Kas puud on lehes,kas märjad või kuivad,kas sajab või ei jne.Kõik mõub!
Olku
Postitusi: 54
Liitunud: K Juul 20, 2005 11:03 am

Re: Garmin koera GPS

Postitus Postitas Olku »

Minul DC 30 jälle selline probleem, et aku on nagu täis laetud, kuid gps näitab, et aku laetus tase on ainult üks pulk. Samas teise rihmaga on kõik ok. Uuendasin nii gepsul, kui ka rihmadel softid ära, kuid see ei aidanud, üks tihmadest näitab "täis laetuna" ikka ühte pulka, teine nelja, ehk siis täis. Arvatavasti on siis ühe rihma aku kutu ja vajab väljavahetamist.
Kas kellegil on kogemust, kustkohast saab hea hinnaga akut?
Kasutaja avatar
Ax1600
Postitusi: 414
Liitunud: E Nov 10, 2003 10:58 am

Re: Garmin koera GPS

Postitus Postitas Ax1600 »

Tehnoturust sain ca 5cm (sama mis originaal v.a. pikem) pikema antenni 220 le. Olen asjaga rahul. Mul andis üks kord dc30 aku peale laadimist tunniga otsad. Avastasin, et laadides lülitus laadimine välja tunduvalt kiiremini, kui teisel rihmal. Võtsin korraks laadija tagant ja ühendasin uuesti. Rihm jätkas laadimist. Peale seda pole jama kordunud. Tundemärgid küll, et aku kustus aga viga oli arvatavasti hoopis anduris mis teavitab aku laetavuse tasest.
jyri

Re: Garmin koera GPS

Postitus Postitas jyri »

Ax1600 kirjutas:Tehnoturust sain ca 5cm (sama mis originaal v.a. pikem) pikema antenni 220 le. Olen asjaga rahul. Mul andis üks kord dc30 aku peale laadimist tunniga otsad. Avastasin, et laadides lülitus laadimine välja tunduvalt kiiremini, kui teisel rihmal. Võtsin korraks laadija tagant ja ühendasin uuesti. Rihm jätkas laadimist. Peale seda pole jama kordunud. Tundemärgid küll, et aku kustus aga viga oli arvatavasti hoopis anduris mis teavitab aku laetavuse tasest.

Mis/kus tehnoturust jutt?Kodukas või muu info oleks teretulnud!
Suletud