Väikekiskjad

Huvitavaid tähelepanekuid ulukite käitumisest.
Vasta
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Väikekiskjad

Postitus Postitas kakuke »

hundikütt kirjutas:Kakuke,tahad naisele kasukat teha jah :lol: Siis pole muud kui 59 tuhkrut veel ja ongi kogus täis :lol: ...

Ma olen ikka kaks korda kaugemal oma kogumisega, ainult 58 veel vaja. :lol: Kunagi mul oli juba kena punt teisi, aga siis käisid korterivargad. :(
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Re: Väikekiskjad

Postitus Postitas Feen »

Kiire ülevaade tänasest kastitiirust (õhtul vast panen mõne pildi ka üles, kui on mida panna). Nugis oli ülivähe liikunud. 2 rada ja kastid tühjad. Võtsin ühe raja ette, nugis oli känude õõnsusi kontrollinud ja arvatavasti magasmiskohta otsinud. Lõpuks (mõnisada m ainul astumist mul) oli läinud kuivanud suure kuuse alla magama. Panin rauad ette, kaevasin teiselt poolt lahti. Klobisin ja mässasin. Vahetasin raudade asukohta ka, kaaevatud augule ette ning magamamineku auk lahti. Ikka ei midagi. Rauad jätsin ette, ise autosse koera ja võrkusid tooma. Tagasi tulles selgus, et ikka ei midagi :) Ajasin rauad kinni, koer sisse, võrgud peale ning sättisime jupp aega. Nugis oli liikunud määda kõdunenud kuusejuurekäiku paar meetrit eemale tupikusse. Kuna koer hoidis suunda, siis võtsin natukene ette ning nii kenasti, et kui koer puu alt välja tuli ja natukene asja selgitas ja kraapis, tuli nugise saba nähtavale. Panin võrgud peale, natukene togimist ja selle hooaja 2. nugis olemas :)
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
MLP
Postitusi: 466
Liitunud: T Jaan 17, 2012 8:20 pm

Re: Väikekiskjad

Postitus Postitas MLP »

Feen kirjutas:Kiire ülevaade tänasest kastitiirust (õhtul vast panen mõne pildi ka üles, kui on mida panna). Nugis oli ülivähe liikunud. 2 rada ja kastid tühjad. Võtsin ühe raja ette, nugis oli känude õõnsusi kontrollinud ja arvatavasti magasmiskohta otsinud. Lõpuks (mõnisada m ainul astumist mul) oli läinud kuivanud suure kuuse alla magama. Panin rauad ette, kaevasin teiselt poolt lahti. Klobisin ja mässasin. Vahetasin raudade asukohta ka, kaaevatud augule ette ning magamamineku auk lahti. Ikka ei midagi. Rauad jätsin ette, ise autosse koera ja võrkusid tooma. Tagasi tulles selgus, et ikka ei midagi :) Ajasin rauad kinni, koer sisse, võrgud peale ning sättisime jupp aega. Nugis oli liikunud määda kõdunenud kuusejuurekäiku paar meetrit eemale tupikusse. Kuna koer hoidis suunda, siis võtsin natukene ette ning nii kenasti, et kui koer puu alt välja tuli ja natukene asja selgitas ja kraapis, tuli nugise saba nähtavale. Panin võrgud peale, natukene togimist ja selle hooaja 2. nugis olemas :)

vot nüüd kuulud kuulsate kütite hulka :D
sinu nukker noku!
Kasutaja avatar
Veix
Postitusi: 200
Liitunud: E Veebr 11, 2008 5:19 pm

Re: Väikekiskjad

Postitus Postitas Veix »

Õnn on pöördudnud, ilma külmenemisega. Eile sain ühe suure isanuguse kotti! :D
karet.
Postitusi: 133
Liitunud: K Okt 29, 2008 5:39 pm

Re: Väikekiskjad

Postitus Postitas karet. »

omal täna üks kotti :D
hundikütt
Postitusi: 1007
Liitunud: R Veebr 19, 2010 7:13 pm

Re: Väikekiskjad

Postitus Postitas hundikütt »

Rõõmustage,rõõmustage-viis päeva veel :D
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Väikekiskjad

Postitus Postitas kakuke »

Ma jälle rõõmustasin eile orava üle. :D
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
puugi
Postitusi: 1479
Liitunud: E Mär 05, 2012 7:08 pm

Re: Väikekiskjad

Postitus Postitas puugi »

Mesilates on nendega probleeme terve märtsi jagu. :MLõhuvad tarusid nii,et laastud lendavad.Kui kunagi uus jahiseadus peaks tulema on võimalus,et nugisepüük on ka märtsis rauaga lubatud.
Kasutaja avatar
Veix
Postitusi: 200
Liitunud: E Veebr 11, 2008 5:19 pm

Re: Väikekiskjad

Postitus Postitas Veix »

Õnnestus see kaunis isanugis turustada täna 60.-ne euriga :shock: (y) (b)
hundikütt
Postitusi: 1007
Liitunud: R Veebr 19, 2010 7:13 pm

Re: Väikekiskjad

Postitus Postitas hundikütt »

Müüsid lihakeha ka maha või :M :lol:
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Väikekiskjad

Postitus Postitas kakuke »

Veix kirjutas:Õnnestus see kaunis isanugis turustada täna 60.-ne euriga :shock: (y) (b)

Kes sellist raha maksis?
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
Veix
Postitusi: 200
Liitunud: E Veebr 11, 2008 5:19 pm

Re: Väikekiskjad

Postitus Postitas Veix »

Ostjaks EJS ja see toimus karusloomade püügi koolituse käigus - see võis olla ka hetke hind, kuid õnneks olin õigel ajal õiges kohas. :D . Muidugi see nahk oli ka eriti ilus ja suur, mis hinnale kindlasti kaasa aitas!
Edu
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Re: Väikekiskjad

Postitus Postitas sooviku »

Just,kohe põrutan Pärnusse nahku viima.Nüüd siis tean,mis hinda küsida :D .Veix,kui pikk sul see kallis nahk oli?Mul on viimane ilma sabata 65cm ja koos 95 cm.Eelmises satsis oli suuremaid ka.
Naine võib olla,koer peab olema!
Kasutaja avatar
Veix
Postitusi: 200
Liitunud: E Veebr 11, 2008 5:19 pm

Re: Väikekiskjad

Postitus Postitas Veix »

Tead kui aus olla, ma ei mõõtnud! :roll:
MLP
Postitusi: 466
Liitunud: T Jaan 17, 2012 8:20 pm

Re: Väikekiskjad

Postitus Postitas MLP »

järgime hooaeg tuleb ise hindasid tegema hakkata....lihtsalt ei anna odavamalt kui 60e nahk ja kui keegi ei anna küll nad ,siis maksavad ka :mrgreen: ...tundub ,et härradel raha on ja kui on ,siis tuleb ju see neilt ära võtta... :D
sinu nukker noku!
Vasta