Deerhunter

Üldfoorumis võib rääkida teemadel , mis teistes foorumites ei kajastu.
Vasta
Kasutaja avatar
Laanekas
Postitusi: 20
Liitunud: T Veebr 21, 2006 8:19 pm

Deerhunter

Postitus Postitas Laanekas »

Sain siis minagi ühe ngatiivse kogemuse võrra rikkamaks ja jagan seda siinkohal ka teiega. Detsembri alguses käisin Ülemiste keskuses asuvas Deerhunteri kaupluses sooviga osta matriitse kaliibrile 308 win. Tookord öeldi, et ootaksin nädala, kuna kauplus on laiendamisel ja kaup laos lahti pakkimata. Loomulikult asi arusaadav ja tulin tagasi nädala pärast. Uus kauplus nägi uhke välja, mida aga polnud olid minu matriitsid. Öeldi et tulevad ja kästi umbes nädalakese pärast tagasi tulla. Kuna ei ole Tallinna kohalik ja linna tulek tähendab 25 km autosõitu siis seekord helistasin (möödunud nädalal) Öeldi et kaup on kaupluse poole teel ja esmaspäeval (21.12) kindlasti kohal. Kuna matriitsid olid mõeldud mulle jõulukingiks minu abikaasalt (tema andis raha, kuna ei osanud ise õiget asja osta) otsustasin jõululaupäeva hommikul kauplust uuesti külastada, et ka pereisal pakk kuuse all oleks. Kaupluses ütles mulle aga üks nooremapoolne meesterahvas, et matriitsid on küll taga olemas aga kaup alles lahti pakkimata. Küsisin, kas kuidagi ei oleks võimalik neid kätte saada, olin valmis ootama, kuna nende matriitside pärast olin niigi edasi- tagasi pendeldades 150 km maha uhanud, vastus aga hämmeldas mind sootuks: "Tulge meile tööle, siis näete ise ka, et meil on hulga suuremaid probleeme, kui teie matriitsid"! Loomulikult olen täiskasvanud inimene ja mulle ei ole tingimata oluline, et oma jõulukingi just jõuludeks kätte saan, küll aga on sellel aastal kogu pühade meeleolu leebelt öeldes rikutud! Matriitsid tellisin ära
jagwelt
Postitusi: 233
Liitunud: R Nov 30, 2007 11:48 pm

Re: Deerhunter

Postitus Postitas jagwelt »

Mnjh... Seal poes on kõik võimalik. Ise ootasin vintrelva 6 kuud mis lubati 2nädala jooksul. Peale seda hoian sealt kohe kaarega mööda, mida soovitan sullegi :lol: .
Parem puhtalt mööda kui sitalt pihta...
Vasta