Räätsad

Õnnestunud jaht on hea eeltöö tulemus , kuidas teha ettevalmistusi ja mida jahil abivahenditena kasutada.
Vasta
kaspars
Postitusi: 47
Liitunud: P Juun 20, 2010 8:49 pm

Re: Räätsad

Postitus Postitas kaspars »

Sai ka minulgi täna päev otsa järgi suusatatud. Suusaga täitsa äge sõita, saab üpris kiiresti edasi, kui oled enne ka pisut matka tehnikat õppinud. Üle raba ja läbi metsade muidu pole probleemi, aga ainus mure mis on, et tihedamas võsas, et end okste vahelt läbi pressida pead ette poole toetuma aga selleks on raske kaikaid ette tuua, jäävad kurjamid okste vahele kinni...Ja muidugi kui puude vahel enam keerama ei mahu, siis lähen pisut kõrvalt ja saab hakkama...Sõber oli täna ka räätsadega, ütles ka et jube äge, jube hea, ainus, et vaatas kuidas ma suusatasin ja ütles et räätsadega saab suuskadest kiiremini ainult tõelises padrikus...Eks mul ka treeningu tõttu eelis, aga ta ise rääkis ka, et kui ta täna oleks saand valida suusa ja räätsa vahel siis oleks kindlasti suusa võtnud...
Olen kokku kolm jahipäeva suusatand, minu jaoks väga hea ja kiire. (y) Täna võistlesin ilvesega, ilvesel oli edumaad umbes 5 minuti võrra võib-olla pisut rohkemgi...
s!!m
Postitusi: 84
Liitunud: K Nov 21, 2007 7:06 pm

Re: Räätsad

Postitus Postitas s!!m »

Netis kolades leidsin vist need räätsad, mida sai täna kasutatud: http://www.matkasport.ee/msweb.nsf/page ... evarustus#[/quote]

Hind on ka muidugi vägev...
Igatahes!!
kaspars
Postitusi: 47
Liitunud: P Juun 20, 2010 8:49 pm

Re: Räätsad

Postitus Postitas kaspars »

Täna kasutasin siis lihtsalt huvi pärast räätsasid, raudselt parem kui suusk, seda muidugi juhul kui ajad metsas jälgi...Räätsade eelis see, et sa saad puude vahel järsemalt ja paremini keerata, saad jalga üle kõrgema künka ka tõsta, ja samas on sul käed vabad, et oksi eeest lükata, või püssi hoida, või raadioga räägida või gpsu jälgida...Okste vahel üli super käia. Kel on oma jahtkonnas ajaja roll siis ostku räätsad...
Kasutaja avatar
duma
Postitusi: 523
Liitunud: N Mär 15, 2007 12:10 pm

Re: Räätsad

Postitus Postitas duma »

Sain ka neidsamu räätsasid proovida täna aga 2500 eest ma neid kindlasti omale soetama ei hakka. Kuigi nendega hetkel metsas ideaalne käia ei libise kraavikallastel käies edasi tagasi.
duo on parem
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: Räätsad

Postitus Postitas andrus »

Saab ka 100 euriga räätsasid
jahismurf
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Re: Räätsad

Postitus Postitas rajaleidja »

andrus kirjutas:Saab ka 100 euriga räätsasid

Aga milliseid ja kust? On pakkuda mõni pilt? Räätsasid igasugu erinevaid.
hundikütt
Postitusi: 1007
Liitunud: R Veebr 19, 2010 7:13 pm

Re: Räätsad

Postitus Postitas hundikütt »

Sai ka siis täna ilvese järgi räätsad ära proovitud.PUHTALT AJAJA TÖÖVAHEND.Suusad ikka mugavamad ja kiiremad.Aga AJAJAL TÕESTI TÕHUSAD ABIVAHENDID.
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: Räätsad

Postitus Postitas andrus »

rajaleidja kirjutas:
andrus kirjutas:Saab ka 100 euriga räätsasid

Aga milliseid ja kust? On pakkuda mõni pilt? Räätsasid igasugu erinevaid.


Panen lähi päevadel pildi ja saab minu käest.
jahismurf
Kasutaja avatar
duma
Postitusi: 523
Liitunud: N Mär 15, 2007 12:10 pm

Re: Räätsad

Postitus Postitas duma »

On neil ka mingid libisemist lumel/jääl takistavad vahendid talla all?
duo on parem
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: Räätsad

Postitus Postitas andrus »

Ikka....

Põhimõtteliselt on samasugused müügis JAgdhofis(kodukal pildid olemas),maksavad 110 ja 120 euri.Hetkel neil kaup otsas aga peaks tulema selle nädala jooksul juurde.Minu käest saaks 100 euriga aga oodata tuleb ikkagi nädal.Millal soomest tulevad ära.
jahismurf
Kasutaja avatar
Jahimees
Postitusi: 416
Liitunud: N Okt 16, 2003 12:49 pm

Re: Räätsad

Postitus Postitas Jahimees »

Ise ostsin räätsad Maratoni spordipoest ja maksin soodukaga 62 EURi. muidu olid 69 EURi. Ostuga väga rahul.
Kas tuleb jaht???
pano
Postitusi: 150
Liitunud: E Veebr 01, 2010 9:43 pm

Re: Räätsad

Postitus Postitas pano »

Sai täna siis metsas koeraga sigasid taga aetud ja tõesti hing oli lõpuks ikka nööriga kaelas ,nii et tuleb ikka ka endale soetada räätsad siis ikka vähe inimlikum :D
Koertega on jaht!!!
mustlesk
Postitusi: 635
Liitunud: N Dets 02, 2004 1:48 pm

Re: Räätsad

Postitus Postitas mustlesk »

Siin ka ühed räätsad, vana mudel, aga töötab väga hästi.
http://www.hobby-style.ee/acatalog/Muu_vajalik.html
kaspars
Postitusi: 47
Liitunud: P Juun 20, 2010 8:49 pm

Re: Räätsad

Postitus Postitas kaspars »

mustlesk kirjutas:Siin ka ühed räätsad, vana mudel, aga töötab väga hästi.
http://www.hobby-style.ee/acatalog/Muu_vajalik.html


Tunduvad head, aga sellelt lehelt ei paista klambrid hästi, kas sul ei ole võimalust pilti näidata?
mustlesk
Postitusi: 635
Liitunud: N Dets 02, 2004 1:48 pm

Re: Räätsad

Postitus Postitas mustlesk »

Mul endal neid ei ole, on ühel tuttaval. Hiljem äkki tekitan pildid.
Vasta