kõrvaklapid MIDAS ELECTRONIC HEARING PROTECTOR

Õnnestunud jaht on hea eeltöö tulemus , kuidas teha ettevalmistusi ja mida jahil abivahenditena kasutada.
achtung
Postitusi: 102
Liitunud: E Okt 19, 2009 7:31 am

kõrvaklapid MIDAS ELECTRONIC HEARING PROTECTOR

Postitus Postitas achtung »

Tere targad! Ehk oskate rääkida midagi sellist marki klappidest või soovitate midagi paremat? :D
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Re: kõrvaklapid MIDAS ELECTRONIC HEARING PROTECTOR

Postitus Postitas rajaleidja »

achtung kirjutas:Tere targad! Ehk oskate rääkida midagi sellist marki klappidest või soovitate midagi paremat? :D

Ise kasutan aktiivklappidest Peltori ProTac II klappe: http://www.peltor.se/int/Product.asp?Pa ... duct_Id=31
Ei oska midagi halba öelda, ise rahul. Ainuke asi, mis neil on, klapid on suhteliselt paksud. Sõpradele/tuttavatele olen aga müünud Peltori Sporttac klapid: http://www.peltor.se/int/Product.asp?Pa ... duct_Id=34
Need on tunduvalt õhemate klappidega ja ei sega laskmist. Olemas ka raadiosaatjaga ühendamise võimalus.
Kasutaja avatar
smtasku
Postitusi: 316
Liitunud: E Juun 26, 2006 3:12 pm

Re: kõrvaklapid MIDAS ELECTRONIC HEARING PROTECTOR

Postitus Postitas smtasku »

Julgen ka Peltor Sporttac'i klappe soovitada. Ise kasutan ja olen rahul, teiste klappidega ei oska võrrelda kuna pole teisi näppinud.
meie toimetused sõnas ja pildis www.salmejahiselts.ee
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Re: kõrvaklapid MIDAS ELECTRONIC HEARING PROTECTOR

Postitus Postitas rajaleidja »

Millele aktiivklappide ostul veel tähelepanu pöörata, on taustamüra ehk siis nn. merekohin. Kõige lihtsam testida nii, et mine kuhugi vaiksesse ruumi ja pane klapid pähe. Siis kuuled ära, kas on mingit häirivat kohinat või mitte. Sporttacidel seda probleemi ei ole, ProTacidel aga kerge kohin sees.
toru
Postitusi: 43
Liitunud: E Jaan 19, 2009 12:51 am

Re: kõrvaklapid MIDAS ELECTRONIC HEARING PROTECTOR

Postitus Postitas toru »

..
Viimati muutis toru, T Mär 09, 2010 3:47 pm, muudetud 1 kord kokku.
achtung
Postitusi: 102
Liitunud: E Okt 19, 2009 7:31 am

Re: kõrvaklapid MIDAS ELECTRONIC HEARING PROTECTOR

Postitus Postitas achtung »

Tänud teile kes te võtsite vaevaks vastata :D Jälle uusi tedmisi juures. Aint kus selliseid Peltoreid soodsamalt leida võiks?
Kasutaja avatar
hendrik
Postitusi: 890
Liitunud: R Veebr 04, 2005 10:33 am

Re: kõrvaklapid MIDAS ELECTRONIC HEARING PROTECTOR

Postitus Postitas hendrik »

achtung kirjutas:Tänud teile kes te võtsite vaevaks vastata :D Jälle uusi tedmisi juures. Aint kus selliseid Peltoreid soodsamalt leida võiks?

Minu teada soodsamalt ei saa enam... http://www.keevitus.ee/product.php?prod ... &keywords=
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Re: kõrvaklapid MIDAS ELECTRONIC HEARING PROTECTOR

Postitus Postitas rajaleidja »

hendrik kirjutas:
achtung kirjutas:Tänud teile kes te võtsite vaevaks vastata :D Jälle uusi tedmisi juures. Aint kus selliseid Peltoreid soodsamalt leida võiks?

Minu teada soodsamalt ei saa enam... http://www.keevitus.ee/product.php?prod ... &keywords=

Tuleb tunnistada, et see on hetkel ikka supper soodne hind. Tava letikas üldjuhul neil klappidel 2500-2700.- eeki.
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: kõrvaklapid MIDAS ELECTRONIC HEARING PROTECTOR

Postitus Postitas kakuke »

Kui hinnale käive otsa panna, siis tüüribki hind sinna kahe kanti. Hinnad seal käibeta.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: kõrvaklapid MIDAS ELECTRONIC HEARING PROTECTOR

Postitus Postitas andrus »

:D
Hea tähelepanek Kakuke,ma juba hakkasin tellima.
jahismurf
Kasutaja avatar
hendrik
Postitusi: 890
Liitunud: R Veebr 04, 2005 10:33 am

Re: kõrvaklapid MIDAS ELECTRONIC HEARING PROTECTOR

Postitus Postitas hendrik »

andrus kirjutas::D
Hea tähelepanek Kakuke,ma juba hakkasin tellima.


Kui sul neid vaja on ja tahad osta ning see hind on kallis, äkki siis paned lingi kus letihinnas soodsam on? Alla 1995,60 krooni siis??´

Neil oli mingi kampaania, kus hind oli 1500.- kanti koos km. Polnud ka paha ja klapid toimivad väga hästi.
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: kõrvaklapid MIDAS ELECTRONIC HEARING PROTECTOR

Postitus Postitas andrus »

Aga loed sa kuskilt välja kus ma väidan,et kuskil on odavam???Või,et ma ikka kalliks pean??
1600 kopikatega on ikka parem ju kui 1900 kopikatega :D
jahismurf
kirp
Postitusi: 597
Liitunud: K Jaan 02, 2008 12:12 am

Re: kõrvaklapid MIDAS ELECTRONIC HEARING PROTECTOR

Postitus Postitas kirp »

Kas keegi on aktiivklappe ka jahiraadiojaama taha pannud? Ja kuidas see käib? Kas on mingi universaalne juhe, mis kõigile sobib? Ja kusagil peab ju mikrofon ka olema.
Kasutaja avatar
smtasku
Postitusi: 316
Liitunud: E Juun 26, 2006 3:12 pm

Re: kõrvaklapid MIDAS ELECTRONIC HEARING PROTECTOR

Postitus Postitas smtasku »

Kasutan Peltor SportTac klappe aktiivselt jahis koos raadiosaatjaga. Kõik on viimase peal... kuuled ilusti mis ümberringi toimub, raadiosidet kuuled 5+, raadio ei sega ümbrust...

Omale sai tellitud PTT kaabel (mikrofoniga) Stokkeri kaudu, ei mäletagi täpselt, mis maksid. Mingi 400-500 eeku vist oli. Kuna kasutan vana Motorola GP300-ga ja kaabel oli tiba teise margi jaoks siis pidin pistiku saatja jaoks ise pisut ümber tegema (GP300-jaoks oli pulkade vahe pisut lai). Välja nägi asi aga selline:
Manused
microphone.JPG
meie toimetused sõnas ja pildis www.salmejahiselts.ee
Kasutaja avatar
mrr
Postitusi: 315
Liitunud: P Nov 07, 2010 9:52 pm

Re: kõrvaklapid MIDAS ELECTRONIC HEARING PROTECTOR

Postitus Postitas mrr »

Peltor SportTrac jätab tõesti hea mulje internetis surfates ja arvustusi lugedes! Vaatasin, et jaekaubanduses Tamrex ja Tehnoturg müüvad neid. Tuleb homme siis sammud poodi sättida. Pardijaht on algamas 8)
Vasta