Suusad

Õnnestunud jaht on hea eeltöö tulemus , kuidas teha ettevalmistusi ja mida jahil abivahenditena kasutada.
Vasta
tups
Postitusi: 63
Liitunud: E Sept 20, 2010 4:35 pm

Re: Suusad

Postitus Postitas tups »

Tartus matkatarvete poes ka suusad müügil,jahipidamiseks ja matkamiseks.Mingid cruiser-
fiiber.On kellelgi nendega kokkupuudet olnud?Otsin uusi,kuna vanadel sai üks suusk kahjuks ära murtud.
mustlesk
Postitusi: 635
Liitunud: N Dets 02, 2004 1:48 pm

Re: Suusad

Postitus Postitas mustlesk »

Olen proovinud neid suuski. Esialgu andsid hirmsasti tagasi, teisel päeval olin juba vist pisut harjunud ja sai isegi ilma keppideta ka liikuda. Seda siis siledal maal. Mulle tundus, et see "kalasaba" all pisut liiga madal.
s!!m
Postitusi: 84
Liitunud: K Nov 21, 2007 7:06 pm

Re: Suusad

Postitus Postitas s!!m »

Oman täitsa selliseid suuski. Need triibud suusa all (ei julge küll neid "kalasabaks" nimetada) ei tööta küll eriti. Ja plastik kipub ka liigagi lihtsalt irduma. Natuke pettunud nendes aga mis seal ikka... :roll:
Igatahes!!
hundikütt
Postitusi: 1007
Liitunud: R Veebr 19, 2010 7:13 pm

Re: Suusad

Postitus Postitas hundikütt »

S!!m kirjutas:Oman täitsa selliseid suuski. Need triibud suusa all (ei julge küll neid "kalasabaks" nimetada) ei tööta küll eriti. Ja plastik kipub ka liigagi lihtsalt irduma. Natuke pettunud nendes aga mis seal ikka...


No mismoodi need triibud siis seal all peavad töötama. Ükski suusk pole mõeldud otse kuskilt mäest üles ronimiseks,kasuta ikka õigeid võtteid.Ja ma saan aru et kurdate ,et lipsub tagasi kusagil raja peal kui on tarvis täiega anda,aga jahimehel :shock: Mis puutub plastiku irdumisse ,siis iga asi ju kulub kasutades.Ei sõida ju mööda rada,tingimused erinevad.
Kui ei sobi plastikpõhjaga,siis tuleks vanad puidust pütilauad võtta,seal ei irdu midagi.
mustlesk
Postitusi: 635
Liitunud: N Dets 02, 2004 1:48 pm

Re: Suusad

Postitus Postitas mustlesk »

hundikütt kirjutas:

No mismoodi need triibud siis seal all peavad töötama. Ükski suusk pole mõeldud otse kuskilt mäest üles ronimiseks,kasuta ikka õigeid võtteid.Ja ma saan aru et kurdate ,et lipsub tagasi kusagil raja peal kui on tarvis täiega anda,aga jahimehel :shock: Mis puutub plastiku irdumisse ,siis iga asi ju kulub kasutades.Ei sõida ju mööda rada,tingimused erinevad.
Kui ei sobi plastikpõhjaga,siis tuleks vanad puidust pütilauad võtta,seal ei irdu midagi.


Kuule, ole hea mees, kui sa asjast midagi ei tea ja neid suuski ise proovinud ei ole, siis ära toksi klaviatuuri.
Iga postituse peale ei pea vastama.
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Re: Suusad

Postitus Postitas sooviku »

hundikütt kirjutas:Mis puutub plastiku irdumisse ,siis iga asi ju kulub kasutades.

Natuke liiga kiiresti kulub :wink: .Ja minu arusaamist mööda need suusad ongi mõeldud ekstreemsetesse oludesse.
Naine võib olla,koer peab olema!
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Suusad

Postitus Postitas kakuke »

Aga kui see plastik sealt irdub, siis ühes tükis või väiksemate tükkidena? Remontida ei kannata või mõtetu? Ma ise arvan ka, et jahisuusk on ikka metsa ennekõike mõeldud ja nn. rajasuusad rajale. :D
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
s!!m
Postitusi: 84
Liitunud: K Nov 21, 2007 7:06 pm

Re: Suusad

Postitus Postitas s!!m »

Võibolla hundikütt ise tegeleb nende suuskade turustamisega ja sellest selline emotsioon 8)
Aga plastik tuleb väikeste tükkidena lahti, kui näiteks teise suusaga vähe kõvemini pihta lähed. Minu arust sellise hinna juures võiks kvaliteet ikka natuke parem olla...
Igatahes!!
hundikütt
Postitusi: 1007
Liitunud: R Veebr 19, 2010 7:13 pm

Re: Suusad

Postitus Postitas hundikütt »

S!!m kirjutas:Võibolla hundikütt ise tegeleb nende suuskade turustamisega ja sellest selline emotsioon
Aga plastik tuleb väikeste tükkidena lahti, kui näiteks teise suusaga vähe kõvemini pihta lähed. Minu arust sellise hinna juures võiks kvaliteet ikka natuke parem olla...


Ole rahulik,ei turusta.Oman ise samuti plastik põhjaga ja nn.tallaaluste sakkidega suuski.Samuti kohalik Kabli toodang.Olen kasutanud pea 10 aastat ja näe imet,kestavad.Kuigi jah,külgedelt valge värvon pragunenud aga see ka loomulik kuna mööda võsa sõites nühid ju ära.Aga et plastik oleks kuskilt lahti tulnud,seda küll ei ole.Muide ,suusad on kasutuses kindlasti rohkem kui keskmisel jahimehel.
Infoks veel niipalju,et Kablis on võimalus kõiki suuski parandada.Pidi tehtama ka murdunud suusad korda.Pannakse uued põhjad ja uus pealiskate.Ei tea mis maksab aga jutt oli selline ,et kui suusad sealt otse võetud,siis teevad päris tasuta.
hundikütt
Postitusi: 1007
Liitunud: R Veebr 19, 2010 7:13 pm

Re: Suusad

Postitus Postitas hundikütt »

S!!m kirjutas:Võibolla hundikütt ise tegeleb nende suuskade turustamisega ja sellest selline emotsioon
Aga plastik tuleb väikeste tükkidena lahti, kui näiteks teise suusaga vähe kõvemini pihta lähed. Minu arust sellise hinna juures võiks kvaliteet ikka natuke parem olla


Teistkordselt seda postitust lugedes,hakkasin kahtlema,et kas me ikka erinevatest asjadest ei räägi.Plastik on ikka see,mis jääb suusatalla alla,peal ja külgedel on värv,olgu siis plastiku baasil või mis tahes.Kuidas on võimalik sedasi suusatada,et suusa põhjad üksteise vastu lähevad.Või toksid sa neid käevahel kokko ja siis tuleb plastik lahti.
Kui servadest värv maha tuleb,siis pol seal küll midagi imestada,ka oma puusuusadsuutsin ma metsas ja võsas külgedelt karvaseks hõõruda.Nagu ma ütlesin ,tingimused ju hoopis teised,ei ole ju puhtalt rajal sõiduga tegu,kus millegi kõvema vastu ei puutu.
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Suusad

Postitus Postitas kakuke »

Mõni äkki viitsib mõne pildi ülesse panna, kus näha siis, mis seal konkreetselt ikka katki on ja kui palju.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
s!!m
Postitusi: 84
Liitunud: K Nov 21, 2007 7:06 pm

Re: Suusad

Postitus Postitas s!!m »

Usun, et räägime ikka samast asjast - peal ja all on plastik ning keskel puit osa. Tükke ongi tulnud pealmise plastiku servadest. Ja kusjuures võsa vahel ma ei olegi nendega turninud peamiselt ikka mööda sihte või põlde. Ja kokku olen suusatanud nende suuskadega ainult ~20 km.
Pildi katsun hiljem lisada.
Igatahes!!
hundikütt
Postitusi: 1007
Liitunud: R Veebr 19, 2010 7:13 pm

Re: Suusad

Postitus Postitas hundikütt »

Tundub siiski,et me ei räägi ühest asjast.Nimelt all on plastik,peal ja külgedel on värv,mis küll plastiku baasil minuteada tehtud.
s!!m
Postitusi: 84
Liitunud: K Nov 21, 2007 7:06 pm

Re: Suusad

Postitus Postitas s!!m »

Pealmine kiht ei ole jah sama mis suusa all on. Ta selline plastiku/värvi laadne toode on :)
Paar pilti ka.
Manused
DSC00288.JPG
DSC00287.JPG
Igatahes!!
Eohippus
Postitusi: 210
Liitunud: N Sept 21, 2006 7:52 pm

Re: Suusad

Postitus Postitas Eohippus »

Aga kust selliseid vedru ja trossiga pingutatavaid klambreid saab?
Iga lõpp on uue algus...
Vasta