PUXING raadiojaam

Õnnestunud jaht on hea eeltöö tulemus , kuidas teha ettevalmistusi ja mida jahil abivahenditena kasutada.
kirp
Postitusi: 597
Liitunud: K Jaan 02, 2008 12:12 am

PUXING raadiojaam

Postitus Postitas kirp »

Eesti turule on jõudnud uus tegija - PUXING. On keegi omale selle firma raadiojaama ostnud ja oskab seadme tugevaid/nõrku külgi kommenteerida. "Päris kollane" tundub netiandmete järgi, aga milline elektroonikaseade seda praegu poleks.
VR
Postitusi: 233
Liitunud: K Juul 20, 2005 9:05 pm

Re: PUXING raadiojaam

Postitus Postitas VR »

On selline tunne, et annaks infot algallikast...
Sai tehtud selline temp jah, et toodud hunnik saatjaid just mõeldes jahisageduste kasutajatele, kes ei tunne puudust üleliigsete lisavõimaluste järgi. Sest jahil on ju vaja eelkõige kuulda ja vajadusel ise kiirelt kõigile hõigata (mitte saata tooni, teha pilti jne :-))
PLUSSID
+ nn. vana kooli pill. Heli tugevuse reguleerimine käib klassikaliselt power-nupuga käsikäes,
vastupidiselt uuendusmeelsusele pole tuututavaid nuppe ja eraldi sisselülitamiseks jne.
+ nn. täislaineala (136-174MHz) pikkuses antenn - 17cm
+ väikesed mõõdud - kõrgus 10cm, laius 6cm, "paksus" 3,5cm
+ suure mahtuvusega 1600mAh, ent samas õhuke aku - kuulamiseks jagub paariks nädalaks jutti,
aga ise saatel olles saab ka mitu nädalavahetust tuututada.
+ soovi korral saab kasutada kõnesalastust - scambler
+ hands-free komplekt maksab ainult 190.-
MIINUSED
- täiesti tundmatu brand,
- võib-olla ka aku laetuse indikaatori puudumine

Kasutajate kommentaare on siia raske saada, sest esimesed tekkisid alles kaks nädalat tagasi. Ise olen testinud aasta aega - ja ei nurise!

Tervitades,
Villem Reinaas

PS! "Üllatus-üllatus" - täna müüdavad saatjad tehakse KÕIK hiinas!
Kasutaja avatar
Tanel.
Postitusi: 62
Liitunud: N Jaan 31, 2008 9:55 pm

Re: PUXING raadiojaam

Postitus Postitas Tanel. »

Ise olen ka paar nädalavahetust Puxingu saatjat omanud/kasutanud. Ainuke miinus minu arust on tehase handsfree - ei ole kõige parema kvaliteediga heli ja kõrvast tahab ka välja kukkuda. Aga esmapilgul tundub, et 70 $ eest on saatjat küll. Kuna tegemist on minu esimese saatjaga, siis ei oska teistega võrrelda. PS! PX-777 mudelil on küll aku täituvuse indikaator.
VR
Postitusi: 233
Liitunud: K Juul 20, 2005 9:05 pm

Re: PUXING raadiojaam

Postitus Postitas VR »

Need, mis jahisaatjateks pakume, kannavad mudelitähist PX-728 ning on ilma ekraanita.
Peakomplekt on kõrvataguse toega.
On ka paar PX-777, aga neid ei ole reklaamima hakanud
Kui võimalik, ärme hakkame hindu ameerika ja hiinaga võrdlema - olemasolevad on CE-serdiga, makstud kõik maksud jne.

Villem Reinaas
karukiller
Postitusi: 35
Liitunud: K Dets 02, 2009 9:19 pm

Re: PUXING raadiojaam

Postitus Postitas karukiller »

Kas keegi teab ka selle jaama täpsemaid andmeid peale sageduste ja w-ide ja aku mahutavuse
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: PUXING raadiojaam

Postitus Postitas andrus »

jahismurf
karukiller
Postitusi: 35
Liitunud: K Dets 02, 2009 9:19 pm

Re: PUXING raadiojaam

Postitus Postitas karukiller »

andrus kirjutas:http://www.pxdz.com/english/showpro.asp?id=2358

Mis andmeid sa veel tahad??



:D Äkki keegi tõlgiks :D
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: PUXING raadiojaam

Postitus Postitas andrus »

Äkki teeks ise kah midagi??
Võta tehnoturu kodukalt mõne saatja eestikeelsed andmed vaata neid vaata selle inglise keelseid,liida,lahtuta,tuleta ja valeta ning saad juba ise asjale pihta.
Aga mida sa kõige selle teadmisega teed,mina küll ei tea.
jahismurf
karukiller
Postitusi: 35
Liitunud: K Dets 02, 2009 9:19 pm

Re: PUXING raadiojaam

Postitus Postitas karukiller »

andrus kirjutas:Äkki teeks ise kah midagi??
Võta tehnoturu kodukalt mõne saatja eestikeelsed andmed vaata neid vaata selle inglise keelseid,liida,lahtuta,tuleta ja valeta ning saad juba ise asjale pihta.
Aga mida sa kõige selle teadmisega teed,mina küll ei tea.


Ma tahan lihtsalt soetada endale odavat raadiosaatjat mis ka korralikult töötaks (muud midagi)
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Re: PUXING raadiojaam

Postitus Postitas aivar00 »

No mine osta siis see Puxing ära. Odavamalt praegu sa uut saatjat küll ei saa. Või peab jälle uue "küsitluse" korraldama :VS
ikka lõbusalt
karukiller
Postitusi: 35
Liitunud: K Dets 02, 2009 9:19 pm

Re: PUXING raadiojaam

Postitus Postitas karukiller »

aivar00 kirjutas:No mine osta siis see Puxing ära. Odavamalt praegu sa uut saatjat küll ei saa. Või peab jälle uue "küsitluse" korraldama :VS


Kes ütles et ma veel odavamat tahan :x ma tahan lihtsalt head raadiosaatjat mitte mingit si..a mida tänapäeval ikka müüakse :x ma ei hakka panema tuhandeid mingi suvalise jaama peale kui see hiljem mind veel alt veab :x aga noh siin on ju võimatu midagi uurida üldse :x kohe hakatakse hädaldama :x ja milleks need küsitlused üldse olemas on kui neid kasutada ei tohi :x :P :P :P :VS :P :P
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: PUXING raadiojaam

Postitus Postitas andrus »

Kuldses börsis praegu odavalt kasutatud kenwood müügis osta see, kasuta ja siis juba paari aasta pärast tead täpselt mis peaks olema teist moodi,kui muidu ei saa.Sama moodi müüb(müüs) Mobicom kasutatud pille,garantii,uus aku, uus laadija ja puha, hind kah väga normaalne.
Edukat ostu :!:
jahismurf
kirp
Postitusi: 597
Liitunud: K Jaan 02, 2008 12:12 am

Re: PUXING raadiojaam

Postitus Postitas kirp »

Kuidas kommenteerite kokkupaneku kvaliteeti? Minu kogemus "kollaste" ja "veel kollasemate" elektroonikaseadmete osas on, et korpuse kvaliteedis ("hapupiima plast"), nuppude mugavuses ja külmaga vajutatavuses annab veelgi kokku hoida. PUXING tundub pildil kuidagi liiga "plastne".

Vene ajakirjades on palju reklaami vene jaamade kohta. Pildi peal ilusad. Kas keegi tarnib?
Hunter30-06
Postitusi: 102
Liitunud: L Dets 11, 2004 5:45 pm

Re: PUXING raadiojaam

Postitus Postitas Hunter30-06 »

Puxing igatahes koera gps-iga kokku ei sobi, kipub mingeid valehäireid andma(sahiseb nii aeg-ajalt).Aga muidu on mõnus väike ja kerge ja levi pole ka väga kehv. Üks suur + on ka sellel aparaadil vähemalt.Kui kanal liigub kogemata ühe astme võrra ära, ei teki eetri vaikust. Motoroladega see kogemus,et kanal kipub vahest paigast ära minema, kui taskust sisse välja käib. Kokkuvõtteks selle raha eest vist paremat ei saa.
AH MINGE METSA!!!
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Re: PUXING raadiojaam

Postitus Postitas baddmann »

Hunter30-06 kirjutas:... Üks suur + on ka sellel aparaadil vähemalt.Kui kanal liigub kogemata ühe astme võrra ära, ei teki eetri vaikust. Motoroladega see kogemus,et kanal kipub vahest paigast ära minema, kui taskust sisse välja käib....


Mesasja ?! Mis sel Puxingul siis eetrivaikuse asemel tekib ? Kas krabisev-sahisev vastuvõtt vm ? Ma pigem kahtlustan, et lihtsalt targad jaamaprogrammeerijad on sama sageduse mitme erineva kõrvutise kanali alla progenud justnimelt selleks, et nupu ekslikul liigutamisel oleks sideringist väljakukkumine vähem tõenäoline. See aga pole ühtki moodi Puxingule unikaalne võte.

BM
Vasta