Jahivideod

Kui satud netis surfates huvitavatele lehekülgedele ,siis siia võiks neid teemade kaupa kirja panna.
Vasta
Kasutaja avatar
TiitR
Postitusi: 1172
Liitunud: L Aug 25, 2007 12:44 pm

Re: Jahivideod

Postitus Postitas TiitR »

andrus kirjutas:Ei hakka uut teemat tegema aga selline hea uudis.....
Need Ohhota ja Rõbalka kordused on surmani ära tüüdanud.

Põhja-Ameerika üks suuremaid loodusharrastustele pühendunud meediakanaleid WildTV on nüüd Eestis, nähtav eksklusiivselt Elioni digiTVs, Spordi teemapaketis. Kanal on pühendunud peamiselt jahindusele, aga ka kalandusele ning loodusmatkamisele. Kanali sisu on toodetud peaasjalikult Põhja-Ameerikas, osaliselt ka Euroopas.

Kanali sisu peaks olema Eesti jahimeestele ning harrastuskalastajatele köitev just seepärast, et Kanada loodus ning loomaliigid on üsna lähedased Eestis leiduvatega.

Hoogsad, spetsialistide poolt juhitud saated on kaasahaaravad ning samas informatiivsed. Kõik saated on inglisekeelsed. Kanal lisandub 1. aprillist.

Spordi teemapaketti saab tellida otse teleriekraanilt või Elioni infotelefonilt 165

Väga hea info! (y) Mind ennast on samuti ära tüüdanud need kordused seal ja hullumeelsed netipoe reklaamid, mida korratakse vist 3..4 korda järjest :VS
s!!m
Postitusi: 84
Liitunud: K Nov 21, 2007 7:06 pm

Re: Jahivideod

Postitus Postitas s!!m »

Ei tea kas Viasat ka hakkab sellist kanalit pakkuma? Või ainult Elion. :M
Igatahes!!
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: Jahivideod

Postitus Postitas andrus »

Mina sinu asemel võtaks selle Viasati lepingu ja tikud ning siirduks ohutusse kohta.
jahismurf
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Re: Jahivideod

Postitus Postitas aivar00 »

tsiteerin:
Mina sinu asemel võtaks selle Viasati lepingu ja tikud ning siirduks ohutusse kohta.

Teeksingi nii, kuid alternatiiviks kahjuks ainult Zoom TV. Peaks vist enda aia tagant läbi minevat nõuka sõjaväe poolt paigaldatud Elioni vaskkaablit saboteerima hakkama- ehk vahetavad kiiremini valguskaabli vastu :M
ikka lõbusalt
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Re: Jahivideod

Postitus Postitas honkomees »

aivar00 kirjutas:tsiteerin:
Mina sinu asemel võtaks selle Viasati lepingu ja tikud ning siirduks ohutusse kohta.

Teeksingi nii, kuid alternatiiviks kahjuks ainult Zoom TV. Peaks vist enda aia tagant läbi minevat nõuka sõjaväe poolt paigaldatud Elioni vaskkaablit saboteerima hakkama- ehk vahetavad kiiremini valguskaabli vastu :M

Mis Elioni Digitv ja ZoomTV - mulle ei jõua kohale ühtegi kaablit ... satipanni pole kah mõelnud osta, kuna linnas tütarde juures vaatan seda kanalite joru ja vaatamisväärset pole seal suurt midagi, keeli kah ei oska peale rahvastevahelise suhtluse keele ... ühe kanali pärast ei hakka küll kõige kallimat paketti võtma, aitab mulle neljast kohalikust kanalist küll, neistki vaatan veerand tundi ETV-d ja juba magangi.
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
kalur
Postitusi: 427
Liitunud: N Veebr 10, 2011 6:20 pm

Re: Jahivideod

Postitus Postitas kalur »

Kustkohast selline info pärit? Elioni koduleheküljelt ei leidnud küll midagi.
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: Jahivideod

Postitus Postitas andrus »

Ise mõtlesin välja.
jahismurf
kalur
Postitusi: 427
Liitunud: N Veebr 10, 2011 6:20 pm

Re: Jahivideod

Postitus Postitas kalur »

Väga naljakas.
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Jahivideod

Postitus Postitas kakuke »

Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
kalur
Postitusi: 427
Liitunud: N Veebr 10, 2011 6:20 pm

Re: Jahivideod

Postitus Postitas kalur »

Tänan.
Kasutaja avatar
Lauzy
Postitusi: 72
Liitunud: N Dets 04, 2008 5:58 pm

Re: Jahivideod

Postitus Postitas Lauzy »

Tänasest siis uus kanal nähtav ja lõpuks ometi saan mina ka aru mida räägitakse :lol:
Hea on see, et kanal erineb vene omast tunduvalt siis ei lähe mõlemad ühte auku aga noh reklaami nüüd vähem küll ei ole :)
Metsast oled sa võetud ja metsa pead sa saama...
Kasutaja avatar
Olgerd
Postitusi: 787
Liitunud: P Apr 09, 2006 5:16 pm

Re: Jahivideod

Postitus Postitas Olgerd »

Tellisin ka ära ja hakkan nüüd vaatama, aga vist reklaami ikka palju.
Kasutaja avatar
TiitR
Postitusi: 1172
Liitunud: L Aug 25, 2007 12:44 pm

Re: Jahivideod

Postitus Postitas TiitR »

Lauzy kirjutas:Tänasest siis uus kanal nähtav ja lõpuks ometi saan mina ka aru mida räägitakse :lol:
Hea on see, et kanal erineb vene omast tunduvalt siis ei lähe mõlemad ühte auku aga noh reklaami nüüd vähem küll ei ole :)

Kui reklaam kajastab jahindusega (relvadega, jms) seonduvat, siis pole hullu, kuid vene omas tüütavad ära just igasugu muu bla-bla reklaamid 8) P.S Ise pole jõudnud veel seda uut silmata, seega ei tea kas ja kuidas seal asi lahendatud on :oops:
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: Jahivideod

Postitus Postitas andrus »

Meelde jäävaimad ja ärritavaima toimega on neist Sgrjeidz Frjiii ja Jaaza Gumba.Ma mäletan,et siis kui see kanal tuli siis ikka näidati kah midagi.Aga nüüd tuleb ainult kordus ja puhas saast.
jahismurf
Kasutaja avatar
Olgerd
Postitusi: 787
Liitunud: P Apr 09, 2006 5:16 pm

Re: Jahivideod

Postitus Postitas Olgerd »

Sattusin meie naabrite ilvesejahi video otsa, nagu näha siis ilves lippudest küll ei hooli. :wink:
http://www.youtube.com/watch?v=ir3WjjQ- ... re=related
Ja siis üks teine video, mis loob meeleolu, aga huvitav et koeri nii lõhkuda lastakse:
http://www.youtube.com/watch?v=jnZLtvWE ... re=related
Vasta