Jahinuga

Siin võiks oma küsimusi esitada alles jahimeheks pürgijad ja noorjahimehed teemadel - kuidas jahimeheks saada,minu esimene relv jne.
Vasta
Leht
Postitusi: 12
Liitunud: T Okt 13, 2009 8:08 pm

Re: Jahinuga

Postitus Postitas Leht »

krt iga kord viina sisse uputada on kulukas lõbu :D tglt kellele ema kellele tütar aga fakt on, et liigendnuga veidi raskem puhtaks saada on ju.
Kasutaja avatar
Kolevoll
Postitusi: 249
Liitunud: E Apr 05, 2004 2:16 pm

Re: Jahinuga

Postitus Postitas Kolevoll »

Väitsekese uputamine vesinikülihapendis (on see ju piirituselahusest odavam) või tualetipardis mõjuks vist ka botulismiloomakesele letaalselt?
Pauli
Postitusi: 1291
Liitunud: E Nov 29, 2004 4:03 pm

Re: Jahinuga

Postitus Postitas Pauli »

Vesinikülihapend peaks üsna lahjana juba puhta vuugi tegema, alkohol alla 40% on kahtlane - tapab, aga aeglaselt. Eks minu botulismihirm suuresti laiskuse peitmine ole - ei viitsi nuga küürida.
Ei, see ei ole Rio de Janeiro, see on hoopis midagi hullemat.
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Re: Jahinuga

Postitus Postitas aivar00 »

Samas kui meenutada eelmist Nõmme turu "lihakeldrit", siis peaks tolle külastajad kõik "ai-ai " olema...
Selliseid näiteid elust küll võtta. Samas ei propageeri räpasust ja usun, et Mosse jutt botulismist ka vast rohkem meie harimiseks :lol: :lol: :lol:
Kui aga sulle miski tõbi peab külge tulema, siis ei aita ka ülisteriilsus :M Analoogne asi ka selle keeritsussiga või kuidas...
ikka lõbusalt
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Re: Jahinuga

Postitus Postitas sooviku »

Eks kõige rohkem pabistavad need,kes mikroskoobist neid satikaid näinud on :) .Minusugune maakas ei tea ei botust ega lismist :wink: midagi ja peseb oma noa õhtal kodus Fairi ja kuuma veega puhtaks ja käib küll.Samas,ma hakkasin mõtlema,et pussimehed kasvatavad ka ju neid pahalasi ja nimelt noatupes.Vaevalt keegi seda kohta nüüd desinfitseerib aga nuga käib seal sees igas olekus.
Naine võib olla,koer peab olema!
Joosep Käba
Postitusi: 1354
Liitunud: E Okt 18, 2004 9:57 am

Re: Jahinuga

Postitus Postitas Joosep Käba »

Üks teema on "Jahinuga" milles aetakse kägu rohkem kui asjast, noh nagu minagi praegu. Nigu bemmifoorum rohkem.
Teine teema "Jahinoad" kust on mida kõrva taha panna. :M
Kylmkapp
Postitusi: 9
Liitunud: P Dets 27, 2009 7:08 pm

Re: Jahinuga

Postitus Postitas Kylmkapp »

Soetasin endale sellise riista ->

Jahinuga Gerber Gator II + W-Hook nülgimiskonks

Väga hea riist on (y)
Istub ilusasti käes ja kui konksu vaja siis see ka olemas
tony
Postitusi: 1148
Liitunud: P Dets 26, 2004 1:41 pm

Re: Jahinuga

Postitus Postitas tony »

Tööta sellega mõnda aega,siis kirjuta uuesti.Mul neid kapi otsas kaks tükki seismas (konksuga ja ilma).
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: Jahinuga

Postitus Postitas andrus »

Ma küll otsisin aga ei leidnud EKA SWINGBLADE kohta midagi.
Olles ise uue noa valiku ees jaäi pilk sellele.
Kestab ka see asi?
jahismurf
tony
Postitusi: 1148
Liitunud: P Dets 26, 2004 1:41 pm

Re: Jahinuga

Postitus Postitas tony »

andrus kirjutas:Ma küll otsisin aga ei leidnud EKA SWINGBLADE kohta midagi.
Olles ise uue noa valiku ees jaäi pilk sellele.
Kestab ka see asi?


Noa kohta ei oska midagi öelda aga süsteem iseenesest hea.Sai kunagi teist Deerhunteris vaadata,millegipärast jäi tol korral ostmata,ju siis kallis oli.
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: Jahinuga

Postitus Postitas andrus »

hind on tänapäeval 1400.-
jahismurf
Kylmkapp
Postitusi: 9
Liitunud: P Dets 27, 2009 7:08 pm

Re: Jahinuga

Postitus Postitas Kylmkapp »

Kellele ema, kellele tütar?
Minu käele sobib nagu valatult.
Sellel noal konks eraldi kaasa ja maksis 990.- saab ka ilma konksuta ja hind oma sama :roll:
tony
Postitusi: 1148
Liitunud: P Dets 26, 2004 1:41 pm

Re: Jahinuga

Postitus Postitas tony »

Kylmkapp kirjutas:Kellele ema, kellele tütar?
Minu käele sobib nagu valatult.
Sellel noal konks eraldi kaasa ja maksis 990.- saab ka ilma konksuta ja hind oma sama :roll:


Ka minu käele sobib nagu valatud aga vaata see tera kvaliteet jätab soovida.Aga jõudu nülgimisel ja anna siis edaspidi teada kuidas tootega rahul oled.
Toivo
Postitusi: 74
Liitunud: E Dets 20, 2004 8:29 pm

Re: Jahinuga

Postitus Postitas Toivo »

Mosse, mis värk sellega on et vanasti räägiti botulismist üksnes hapnikuvaba keskkonnaga seoses. Et kinnises konservikarbis arenes botulism jne.
Pauli
Postitusi: 1291
Liitunud: E Nov 29, 2004 4:03 pm

Re: Jahinuga

Postitus Postitas Pauli »

Areneb ta jah ainult hapnikuvabas keskkonnas, aga ega lihatüki sees ju ka hapnikku just jalaga segada pole. Ei ole spetsiaalselt uurinud (ülikoolis äkki isegi räägiti sellest, aga praeguseks ununenud), kes ja mis järjekorras lihatükil kasvavad, aga loogika ütleb, et lihatüki sisemuses, kus hapnikku vähem, peaks botulismipoiss täiesti kohal olema. Ja bakteri jaoks ei tähenda "lihatüki sees" ju mitte sentimeetreid, tema universum on alla millimeetri. Botulismi lähedane sugulane teetanus areneb ju lausa elusas koes. Tõenäoliselt peamine põhjus, miks botulismist ainult seoses konservidega räägitakse, on see, et lahtine liha on äkki selleks ajaks, kui botulism seal arenema hakkab, juba söögikõlbmatuks roiskunud. Ega rebased-hüäänid ka ju päris ropuks läinud liha ei söö. See-eest konservikarbis, ilma õhuta, tavalised roisubakterid ei arene ja toit tundub täiesti korralik. Umbes nagu kärbseseente söömisega, et maitsel pole viga, aga hiljem hakkab halb. Aga ega ma päris kindel pole.
Ei, see ei ole Rio de Janeiro, see on hoopis midagi hullemat.
Vasta